Sada je: 28 ožu 2024, 10:03.

Moja bajka o dolasku ZVONČICE :-)))))))

Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!

Moderator/ica: ančica28

Re: Moja bajka o dolasku ZVONČICE :-)))))))

PostPostao/la ančica28 » 26 sij 2014, 12:00

Kako je Zvončica??? :luv
Majka jednog sina...
Avatar
ančica28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1036
Pridružen/a: 15 pro 2009, 21:25
Lokacija: sjever

Re: Moja bajka o dolasku ZVONČICE :-)))))))

PostPostao/la ivana1108 » 19 lis 2015, 18:12

ajme...neki dan mi je kroz glavu proletio ovaj forum :) toliko vremena je proslo...sad su mi suze krenule na oci kad sam citala postove o mojoj Zvoncici...kako vrijeme leti samo. Toliko toga nam se dogodilo u meduvremenu,toliko promjena...
Zvoncica je danas prava cura,u petak slavimo 5 rockas...imamo princess party,dolazi nam Elsa kao glavni lik i 8 djevojcica iz vrtica i male skole. Curka je prava zvjerka i dalje.Danas zivimo 14000 km daleko od naseg doma...Danas nam je dom na drugom kraju svijeta :srca kad smo se preselili Zvoncica nije znala jednu rijec engleskog,osim brojeve do 10, a danas vise ne zeli pricati na hrvatskom...ide u vrtic i u malu skolu,tu skolski sistem funkcionira malo drugacije pa ranije krecu u skolu. Cudesno je vidjeti kako se djeca prilagode svemu i kakvi su borci bez obzira na sve. I dalje je glavna u razredu u sto niste ni sumnjale...Fale nam bake i deda ali nadamo se da cemo iduce ljeto sve to bar malo nadoknaditi...ljubim vas sve i saljemo puno pozdrava oko Zemaljske kugle svima :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss
naša Zvončica je stigla...želimo si Petra Pana...
Avatar
ivana1108
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 08 ruj 2008, 12:33
Lokacija: plavuša sa Zvončicom u Nigdjezemskoj...

Re: Moja bajka o dolasku ZVONČICE :-)))))))

PostPostao/la Stefanova_mama » 19 lis 2015, 20:50

Drago mi je da ste sretni zajedno, pa makar i na drugom kraju zemlje. :zivili
S. 17.01.2004.
M. 29.08.2007.

Quae volumus, credimus libenter!
Avatar
Stefanova_mama
Roza Luksemburg
 
Postovi: 3989
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 14:50
Lokacija: Chardak ni na nebu ni na zemlji

Re: Moja bajka o dolasku ZVONČICE :-)))))))

PostPostao/la ančica28 » 20 lis 2015, 06:15

Ivana, baš mi je drago da si se javila, baš sam si neki dan mislila na vas, tak se dugo nismo čule :)
Ljubi ti svoju Zvončicu, pravu malu damicu :luv i uživajte tamo daleko :mah
Majka jednog sina...
Avatar
ančica28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1036
Pridružen/a: 15 pro 2009, 21:25
Lokacija: sjever

Prethodna

Natrag na Posvajanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.