Sada je: 13 svi 2024, 13:56.

kome se "zamjerio" porod

Informacije i razmjena iskustava vezanih uz trudnoću, rodilišta, porod, priprema za dolazak novorođenčeta. Trudnice, pridružite se i svakodnevnom ugodnom čavrljanju na svom generacijskom topicu!

Moderator/ica: Diami

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la Anđela » 16 tra 2008, 22:15

Meni se zgadila jedino doktorica... vikala je na mene prije poroda, za vrijeme poroda, za vrijeme šivanja.... Ono kao: "pristani se derat" (al nisam bila uopće glasna), "kakvo je to tiskanje, niti malo snage, ovako nećeš nikad rodit", "Ova krvari, ja neznam odakle ova krvari", "Spuštaj guzicu ako oćeš da te zašijem"
Porod bio brz i uspoređujući sa šivanjem odličan, šivanje mi se zgadilo. Toliko je dugo trajalo a ta doktorica je samo vikala i bila je jako gruba :cry:
Započni dan sa osmijehom!
Avatar
Anđela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 181
Pridružen/a: 16 tra 2008, 17:31
Lokacija: Dalmacija

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la Renci » 17 tra 2008, 11:38

strasno :shock: koja ofca od doktorice
Avatar
Renci
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 vel 2003, 22:06

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la Rachica » 17 tra 2008, 12:24

Stvarno prestrašno! Zanimljivo je kako sam već više puta čula da su upravo žene doktorice bile grube i neljubazne, a njihovi pregledi jako boljeli. Žao mi je da si imala takvo iskustvo!
Eh...
slika
slika
Avatar
Rachica
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2937
Pridružen/a: 18 ruj 2007, 11:50

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la ina_sa » 19 tra 2008, 20:46

Anđela,strašno,stvarno strašno...

Nadam se da ćeš ovaj put izbjeći njenu smjenu :mrgreen:
Ema 5.7.2004.
Una 3.11.2007.
Avatar
ina_sa
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 144
Pridružen/a: 28 ožu 2007, 20:19

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la MON » 21 tra 2008, 12:41

Neprofesionalno, neodgojeno, strašno...Sram ju bilo!!!
I ja ti Anđela držim fige za drugu smjenu :proljece
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la Anđela » 11 lip 2008, 22:39

ina_sa je napisao/la:Anđela,strašno,stvarno strašno...

Nadam se da ćeš ovaj put izbjeći njenu smjenu :mrgreen:

mamaodneve je napisao/la:Neprofesionalno, neodgojeno, strašno...Sram ju bilo!!!
I ja ti Anđela držim fige za drugu smjenu :proljece



Doktorica koja mi je bila na prvom porodu više neradi u toj bolnici!!!!!!! Jupiiii bar nešto pozitivno!
Započni dan sa osmijehom!
Avatar
Anđela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 181
Pridružen/a: 16 tra 2008, 17:31
Lokacija: Dalmacija

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la emina1 » 12 lip 2008, 21:27

znate sta meni je porod bio nesto najgore a u isto vrijeme nesto najbolje u zivotu sto mi se ikad desilo. babica je bila uzasna. bolilo me pravo i mislila sam da cu umrijeti od bolova. u jednom momentu sam pozelila da nikad nisam ostala trudna. tijelo mi se raspadalo mislila sam da to nikad nece proc. al kad sam se porodila i kad su me sasili i odvukli u sobu bila sam u soku sve dok mi nisu donijeli bebu da je podojim. nakon toga sam sve zaboravila. nastavilo me boliti ali kad bi pogledala svog andjela pored sebe sve bi me prestalo. djeca su nesto najljepse sto se u zivotu moze desiti ali treba dosta zivaca i strpljenja.
emina1
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 19
Pridružen/a: 19 vel 2008, 23:04

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la MON » 18 lip 2008, 13:54

Anđela je napisao/la:

Doktorica koja mi je bila na prvom porodu više neradi u toj bolnici!!!!!!! Jupiiii bar nešto pozitivno!


