29 lis 2012, 20:20
29 lis 2012, 20:54
29 lis 2012, 23:14
29 lis 2012, 23:32
29 lis 2012, 23:34
29 lis 2012, 23:43
30 lis 2012, 09:15
30 lis 2012, 10:26
30 lis 2012, 10:35
30 lis 2012, 10:43
Anika30 je napisao/la:ančice - neka vam se i nebo smiluje
30 lis 2012, 10:45
30 lis 2012, 10:46
30 lis 2012, 11:08
30 lis 2012, 11:09
30 lis 2012, 11:09
30 lis 2012, 11:55
30 lis 2012, 12:15
30 lis 2012, 16:15
30 lis 2012, 16:18
30 lis 2012, 21:44
30 lis 2012, 22:08
30 lis 2012, 22:37
30 lis 2012, 22:42
31 lis 2012, 00:22
, jesu li govorili što s rokovima?
31 lis 2012, 10:14
31 lis 2012, 10:26
31 lis 2012, 19:04
Anika30 je napisao/la:Ančice drago mi je da si zadovoljna razgovorom, jesu li govorili što s rokovima?
. Baš uživam u toj situaciji, vjerujem da neće biti problem da dobimo zeleno svjetlo za posvajanje! Dugo smo o tome razmišljali, pomalo me bilo strah jer ja nisam zaposlena (radim na ugovor o djelu), ali nisu ništa rekli za to, pitali su nas za prihode i da li imamo kredit (nemamo) pa na kraju i ne ispadne tak loše sve skupa. Pitali su nas tko je to inicirao pa je mm rekao kako smo oboje nekako o tome razmišljali dok se nismo konačno odlučili, ali da smo uvijek bili za! Baš me iznenadio.
31 lis 2012, 19:17
31 lis 2012, 20:44
01 stu 2012, 19:35