Sada je: 24 lip 2026, 08:46.

Baranje za usvojenje - Makedonija

Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!

Moderator/ica: ančica28

Baranje za usvojenje - Makedonija

PostPostao/la Arkana10 » 10 ruj 2007, 12:16

za clanove naseg foruma iz Makedonije
ovo sam sada nasla
Baranje za posvojuvanje

site je odlican... preporucujem... i sretno!!!
etiketic 09
Avatar
Arkana10
Sveta krava
 
Postovi: 7838
Pridružen/a: 19 srp 2005, 10:14
Lokacija: Mkd

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

PostPostao/la rosmari36 » 25 lip 2009, 21:17

Ma, da..ali ga treba zanti pročitati!:-)
rosmari36
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 7
Pridružen/a: 25 lip 2009, 21:15

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

PostPostao/la Arkana10 » 26 lip 2009, 09:24

to je za cure iz Makedonije, t.j. koje znaju makedonski ;)
koliko znam kod nas nije dozvoljeno usvajanje iz inozemstva. t.j. postoje druge procedure.
etiketic 09
Avatar
Arkana10
Sveta krava
 
Postovi: 7838
Pridružen/a: 19 srp 2005, 10:14
Lokacija: Mkd

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

PostPostao/la Beppa Joseph » 26 lip 2009, 11:02

ni ja ne razumijem, ali nadam se da će site biti od koristi svim potencijalnim posvajateljima :zivili
:luv Post 21,6
Avatar
Beppa Joseph
normalna mama
 
Postovi: 8112
Pridružen/a: 17 ruj 2008, 10:59

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

PostPostao/la Arkana10 » 26 lip 2009, 21:15

da pojasnim ;)
stranica je jedna od onih koje nude usluge na jednom mjestu. tu ima telefona i web stranica od svih relevantnih centara za posvajanje u Makedoniji, kao i sve sto treba od dokumenata da se pocne postupak.
ako nekome treba mogu prevesti, nije problem ;)
etiketic 09
Avatar
Arkana10
Sveta krava
 
Postovi: 7838
Pridružen/a: 19 srp 2005, 10:14
Lokacija: Mkd


Natrag na Posvajanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.