Nadam se da više nigdje ne radi :baba Svakak je super da je tu nema :proljece

emina1 je napisao/la:djeca su nesto najljepse sto se u zivotu moze desiti ali treba dosta zivaca i strpljenja.


Da, da ... naši prinčevi i princeze su izvor božanske radosti, ali ponekad znaju kak izvući i ono najgore iz nas :3srca
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la mrcinela » 19 ruj 2010, 10:59

meni je bilo grozno... ne bi sad u detalje... i djetetu je bilo grozno, mislila sam da ću ga izgubit i taj trenutak mi se nikad neće izbrisat iz sjećanja i proživljavam to ponovo i ponovo. a htjela bih još djece... :/
slika
Avatar
mrcinela
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1321
Pridružen/a: 06 svi 2010, 07:13
Lokacija: Slavonski Brod

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la Trini » 28 ruj 2010, 10:31

meni je bilo grozno... ne bi sad u detalje... i djetetu je bilo grozno, mislila sam da ću ga izgubit i taj trenutak mi se nikad neće izbrisat iz sjećanja i proživljavam to ponovo i ponovo. a htjela bih još djece...


Ja bih na sve gledala iz drugog kuta. Ako si imala nesrecu s lijecnicima, mozes odabrati druge. Ako si lose disala ili bila nepripremljena, sljedeci put se mozes bolje pripremiti. Ako je bio neki problem s bebom i samim porodjajem, vjerojatnost da se ponovi je premala. Prema tome, nemoj se sad opterecivati.

Osim toga, sve ti je jako frisko, sudeci po tickeru, pusti vrijeme da odradi svoje.
Avatar
Trini
sv. Monika
 
Postovi: 6451
Pridružen/a: 26 tra 2002, 15:06

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la mrcinela » 29 ruj 2010, 09:36

problem je bio s porođajem ali mislim da su me trebali na carski jer ctg nije bio dobar a na porodu je bio još gori i djetetu je stalo srce i jedva ga izvadili van sve mi rasjekli a da ne pričam koliko se samo pokidalo...a njemu strgali ključnu kost i glava mu bila grbava ( na kraju naravno krvarenje i sad vježbamo)... tako da je problem bio u svemu... a i mojoj mami je tako bilo i još smo bili na zadak i ja i brat..kod mene je bar bilo na normalnu stranu... ma ne znam...možda zaboravim...
slika
Avatar
mrcinela
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1321
Pridružen/a: 06 svi 2010, 07:13
Lokacija: Slavonski Brod

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la tamara1981 » 29 ruj 2010, 11:08

Ja sam nakon par godina ostala trudna...trudnoća mi je prolazila čestim posjetima doktoru prvo zbog krvarenja,pa zbog nasljedne trombofilije,onda zbog gestacijskog dijabetesa...više sam vremena provela u bolnici i kod doktora nego kod kuće...porod mi je bio induciran,babica nije bila često kod mene jer su svi boxovi bili zauzeti,nisu mi vjerovali kad sam rekla da mi je pao tlak pa sam nekoliko puta bila na korak od nesvjesti,nisu mi vjerovali ni da ću povraćati-na kraju mi je jedna spremačica(od pokojne mi mame prijateljica)dala malo vode jer sam dehidrirala te mi dodala posudicu u koju sam se ispovraćala....nakon poroda su mi prisilno čupali posteljicu jer nije htjela izaći sama,pa su me čistili zbog komadića koji su ostali te zašili...nakon toga sam imala odljev pa sam pošpricala i doktoricu i babicu... :roll nakon deset dana sam išla na novu kiretažu jer me nisu dobro očistili,a mjesec i pol nakon poroda sam dobila i trombozu....
Doslovce mi se zgadio porod,tj.komplikacije koje se mogu izroditi iz nečeg tako ˝lijepog˝...u svog sina sam se zaljubila istog trena kad su mi ga stavili na stomak,dojila sam ga još u rađaoni i to mi je bilo najljepše iskustvo u životu...ali ne zamjeram nikome tko kaže da mu je porod bio katastrofa,da mu je trebalo vremena da se zbliži sa djetetom jer nismo svi isti...dugo nakon poroda sam govorila da neću nikad više rađati,ali eto ponovno se javila želja i ja bih opet sve ponovno.... :srca
D-2008.
˝Nikad nisi prestar da sebi postaviš jos jedan cilj ili da sanjaš još jedan san˝
International Asherman´s association
Avatar
tamara1981
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2136
Pridružen/a: 07 kol 2009, 22:35
Lokacija: osijek

