Sve u vezi s problemom neplodnosti. Tu smo da zajedno otvorimo put našim bebicama!
Pravila foruma
Odgovori

Re: Pitanja, kako poceti pretrage br.2

27 vel 2013, 17:01

Da trebala bi izvaditi i spolne hormone (uputnicu tražiš od svog ginekologa a on ti može dati i uputnicu za hormone štitnjače). Za zanošenje i trudnoću bi bilo dobro da je TSH ispod 2 iako je gornja granica oko 4 tako da bi bilo dobro osavjetovati se sa endokrinologom koji se bavi i neplodnošću.Svakako je poželjno sniziti TSH jer itekako može utjecati na zanošenje i trudnoću.
Imamo i tu temu o hormonima i njihovoj važnosti

Re: Pitanja, kako poceti pretrage br.2

05 ožu 2013, 16:16

Da li se treba naručiti za bris uretre u HZJZ? Muž je dobio uputnicu , zvala sam ih ali se ne javljaju.

Thx

Re: Pitanja, kako poceti pretrage br.2

05 ožu 2013, 17:21

U St- ne treba, (bar nije trebalo ) Bar 4sata prije pretrage ne bi smio mokrit

Re: Pitanja, kako poceti pretrage br.2

05 ožu 2013, 18:22

Da,meni su rekli 3 sata prije ne mokriti i 2 dana prije ne imati odnose

Re: Pitanja, kako poceti pretrage br.2

28 tra 2014, 18:28

lulamae di si ti? jesi ipak otisla na hsg ili nisi? jesi li bila kakvom razgovoru? nadam se da si uspila stogod rjesiti...

Re: Pitanja, kako poceti pretrage br.2

03 svi 2014, 01:08

Nigdje nisam bila i nista nisam napravila :-( danas sam dobila mengu..24.dan..i to me pocinje zabrinjavati..prije sam imala cikluse od 28 dana tocno a sad sve krace..26..27..25..pa i 24 dana :-( sto to znaci?
Odlucila sam otici dr Alebicu na VV s nalazima koje imam pa da vidim sto on kaze..frendica je isla kod njega i preporucila mi ga..
Odgovori