Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!
Odgovori

Re: Borba za leptirica

25 lis 2010, 11:56

:srca skrbništvo je veliki korak u dobrom smjeru :srca

Re: Borba za leptirica

25 lis 2010, 12:18

bas mi je drago :srca

Re: Borba za leptirica

25 lis 2010, 22:17

:srca

Re: Borba za leptirica

25 lis 2010, 22:29

:joy :luv

Re: Borba za leptirica

25 lis 2010, 22:33

drago mi je zbog vas
:ljubav

Re: Borba za leptirica

04 stu 2010, 00:23

zauvijekmama je napisao/la:drago mi je zbog vas
:ljubav


takodjer! :srca

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 09:05

Nakon 1384 dana, 3 vjestacenja, bezbroj rocista i zalbi, Ministarstvo je ODBILO zalbu djeda, bake i tete i donijelo rjesenje da sam skrbnik. Jos smo u nevjerici! :alc

Iznimno mi je drago reci da se Leptiric fantasticno slaze (bez imalo ljubomore) sa malenom Pticicom :mala koja ce uskoro navrsiti 6 mjeseci i da nikad nismo bili sretniji. Zahvaljujem Vam na potpori, sto ste me puno puta smirile i drzale na pravom putu. Nadam se da cu iskustvom iz ovog procesa moci pomoci drugim ljudima koji ovdje zatraze pomoc.

Sretan svim damama Dan zena! :buket

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 09:08

Dalibore drago mi je zbog vas :joy :joy :luv

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 09:15

:yess

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 09:54

Divna vijest :yess čestitam i svu sreću vam želim. :joy

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 09:59

:yess :yess


:srca :srca :srca

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:02

ee kako mi je dragoooo!! Bravooo :yess
Pisi nam o Leptiricu i Pticici i na drugim djelovima Foruma. :mah

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:03

:zivili

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:05

Bravoooo! Velika vijest!

Čestitam od srca!
:zivili

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:35

:yess čestitam :zivili

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:37

:kiss ma bravo za vas !!!!

čestitam :zivili

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:38

čestitke od srce!!!

:yess :yess

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:41

ajme kako mi je drago!!! :yess :yess :yess

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:42

Čestitam :)

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 10:52

odlična vijest :yess

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 11:09

super vijest, baš mi je drago!

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 11:30

čestitke :joy
uživajte u svom leptiriću :proljece

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 11:39

Super!! :yess
Čestitke :buket

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 12:05

:luv :luv :luv :luv

jako lijepa vijest


cestitam :srca

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 13:28

Predivno!!! :zivili :srca

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 14:00

Nakon 1384 dana

pa to je skoro pa 4 godine????
toliko puno da se djetetu dodjeli skrbnik?
znam da je bilo žalbi i vještačenja, ali ipak to su 4 djetetove godine, puno...

u svakom slučaju čestitke na upornosti! uživajte :srca

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 15:32

:yess

čestitke :zivili

uživajte u leptiriću i ptičici :ljubav

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 15:38

od srca cestitam :luv

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 15:41

yupiiiiiiiiiiiii :srca

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 17:11

medo14 je napisao/la:
Nakon 1384 dana

pa to je skoro pa 4 godine????
toliko puno da se djetetu dodjeli skrbnik?
znam da je bilo žalbi i vještačenja, ali ipak to su 4 djetetove godine, puno...

X
a sada uživajte, bila bi grehota da ne možete nakon tolike borbe i čekanja :srca
Odgovori