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la sanela » 17 stu 2010, 11:43

prvi mi je porod bio dug i težak,48 sati trudova(strašno). meni trudovi nisu bili bolni, kao menstruacijski grčevi al je bilo strašno iscrpljujuće.
kada sam se napokon otvorila i došla u rađaonu i kad su mi prištekali drip bilo je pre kasno za epiduralnu.
boljelo je ko vrag,al je prošlo i brzo je zaboravljeno.
imala sam milijun šavova jer sam popucala uz epitiotomiju.(jer se bebi omotala pupčena vrpca oko vrata i jako su joj pali otkucaji).
šivanje-gore od najjačih trudova,iako je odmah išla šivat i dali su mi nešto staršno je boljelo.
sve se to preživi i lakše je ako je osoblje normalno i ako imaš podršku. MM je bio i to mi je bilo super.
drugi porod je bio super,brz i babica i dr savršene.opet je bio i MM.
iako je prvi porod bio težek ostao mi je u lijepom sjećanju,jer kad primiš svoje dijete sve je drugačije.
sanela
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 73
Pridružen/a: 12 stu 2010, 14:45

Re: kome se zgadio porod

PostPostao/la zizzi » 23 sij 2011, 15:26

Evo da i ja nešto napišem na ovu temu!Meni je ovo bio treći porod.Dva poroda koja sam imala prije su bila odlična,rodila sam sa svojim trudovima i bilo je brzo i sve u redu.Ovaj treći porod je bio grozan sto se tiče osoblja u našoj požeškoj bolnici.Došla sam u bolnicu sa svojim trudovima u 2 i 30 po noći,primili su me,pregledali i sredili za porod.primila me mlada žena za koju sam ja mislila da je doktorica ali je ona bila na specijalizaciji još i nije me smjela porodit.Smirivali su mi trudove sa tabletama do 7 sati ujutro dok doktori nisu došli u smjenu.Tada su mi dali drip i rodila sam za 45 minuta.To oni rade kao na trci,a po najnovijim vijestima malo da koja žena rodi normalno kad dobije trudove nego je svaka naručena.A o odnosima prema pacijenticama neću ni pričat jel su sramotni i strašni.
01.04.1994 moja prva radost,29.10.1996 moja slatka djevojčica,15.01.2010 moj mali miš
Avatar
zizzi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 32
Pridružen/a: 28 pro 2010, 13:07

Re:

PostPostao/la ela1 » 26 sij 2011, 23:44

ponosna mama je napisao/la:Apsolutno se slažem s Maslačkom. I ja sam imala inducirani porod i častili su me sa svim divotama poput dripa, epiziotomije itd. ali čim su mi dali bebu u ruke znala sam da ću sve ponoviti još barem jedanput. Kad se prisjećam svog poroda zadnje na što mislim je bolničko osoblje.

Žao mi je zbog tvog ružnog iskustva i sigurna sam da ćeš s vremenom promijeniti mišljenje. ;-)



Mogu potpisati moj drugi porod, babice živa katastrofa, tek kad sam pala par puta u nesvijest onda su oko mene počeli skakat, ali je zato moj treči porod bio odličan, prirodan od početka do kraja. Nisam se dala u bolnicu jer sam htjela da bude po mome i bilo je kao na filmu.
... život je dovoljno dug ako ga pametno koristiš...

slika
Avatar
ela1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 168
Pridružen/a: 16 sij 2010, 14:11

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la didi1986 » 23 pro 2013, 07:12

Imala sam jako tezak porod sa zavrsenim hitnim carskim ali kad su mi ga naslonili na mene sva bol je odmah zaboravljena i sutra bi odmah za drugu bebicu sve to ponovila :joy
didi1986
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 29 stu 2013, 10:55

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la Maaryaa » 23 sij 2014, 17:28

Moj porod.Prvi
Zbog njega ne planiran drugu trudnocu
iako san uvik govorila da zelim dvoje.

