Switch to full style
Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...
Odgovori

tražim servis bicikala u blizini Trnja

14 ruj 2010, 20:40

Servis na Vrbiku se zatvorio :place , navodno ima neki na Savici :conf

Re: tražim servis bicikala u blizini Trnja

14 ruj 2010, 20:49

ne znam za savicu, znam u supilovoj

Re: tražim servis bicikala u blizini Trnja

14 ruj 2010, 23:57

Rimaithor je napisao/la:Servis na Vrbiku se zatvorio

na žalost, mislim da se preselio negdje u ilicu prema črnomercu.

meni je trebao prije par mjeseci jer mi je pukla guma i već sam mislila da ću morati gurati bicikl do vlaške ili frankopanske ili pak kotač na rame, pa na tramvaj.
srećom, ponudio se kolega s posla da promijeni zračnicu, a posao mi nije tako daleko.

u frankopanskoj je prošle zime bilo ovo, ne znam jel još. par puta su mi napuhali gume: http://biciklopopravljaona.zelena-akcija.hr/

jel mi možete preporučiti neki udoban ženski sic?
moj je prvo netko ispred zgrade razrezao skalpelom, pa sam stavila neku malo deblju navlaku, no ljetos su mi u haustoru ukrali i navlaku.

Re: tražim servis bicikala u blizini Trnja

15 ruj 2010, 07:57

Žuti mačak u Hvarskoj (nisam još servis koristila, samo smo kupili odličan bicikl mlađem)

Ja sam uvijek za Fumića, taj što sredi (ili oni njegovi dečki), to je sređeno, iako ti nije na Trnju.Ako je bic u voznom stanju, odvezi se, pokupiš ga drugi dan

Re: tražim servis bicikala u blizini Trnja

15 ruj 2010, 13:59

Ne mogu se voziti, gume su strunule, a i malom moram novu gumu i zračnicu stavljati (raspao se ventil).
Hvala, zovem nabrojane :mah

Re: tražim servis bicikala u blizini Trnja

15 ruj 2010, 15:41

Susjed mi radi kao serviser u ovom novom dućanu Ulica crvenog križa. Već sam ih spominjala kad je Nadica pitala gdje po bicikl.
Navodno su jako dobri (nisam još napucala prvih 300km kad moram na servis pa ne znam iz prve ruke, ali ih moji kolege hvale).

Re: tražim servis bicikala u blizini Trnja

16 ruj 2010, 09:21

Našao MM servis u Aninoj.
Može se brisati :mah
Odgovori