Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!
Odgovori

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

17 lip 2013, 06:05

ma su0per Anci , sretno do nebaaaa :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

17 lip 2013, 08:47

Hvala! Dobili smo već nekoliko odbijenica, ali jedna me baš ganula: bila je onako osobna, svidjele su im se naše slike, molba, svidjeli smo im se mi; napisali su nam da smo mladi, lijepi, zaljubljeni, čestitali cijeloj obitelji na aktivnostima! :srca
Iz jednog Centra su nam napisali da nemaju djece bez poteškoća za posvajanje pa ću se svakako raspitati što to točno znači. Ne tražimo savršeno dijete, želimo posvojiti što prije tako da smo spremni i na "drugačije" dijete.

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

19 lip 2013, 06:07

lijepo je kad te uvazavaju jel da :)
a sad sto se tice termina djeca s poteskocama, najbolje ti je zovnut i pitat o cemu se radi ,nekad to moze biti s fizickim p.,a nekad kognitivnim ili poteskocama u ponasanju (tipa ADHD) ,a nekad i oni koriste neke druge termine pa se covjek zbuni
kako god svima treba pruzit priliku i saznat sve ,ali i biti spreman potpuno primiti i posvojiti bas takvo dijete :hug
sretno milaaa

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

27 lip 2013, 21:14

S obzirom da već danima dobivam odbijenice odlučili smo da ćemo pokušati posvojiti i preko udomljavanja pa dr tj idemo na sastanak sa socijalnom radnicom u našem matičnom CZSS da se raspitamo i oko toga. Ne odustajemo mi lako ;)

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 lip 2013, 08:20

samo da te pozdravim prije odlaska na more sa svojom Zvončicom....sretno draga...neka me nakon dugog ljeta dočekaju dobre vijesti ( i napokon ona kava ;) )...puno puno pusa od mene i Zvončice :kiss :kiss :kiss :sve

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 lip 2013, 12:22

Draga Ančice ,želim da što prije dodješ do svoje male ljubavi
Vibram iz sve snage ,do neba i nazad
Sretno :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

03 srp 2013, 11:03

sretno ančice uvijek se isplati boriti :)

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

04 srp 2013, 18:08

:kiss ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

17 srp 2013, 17:33

sretno od srca i da uskoro skaceno od :joy pozzz

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

20 srp 2013, 17:05

Hvala, neki dan smo bili u Centru kod nas i psihologica nas se sjetila, rekla nam da su neki Centri bili zainteresirani za našu obradu, a teta kod koje smo bili na razgovoru je rekla da je čula same pohvale za nas, tako da nam je :luv
Samo da još nađemo svoje dijete, dala sam se u potragu, svaki dan zivkam Centre, znam da negdje postoji naše dijete koje čeka baš nas, ovo čekanje je kao trudnoća, samo što je kod nas i tata trudan isto kao i mama :srca

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

20 srp 2013, 17:06

:luv
ancice, da se što prije spojite!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

23 srp 2013, 09:55

Cure, idemo krajem tjedna na razgovor za jedno dijete. Ne želim još pisat o detaljima jer se nikad ne zna, ali mogu reći da se radi o Centru koji nas nije kontaktirao, već sam ja njih zvala jer sam saznala da bi mogli imati djece. Uglavnom moram reći koji god Centar sam zvala bili su ljubazni iako nisam sve njih mogla lako dobiti. I da, treba zvati jer djece koja trebaju roditelje očito ima :srca

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

23 srp 2013, 15:29

ančice, to je odlična vijest! Držim najveće fige za vas i vašu mrvicu.... :srca

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

24 srp 2013, 06:01

:joy :joy :joy sretnooooooooooooo do neba mila

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

24 srp 2013, 08:28

:moli :moli :moli
:joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

25 srp 2013, 12:36

sretno ancice.......cekamo novosti :srca :srca :srca

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

26 srp 2013, 17:58

Današnji imendan ću vjerojatno pamtit cijeli život, bili smo u Centru, rekli su nam sve o djetetu pa da se odlučimo i javimo jer ima još zainteresiranih, mi sjeli u auto i ja kažem mm-u ja sam za i on meni kaže isto; da se raspekmezio kad je vidio sliku djeteta, iako nismo birali baš je onakvo kakvo si želimo, mali šarmer. Sad me malo trta kakav će biti prvi susret, hoćemo mu se dopasti,...
I da, rekli su nam da oni biraju posvojitelje prema aktivnosti jer im je tak lakše da što više zoveš to veća šansa, iako je ovo stvarno bila sreća :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

26 srp 2013, 17:58

Hvala na nicku, sad sam tek skužila :srca

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

26 srp 2013, 18:02

ančice :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

27 srp 2013, 14:35

:kiss draga!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

27 srp 2013, 18:49

:joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

27 srp 2013, 19:24

:joy ančice javi kako je prošlo

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

28 srp 2013, 23:15

:joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 srp 2013, 13:19

:joy. :joy. Čuj kako će biti?' Više nego odlično :)

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 srp 2013, 13:40

aaaaaaaaaaaaaa kakva krasna vijest! Bravo mama i tata!!! :buket :luv
Čestitke na upornosti i strpljenju, vaše vrijeme je došlo! :zivili

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 srp 2013, 18:30

Joj ujutro nikako dobiti tetu u Centru, pa napokon sam je dobila i rekla sam da smo za, da smo već to odlučili još kad smo bili kod nje u uredu, uglavnom sad je naše dijete osim ako ono (kad "rodim" otkrit ću vam spol) ne odluči suprotno! Na upoznavanje tek idemo za mjesec dana, teta ide na godišnji, taman da sredimo neke stvari i malo se pripremimo! S obzirom da čekamo već 7 godina, možemo još mjesec dana, a vi dotle vibrirajte :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 srp 2013, 19:09

joooj :luv :luv :luv :luv

Želim vam da brzo prođe i da uskoro budete svi zajedno :srca :srca :srca

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 srp 2013, 19:48

:joy :buket
naravno da ću moliti za vas :)

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 srp 2013, 19:55

o, kako ti sada paše podnick :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 srp 2013, 06:10

:joy :joy :joy skacem od zoreeee
Odgovori