Babice histericne,doktorica histericna svi su bili histericni pa stoga i ja.
Trudovi su mi trajali 19 sati,mislila san da cu umrit. Niko me skoro nije ni dosa vidit kako san. Kad san tribala u posudicu pisat onda san morala vristat da me neko cuje. Niko nije dozivljava.
Kad san rodila odveli su me u sobu i pitala san doktoricu kako cu dojit dite,da nece da primi bradavicu,kako cu se izdajat.
Da mi daju savjet u tim carima majcinstva
A ona mi je na to rekla: "sto si isla radat kad neznas dojit dijete"

Mislim da san sa tin sve rekla. Ja san se naravno rasplakala i da me nisu onako boliti savoli bila bi joj oci iskopala.
Medicinska sestra je rekla da sta ce ona dolazit svako malo mene izdajat i hranit mi dite,nek se snalazin. Da sta radan kad nista neznan.
Prsi su mi napunile se mlikon i dosle do brade,umirala san od bolova.

Ispala sam ja kriva.Zasto radam kad neznam dojit ni izdajat se

Sricom bila je jedna redivna medicinska sestra .Ona jenavracala svakih pola sata kod mene vidit kako san jel mi sta triba,rucno me izdaala. Zaboravila sam joj ime,ali hvala joj najveca

Moj sin sad ima 9 mj ja bi i drugo dite,ali kad se sitim toga,padne mi mrak na oci. A tek bolova trudova,neznan bili prezivila opet sve to.

:oops:
.. nisam vise rockerica postala sam majka ..
slika
Avatar
Maaryaa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 67
Pridružen/a: 07 lip 2013, 13:03

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la Maaryaa » 23 sij 2014, 17:30

Da nadodam. Kad smo dosli doma upalili su mi se punti. To je bila bol nevjerovatna,plus sa prsa jer mi se mliko previse skupilo a nece van. Bila san stravicno iscrpljena
A sad kad vidin ovog mog pisonju. Vridilo je svake muke. I virujem da opet bi,isla na drugo dite.
A onda me nesto strecne i odustanem od toga. A zelim ga jako.
.. nisam vise rockerica postala sam majka ..
slika
Avatar
Maaryaa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 67
Pridružen/a: 07 lip 2013, 13:03

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la Azzul » 23 sij 2014, 18:12

Maaryaa je napisao/la:Moj porod.Prvi
Zbog njega ne planiran drugu trudnocu
iako san uvik govorila da zelim dvoje.

Babice histericne,doktorica histericna svi su bili histericni pa stoga i ja.
Trudovi su mi trajali 19 sati,mislila san da cu umrit. Niko me skoro nije ni dosa vidit kako san. Kad san tribala u posudicu pisat onda san morala vristat da me neko cuje. Niko nije dozivljava.
Kad san rodila odveli su me u sobu i pitala san doktoricu kako cu dojit dite,da nece da primi bradavicu,kako cu se izdajat.
Da mi daju savjet u tim carima majcinstva
A ona mi je na to rekla: "sto si isla radat kad neznas dojit dijete"

Mislim da san sa tin sve rekla. Ja san se naravno rasplakala i da me nisu onako boliti savoli bila bi joj oci iskopala.
Medicinska sestra je rekla da sta ce ona dolazit svako malo mene izdajat i hranit mi dite,nek se snalazin. Da sta radan kad nista neznan.
Prsi su mi napunile se mlikon i dosle do brade,umirala san od bolova.

