25 lis 2010, 11:56
skrbništvo je veliki korak u dobrom smjeru
25 lis 2010, 12:18
25 lis 2010, 22:17
25 lis 2010, 22:29
25 lis 2010, 22:33
04 stu 2010, 00:23
zauvijekmama je napisao/la:drago mi je zbog vas
08 ožu 2011, 09:05
koja ce uskoro navrsiti 6 mjeseci i da nikad nismo bili sretniji. Zahvaljujem Vam na potpori, sto ste me puno puta smirile i drzale na pravom putu. Nadam se da cu iskustvom iz ovog procesa moci pomoci drugim ljudima koji ovdje zatraze pomoc.
08 ožu 2011, 09:08
08 ožu 2011, 09:15
08 ožu 2011, 09:54
čestitam i svu sreću vam želim.
08 ožu 2011, 09:59
08 ožu 2011, 10:02
08 ožu 2011, 10:03
08 ožu 2011, 10:05
08 ožu 2011, 10:35
čestitam
08 ožu 2011, 10:37
ma bravo za vas !!!!
08 ožu 2011, 10:38
08 ožu 2011, 10:41
08 ožu 2011, 10:42
08 ožu 2011, 10:52
08 ožu 2011, 11:09
08 ožu 2011, 11:30
08 ožu 2011, 11:39

08 ožu 2011, 12:05
08 ožu 2011, 13:28
08 ožu 2011, 14:00
Nakon 1384 dana
08 ožu 2011, 15:32
08 ožu 2011, 15:38
08 ožu 2011, 15:41
08 ožu 2011, 17:11
medo14 je napisao/la:Nakon 1384 dana
pa to je skoro pa 4 godine????
toliko puno da se djetetu dodjeli skrbnik?
znam da je bilo žalbi i vještačenja, ali ipak to su 4 djetetove godine, puno...