Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...
Odgovori

GLAMOX radijatori

11 sij 2009, 21:34

Hej ljudi maločas pročita nešto o tim radijatorima,pa bilo kakva info iz prve ruke je dobrodošla,šta,kako i da li netko ima
Hvala

Re: GLAMOX radijatori

12 sij 2009, 15:15

:dunno pa nitko ništa

Re: GLAMOX radijatori

17 sij 2009, 09:59

ima moj kum već godinama, sad je nedavno kupio još jednu, veću i jako je zadovoljan. ne znam ti šta više reći, osim da ne troši puno struje

Re: GLAMOX radijatori

17 sij 2009, 11:02

Mi smo ih imali u stanu u Zagrebu (oni su još uvijek tamo, samo mi nismo ;) ) i bili smo prezadovoljni. Brzo zagriju, ne troše puno struje jer rade na principu uzduha (nadam se da sam dobro napisala) pa ne troše dodatnu struju na ventilator koji bi raspršivao topli zrak.
I rata struje nam nikada nije prelazila 250 kn, a u to su uključeni bili i frižider, škrinja, vešmašina (nikad nisam pazila kad perem), suđerica, 2 kompa, tv, klima....
Onaj ko nema opciju centralng plinskog - svakako preporučam ;) Iako s novim stanjem s plinom - svima preporučam :mrgreen:

Re: GLAMOX radijatori

17 sij 2009, 12:03

Hvala,hvala još sad da nađem ima li ih u Brodu i sve 5

Re: GLAMOX radijatori

17 sij 2009, 12:30

samo pazi na kopije, moj diša me uvjeravao da je kupio Glamox u nekom centru tipa Pevec za 200,00 kn. Naravno da to nije bio ni G od glamoxa ;)

ja ti mogu pomoć s infom o firmi u kojoj smo mi kupili možda imaju nekog dilera u SB ili okolici :)

Re: GLAMOX radijatori

17 sij 2009, 15:07

http://www.stipsa.hr/proizvodi.html?gcl ... tAodnT9MmA

Ovo je link, a Stipsa je glavni zastupnik za RH.
Mi smo ih kupili ove godine, daju 10% popusta na gotovinu.

Odlični su, moja sestra grije cijeli stan sa njima.
Poprilično su skupi, ali na dulje staze se isplati.
Mismo ostavili i peć na drva, pa sada kada su ovako jako niske temperature zakurimo tu našu peć.

Čak imam cvijeće na prozorima iznad radijatora i ono naprosto buja. Poznato je da su Euforbije jako osjetljive na suhi zrak i toplinu---ovi radijatori im uopće ne škode!

Re: GLAMOX radijatori

17 sij 2009, 15:13

Našla sam njega i na googlu,jel može bilo kakava cijena onako od prilike veličina radijatora i cijena,baš me zanima,mi isto imamo peć na drva ali bi u dječje sobe ubacili jedan radijator

Re: GLAMOX radijatori

18 sij 2009, 15:06

Ovako: mi smo kupili dva radijatora dužine preko 160 cm, snage svaki po 2000 W, mislim da je pojedinačno svaki oko 2500 kn, a dobiješ i popust na gotovinu 10%.

Za sobu od 10 m2 smo uzeli onaj od 1200W, taj je koštao cca1800kn, još dobiješ i popust na gotovinu.

Kupili smo ih u ABC- centru na velesajmu. Nazovi i pitaj, ima neki obrazac po kojem se stavljaju, mi smo uzeli ova dva veća za dnevnu sobu od 45m2 u potkrovlju.

Nama je ovaj manji u dječjoj sobi i ne gasimo ga, jer se on sam ugasi. Stavili smo ga na 20 stupnjeva, a preko dana su vrata od sobe otvorena, pa toplina od peći na drva ulazi u sobu, tako da se radijatori automatski gase kada se temp. podigne.
Odgovori