Ispala sam ja kriva.Zasto radam kad neznam dojit ni izdajat se

Sricom bila je jedna redivna medicinska sestra .Ona jenavracala svakih pola sata kod mene vidit kako san jel mi sta triba,rucno me izdaala. Zaboravila sam joj ime,ali hvala joj najveca

Moj sin sad ima 9 mj ja bi i drugo dite,ali kad se sitim toga,padne mi mrak na oci. A tek bolova trudova,neznan bili prezivila opet sve to.

:oops:

ST rodilište?
tretman na prvom porodu nam je bia sličan, i ne znan jel mi se drugi put posrećila bolja smjena doktora/babica ili su se stvari poboljšale - al mi je drugi porod bia miljun puta lakši, i po težini samog poroda, a i kraj mene su cilo vrime bile dvi babice (doduše rađala san na stolčiću pa su tribale tu bit) al su bile preprepreljubazne - trudovi doduše jednako bole al je sve bilo puno brže :dada
tako da ne znači nužno da će te potrefit ista histerična atmosfera sljedeći put :hug
slikaslika Little miss July of 2012. & Little miss October of 2013.
We're sharing one eternity, living in two minds, linked by an endless thread impossible to break
Avatar
Azzul
rozo-ljubičasti po ebay-u
 
Postovi: 670
Pridružen/a: 06 sij 2012, 18:16
Lokacija: Split

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la malena » 23 sij 2014, 22:39

Ocito je st rodiliste ja sam imala slicnu situaciju sa prvim 2009 u starom rodilistu porod mi je trajao 19h s mojim trudovima dripom gelom ni prsta otvorena ni nakon toliko sati bebac 4450 ,53 dug a bolovi ufff da je umrit bilo.njemu poceli padat otkucaji srca pupcana oko vrata glava nije sjela kako treba za van a uz sve to noc i isto nigdi nikoga osim specijalizanta koji mi je u fino rekao gospodo rodile su sve pa cete i vi.a ja njem m....u....p...m.i sta na hitni carski spasavaj sta se spasit da.hvala bogu sve je ispalo ok .evo mogu rec da me bilo strah na drugo i reprize tog poroda ovaj put u novom rodilistu....ali sam bila pametnija pa sam nasla ginekologa i dogovorila carski odmah i deset bi ih na carski rodila jer sam vec 8 dan vozila auto bez problema.
sestre u rodilistu jedno veliko katastrofa....osim par njih i to mladih.ove stare sve treba poslat u penziju bar sa carskih.
Sreca je tamo gdje si ti....A&P :)
malena
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 81
Pridružen/a: 08 sij 2014, 14:28

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la Maaryaa » 09 vel 2014, 23:05

Azzul je napisao/la:
Maaryaa je napisao/la:Moj porod.Prvi
Zbog njega ne planiran drugu trudnocu
iako san uvik govorila da zelim dvoje.

Babice histericne,doktorica histericna svi su bili histericni pa stoga i ja.
Trudovi su mi trajali 19 sati,mislila san da cu umrit. Niko me skoro nije ni dosa vidit kako san. Kad san tribala u posudicu pisat onda san morala vristat da me neko cuje. Niko nije dozivljava.
Kad san rodila odveli su me u sobu i pitala san doktoricu kako cu dojit dite,da nece da primi bradavicu,kako cu se izdajat.
Da mi daju savjet u tim carima majcinstva
A ona mi je na to rekla: "sto si isla radat kad neznas dojit dijete"

Mislim da san sa tin sve rekla. Ja san se naravno rasplakala i da me nisu onako boliti savoli bila bi joj oci iskopala.
Medicinska sestra je rekla da sta ce ona dolazit svako malo mene izdajat i hranit mi dite,nek se snalazin. Da sta radan kad nista neznan.
Prsi su mi napunile se mlikon i dosle do brade,umirala san od bolova.

Ispala sam ja kriva.Zasto radam kad neznam dojit ni izdajat se

Sricom bila je jedna redivna medicinska sestra .Ona jenavracala svakih pola sata kod mene vidit kako san jel mi sta triba,rucno me izdaala. Zaboravila sam joj ime,ali hvala joj najveca

Moj sin sad ima 9 mj ja bi i drugo dite,ali kad se sitim toga,padne mi mrak na oci. A tek bolova trudova,neznan bili prezivila opet sve to.

