21 stu 2012, 21:55
lillivanili je napisao/la:Vase strpljenje i ljubav ce biti nagradjeniiiii sigurnooooo
21 stu 2012, 23:59
22 stu 2012, 13:33
srečica18 je napisao/la:Ivana iskreno si to napisala i zna onaj gore da si spremna čekati svoje zlato samo nemoj odustati![]()
![]()
![]()
![]()
U svemu mi je sad jako pozitivno što je jedan registar za cijelu HR i želim ti da ti on ubrza sreču a molitva je samo malo odgođena![]()
25 stu 2012, 10:44
!!!! Jeste možda pokušavali pitati za udomljenje neke bebice, kako je slično Flor napravila? Da bi najprije udomili, pa posvojili? Znam da je rizik, ali opet vrijedan
28 stu 2012, 12:29
koji je vaš savijet???puno glava je pametnije od jedne
28 stu 2012, 17:00
20 pro 2012, 22:48
25 sij 2013, 22:25
28 sij 2013, 14:26
čekamo...čekamo...[/quote]
28 sij 2013, 14:41
)...samo naša,do kraja života.zaista nema ljepšeg osjećaja nego kad te male ručice zagrle,pogledaju te u oči i kažu MAMA...uživamo,igramo se,mazimo,grickamo
...moja trudnoća je napokon završila...svi osjećaji nakupljani u meni godinama,napokon su eksplodirali.....
28 sij 2013, 14:53
28 sij 2013, 14:55
28 sij 2013, 14:55
28 sij 2013, 15:05
Uzivajte i razmazite Zvoncicu
28 sij 2013, 15:11
kako lijepoooooooooooo!!!!!!! Blago se maloj curici sa takvom mamom, blago mami što je dočekala, ma opet ću cmoljiti!
28 sij 2013, 15:17
28 sij 2013, 15:19
28 sij 2013, 15:22
28 sij 2013, 15:32
28 sij 2013, 15:42
srečica18 je napisao/la:Ivana ulipsala si mi dan i mjesec i cijelu godinu
28 sij 2013, 16:06
28 sij 2013, 16:07
28 sij 2013, 16:10
28 sij 2013, 16:34
28 sij 2013, 16:35
28 sij 2013, 16:55
28 sij 2013, 16:59
28 sij 2013, 17:16
28 sij 2013, 17:25
28 sij 2013, 19:08
i