27 tra 2010, 17:28
27 tra 2010, 21:53
28 tra 2010, 15:10
bit će sve ok. dok se čeka uvijek je duuuugo, ali kad se dogodi sve se zaboravi...hrabra si i uporna, to mora završiti dobro...
28 tra 2010, 16:28
28 tra 2010, 22:27
, nadam se da će ti se sve želje ostvariti, zaslužila si to.
29 tra 2010, 23:04
03 svi 2010, 16:38
03 svi 2010, 16:47
03 svi 2010, 18:30
Beppa Joseph je napisao/la:Moje rješenje je kod takvih bojazni je čokolada za kuhanje.![]()
03 svi 2010, 20:30
03 svi 2010, 20:35
držim fige.
03 svi 2010, 21:59
04 svi 2010, 00:53
04 svi 2010, 16:01
Ma glavno da se ja nisam usrackala i jos sam obukla svjetle hlace,ja kazen krene li sad od straha biti cu prva koja se tu ukenjala od straha u CZSS.Uglavnom sve proslo vise nego super.Ja se nadam.Prvo rjesila testove,znate koliko sam smotana da ono kad zaokruzivas tocno i netocno,trebalo je zasarati sa olovkom a ja samo zaokruzivala,pa isla sve bojati.
,zna se koje!!)kako su imali 200 zahtjeva za posvojenje i samo 1 posvojenje.Ja kazen ako me mislite s tim preplasiti nedam se ja.I tako muz zove sto puta,sto je kako!! Pren sam krepivala od smija.Dosa muz i mazi se oko mene,ja kazen sto je,a da on bi,ja kazen dobiti ces samo ako budes lipo prica o meni socijalnom radniku,a on krepa od smija.
Ma ucjena ziva.Da me cuju u CZSS. Ni keksanje vise nije sto je bilo.
Bas me briga,glavno da sam gotova.U cetvrtak idemo oboje i pricati cemo samo o posvojenju jer sad nismo nista ,ma ni recenicu o samom posvojenju nego vecinom o zivotu i svemu.Sve u svemu,bilo je ok,ocekivala sam tko zna sto da ce mi raditi i da ce pitati kad ono stvarno nista spektakularno.I definitivno sam krive najlonke obukla,cccc,cilo vrime me to kopalo... 04 svi 2010, 16:51
04 svi 2010, 17:44
Ja sam cilu noc sanjala da ja necu proci test inteligencije.A Boze i glupi ljudi imaju dicu
04 svi 2010, 17:50
05 svi 2010, 09:49
Ljubim vas!!!Idem po kruh...
05 svi 2010, 13:41
Čekam izvještaj kako je bilo tvom mužu na razgovoru.
05 svi 2010, 14:10
05 svi 2010, 19:26
A kad su ga pitali sto je najgore sto je napravija reka je da je pobra cvitovi od kupusa za sjeme za stafetu mladosti. A jadna li sam.Valjda ce sve dobro zavrsiti.Njemu to nista novo nije bilo kaze da je isto ispunjava kad je i u vojsku isa.I onda ko za peh,poslo nam nesto na autu,i to svako malo,vise smo ludi.izgleda da cemo morati novo uzeti.bas nam se nekako sve skupilo.Ali nedaj Boze veceg zla.Tako da je jadan dosa tek u 4 sata popodne,i cijeli dan na jednoj krafni,kad je dosa doma,direktno za stol,jeo je kao da je dosa iz biafre.Jadno moje.Ali da je jako zadovoljan sa svime,sve super,nema nikakav los dozivljaj.Eto u petak je zadnji nas pohod u CZSS,i onda idemo u trazenje svoje bebe... 05 svi 2010, 19:35
05 svi 2010, 19:36
05 svi 2010, 20:23
05 svi 2010, 20:27
06 svi 2010, 01:28
06 svi 2010, 10:56
06 svi 2010, 11:28
07 svi 2010, 13:58
Jedva čekam dalje izvještaj,držim sretnice
07 svi 2010, 14:35