Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!
Odgovori

I Majolina u postupak

19 vel 2009, 09:26

Evo i mene kod vas. MM i ja smo u braku već 6 i po godina, od toga zadnjih 3,5 pokušavamo dobiti bebu, ali ne ide. Svo vrijeme (još dok nismo znali da će ići ovako teško!) razgovarali smo o usvajanju i oboje imali pozitivan stav po tom pitanju. Ali, nekako nismo mogli da se pokrenemo.
I - onda preokret!!! :proljece
Na državnoj TV prikazali su prije tri dana reportažu o jednoj djevojčici od 4 mjeseca koja još nikad nije napustila bolnicu, nema čak ni ime. To je bio znak da se bacim u akciju. Oni koji me znaju, znaju i da to znači pogon na svim poljima. U roku od 2h uspjela sam saznati sve, a juče sam bila u našem CZR i pripremila sve papire. Danas idem da ih predam. Jedino što ne znam to je dalja procedura, pa molim cure iz BiH/RS (ako ih ovdje ima) da mi se javi i objasne kako sve teče dalje.
Eto, to je ukratko moja pričica. Nadam se da vas nisam ugnjavila :oops:

Predali smo zahtjev pa se prijavljujem i k vama

19 vel 2009, 09:32

majolina-zelim ti svu srecu svijeta da uspijes...na ovaj ili onaj nacin... :kiss

Re: Predali smo zahtjev pa se prijavljujem i k vama

19 vel 2009, 09:59

MAJOLINA je napisao/la:Evo i mene kod vas. MM i ja smo u braku već 6 i po godina, od toga zadnjih 3,5 pokušavamo dobiti bebu, ali ne ide. Svo vrijeme (još dok nismo znali da će ići ovako teško!) razgovarali smo o usvajanju i oboje imali pozitivan stav po tom pitanju. Ali, nekako nismo mogli da se pokrenemo.
I - onda preokret!!! :proljece
Na državnoj TV prikazali su prije tri dana reportažu o jednoj djevojčici od 4 mjeseca koja još nikad nije napustila bolnicu, nema čak ni ime. To je bio znak da se bacim u akciju. Oni koji me znaju, znaju i da to znači pogon na svim poljima. U roku od 2h uspjela sam saznati sve, a juče sam bila u našem CZR i pripremila sve papire. Danas idem da ih predam. Jedino što ne znam to je dalja procedura, pa molim cure iz BiH/RS (ako ih ovdje ima) da mi se javi i objasne kako sve teče dalje.
Eto, to je ukratko moja pričica. Nadam se da vas nisam ugnjavila :oops:

Majolina draga ovo ide u poseban topik ;)
ipak je ovo tema za Beppu :ljubav

Re: I Majolina u postupak

19 vel 2009, 10:02

evo topik je splitan.
Sada, draga Majolina, sretno u postupku draga! Od srca vam zelim da nam uskoro javis veliku vijest :ljubav

Re: I Majolina u postupak

19 vel 2009, 10:05

Sretno!!! :srca

Re: I Majolina u postupak

19 vel 2009, 10:56

Hvala, drage moje :kiss
Nisam znala da svaka od nas ima poseban topic :navija

Re: I Majolina u postupak

19 vel 2009, 10:59

Zelim vam svu potrebnu srecu!! :srca

Re: I Majolina u postupak

19 vel 2009, 11:54

Majolina, želim vam sreću da što prije završite postupak obrade (kod nas se odužio) i da čekanje onda ne bude predugo. :kiss

Re: I Majolina u postupak

19 vel 2009, 15:22

Sretno!!! :srca

Re: I Majolina u postupak

20 vel 2009, 11:31

MAJOLINA je napisao/la:Hvala, drage moje :kiss
Nisam znala da svaka od nas ima poseban topic :navija

Ima, za da mozemo pratiti pricu i saljiti pozitivne vibre za uspjeh ;)
a ti nas obavestavaj kako ide :kiss

Re: I Majolina u postupak

20 vel 2009, 13:27

zelim ti da sto prije drzis u rukama svoje dijete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :srca

Re: I Majolina u postupak

20 vel 2009, 13:46

Prekrasno, drzim fige da procedura bude sto jednostavnija i da sto prije budete obradovani jednom malom srecicom. :hug

Re: I Majolina u postupak

20 vel 2009, 18:18

sve najbolje

Re: I Majolina u postupak

20 vel 2009, 21:06

Evo malo vibrica da čim prije držiš u naručju svoju bebolinu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:srca