:oops:

ST rodilište?
tretman na prvom porodu nam je bia sličan, i ne znan jel mi se drugi put posrećila bolja smjena doktora/babica ili su se stvari poboljšale - al mi je drugi porod bia miljun puta lakši, i po težini samog poroda, a i kraj mene su cilo vrime bile dvi babice (doduše rađala san na stolčiću pa su tribale tu bit) al su bile preprepreljubazne - trudovi doduše jednako bole al je sve bilo puno brže :dada
tako da ne znači nužno da će te potrefit ista histerična atmosfera sljedeći put :hug



Da. St rodiliste
Next time moran doc do epiduralne i bar do jedne normalne sestre , doktorice ;D
.. nisam vise rockerica postala sam majka ..
slika
Avatar
Maaryaa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 67
Pridružen/a: 07 lip 2013, 13:03

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la malena » 10 vel 2014, 14:24

U st rodilistu je sve moguce,kako je meni moj ginekolog rekao das doktoru mali znak pazne i mazit ce ti trepavice na ocima.tako sam i napravila nakon prvog teskog i uzasnog poroda.
dogovorila sve dala mali znak paznje i porod kao od sale.jos deset bi ih tako rodila.a svi ti oni primaju mali znak paznje.
Sreca je tamo gdje si ti....A&P :)
malena
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 81
Pridružen/a: 08 sij 2014, 14:28

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la Maaryaa » 11 vel 2014, 21:42

malena je napisao/la:U st rodilistu je sve moguce,kako je meni moj ginekolog rekao das doktoru mali znak pazne i mazit ce ti trepavice na ocima.tako sam i napravila nakon prvog teskog i uzasnog poroda.
dogovorila sve dala mali znak paznje i porod kao od sale.jos deset bi ih tako rodila.a svi ti oni primaju mali znak paznje.


Nisan ni znala ko ce mi bit dkt. Dosa je jedan i reka da ce me on porodit,a ja provela sate i sate i jos se i smjena cila izminila. Porodila me neka druga doktorica :D
.. nisam vise rockerica postala sam majka ..
slika
Avatar
Maaryaa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 67
Pridružen/a: 07 lip 2013, 13:03

Re: kome se "zamjerio" porod

PostPostao/la malena » 11 vel 2014, 22:27

Maaryaa je napisao/la:
malena je napisao/la:U st rodilistu je sve moguce,kako je meni moj ginekolog rekao das doktoru mali znak pazne i mazit ce ti trepavice na ocima.tako sam i napravila nakon prvog teskog i uzasnog poroda.
dogovorila sve dala mali znak paznje i porod kao od sale.jos deset bi ih tako rodila.a svi ti oni primaju mali znak paznje.


Nisan ni znala ko ce mi bit dkt. Dosa je jedan i reka da ce me on porodit,a ja provela sate i sate i jos se i smjena cila izminila. Porodila me neka druga doktorica :D


ja sam dogovorila sa svojim ginekologom kod kojeg idem inace,s obzirom da je prvi porod dovrsen carskim a na drugo nebi isla da nisam mogla opet na carski jer me bilo strah opet svu tu nocnu moru proc.
on mi je rekao za dva dr koja rade dole u rodilistu i izabrala sam ovog jednog necu ovdje imenovat kod njega obavila pregled par dana prije termina platila 400,00 kn i rekao mi je da dodem 06.08 ujutro u rodiliste ostavio me na 3 katu odrzavanje i bila sam na programu 08.08 za carski kad je i dosla moja princeza.nisam imala indikacije za carski ali sa novcem mozes sve nazalost.porod gotov u 25 min ja osmi dan po izlasku iz bolnice vec vozila sama auto jer mi je ona ostala u bolnici jos kpji dan.
Sreca je tamo gdje si ti....A&P :)
malena
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 81
Pridružen/a: 08 sij 2014, 14:28

Prethodna

Natrag na Trudnoća i porod

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.