21 kol 2006, 22:54
22 kol 2006, 13:53
31 kol 2006, 15:08
16 ruj 2006, 21:04
znam
24 pro 2007, 13:09
koja se tako divno uklopila u nasu familiju
), a ovo pisem zbog jednog zgodnog dogadjaja neki dan na aerodromu kad je sogorici i malenoj prisla jedna starija gospodja i rekla - "ma, bas se vidi da ste mama i kci, tako licite i tako se vidi kak se volite
, ma, bas je lijepo gledati" , a malena ko iz topa -ali ja sam usvojena (ona to zna oduvijek).
makar me nije rodila, ma nije ni bitno tko te rodi, bitno je tko te kasnije cuva i voli."
24 pro 2007, 13:57
"ma, teta, nema veze, svi nam kazu da licimo, a ovo je sad samo moja mama makar me nije rodila, ma nije ni bitno tko te rodi, bitno je tko te kasnije cuva i voli."
24 pro 2007, 14:11
24 pro 2007, 14:22
24 pro 2007, 15:24
24 pro 2007, 15:44
19 sij 2008, 22:33
prekrasno
21 sij 2008, 15:07
26 lis 2010, 00:39
26 lis 2010, 08:24
26 lis 2010, 11:47
26 lis 2010, 11:58
kbegicsi je napisao/la:mi smo se posvojili
26 lis 2010, 12:05
kad ga netko upita nešto o mami i tati on veselo kaže grleći nas :mi smo se posvojili
31 lis 2010, 01:07
moj djecak je napisao/la:kad ga netko upita nešto o mami i tati on veselo kaže grleći nas :mi smo se posvojili
prekrasno!!!!
31 lis 2010, 01:21
31 lis 2010, 21:26