Re: I Majolina u postupak

20 vel 2009, 21:57

Stizu vibre i od mene.Nadam se da ce u CZSR shvatiti da malena nece naci bolju mamu od tebe i da ce vasim stanom uskoro gospodariti 4mjesecna princezica. :kiss tebi i veliiiiki pozdrav tm.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Re: I Majolina u postupak

24 vel 2009, 11:11

Hvala vam na ovim divnim željama :kiss
Situacija je sljedeća:
-postupak obrade prošao bezbolno; urađena nam je socijalna anamneza i psihološki profili oboje
-smatraju nas podobnima da budemo roditelji.

ALI:
-od bebice koju smo željeli nema ništa; potegle su se veze sa državnog nivoa, a ja sam tu nemoćna, jer ne znam nikog dovoljno uticajnog. Tako će ova mala djevojčica ipak, nadam se!, usrećiti neku drugu porodicu.
Ja joj od srca želim svu sreću svijeta i da uljepša dom nekim divnim roditeljima.
A, valjda će vremenom i nas dvoje obasjati nekod drugo sunce, ne uvijek zubato.

Vama :kiss
Malenoj :sve

Re: I Majolina u postupak

24 vel 2009, 16:26

Majolina, bas mi je zao :hug ali sigurna sam da cete vrlo skoro imati svoju srecicu :srca

Re: I Majolina u postupak

25 vel 2009, 10:24

:hug
draga znas kakav je put!
Dobro je za obradu. A vase djete mozda vas ceka, samo ga trebate naci :srca

Re: I Majolina u postupak

25 vel 2009, 10:57

:ljubav
Hvala vam, cure!

Nismo se mi nešto pretjerano ni nadali da će baš ova djevojčica biti naša. Ali, to nas je pokrenulo sa mrtve tačke i na ovom frontu. Sad imamo papire, moram ih iskopirati i poslati u druge Centre.
Zlatno pravilo: ''KO ČEKA - NAČEKA SE, ALI DOČEKA''

Kad bude novosti, javim vam se :kiss

Re: I Majolina u postupak

26 vel 2009, 12:43

Majolina - ma uskoro ćeš i ti na rukama držati svoju srećicu... Sada kada ste pokrenuli postupak, neka vam samo Bog da sreće da to bude čim prije!

Re: I Majolina u postupak

05 ožu 2009, 14:27

:srca Hvala, draga :proljece

Re: I Majolina u postupak

14 ožu 2009, 13:42

Majolina,nisam skontala jesi li zahtjev predala u BiH?
Kada smo mi isli na razgovor,teta nam je uzela samo podatke i "stavila"nas u datoteku.
Sta ste vi dalje radili osim prijave u CZSR?
pusa

Re: I Majolina u postupak

11 tra 2009, 11:03

Majolina kako ide postupak?

Re: I Majolina u postupak

24 kol 2010, 16:33

Sjetila sam te se već nekoliko puta i napokon da napišem da bi mi bilo iznimno drago da nam se javiš !! :kiss

Re: I Majolina u postupak

09 vel 2012, 05:46

I meni bi bilo drago da nam se Majolina javi i sama ispriča svoju sretnu priču :luv :luv :luv

Re: I Majolina u postupak

06 tra 2013, 13:01

Puno vremena je prošlo i stvarno bi voljela ako netko zna što je sa našom majolinom?

Re: I Majolina u postupak

06 tra 2013, 18:26

kbegicsi je napisao/la:Puno vremena je prošlo i stvarno bi voljela ako netko zna što je sa našom majolinom?


majolina je postala mama :joy

dalje ne bih, nadam se da ce nam majolina sama ispričati svoju priču

Re: I Majolina u postupak

06 tra 2013, 18:30

:joy :joy :joy :joy
bas mi je iskreno drago zbog nje
cestitam od srca!
:joy :joy :joy :joy :joy :joy

Re: I Majolina u postupak

06 tra 2013, 19:13

Snjeskaa je napisao/la:
kbegicsi je napisao/la:Puno vremena je prošlo i stvarno bi voljela ako netko zna što je sa našom majolinom?


majolina je postala mama :joy

dalje ne bih, nadam se da ce nam majolina sama ispričati svoju priču

ja ću još samo dodati da ima predivnog sina :luv

Re: I Majolina u postupak

06 tra 2013, 22:15

A joj baš mi je drago :hug
Odgovori