Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!
Odgovori

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 17:38

Čestitam vam na uspjehu te na maloj prinovi....uživajte,zaslužili ste... :luv

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 19:37

Jao sreće!!!! Pa ne mogu vjerovati da ste napokon potpuna obitelj.
Trnci me prolaze i suze mi se oči. Tako mi je drago zbog vas.
Ovo su prekrasne vijesti. Čestitam od srca!!!!

Čestitam i na ptičici!!!!
Sada nam se svakako javljajte češće i na veselijim temama foruma.

:luv

Re: Borba za leptirica

08 ožu 2011, 21:20

OVO JE PREDIVNO!!!
Cestitke od srca :luv

Re: Borba za leptirica

09 ožu 2011, 13:00

Moralo je ovako završiti, nikako drugačije Bog ne bi dao :luv Zlato malo napokon će imati mir svoje obitelji. Čestitam, ljubite je i razmazite.

Re: Borba za leptirica

09 ožu 2011, 13:07

Predivna, prekrasna vijest.

sve što si pisao bilo je uvijek prožeto s golemom ljubavlju za vašeg leptirića i mi smo to uvijek osjećali.

Uživajte u svojoj obitelji :srca :srca :srca

Re: Borba za leptirica

09 ožu 2011, 13:08

Baš mi je drago da je na kraju sve dobro završilo :dada
Čestitam vam i uživajte,sad ste potpuna obitelj,ljubite se volite i mazite leptirića i ptićicu :srca :srca

Re: Borba za leptirica

28 ožu 2011, 11:49

Ajme tek sada vidim...drago mi je vidjeti da ipak prevlada PRAVDA za dobrobit djeteta i da će sada imati prekrasno,sretno djetinjstvo.

Uživajte u svojoj potpunoj sreći :D

Re: Borba za leptirica

28 ožu 2011, 19:29

Vidjeh na početnoj da je danas nekom rođendan.
E pa najsretniji bio!!!!!
:zivili

Re: Borba za leptirica

28 ožu 2011, 20:32

Sretan rodjendan Dalibore :zivili

Re: Borba za leptirica

29 ožu 2011, 14:29

Sretan rođendan želimo i mi :srca
Odgovori