Sada je: 28 tra 2024, 06:51.

Rodilište SPLIT

Informacije i razmjena iskustava vezanih uz trudnoću, rodilišta, porod, priprema za dolazak novorođenčeta. Trudnice, pridružite se i svakodnevnom ugodnom čavrljanju na svom generacijskom topicu!

Moderator/ica: Diami

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la srecica tara » 20 vel 2010, 01:40

mirbi- lijepo sroceno :D
S-2005
K-2007
T-2009
J- 2011
slika

U životu nije važno koliko puta padneš, već koliko si se puta spreman dignuti.
Avatar
srecica tara
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2336
Pridružen/a: 25 lip 2009, 17:11
Lokacija: VAN PAMETI :)

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la ivancica » 23 vel 2010, 17:15

Mirbi :dada baš tako, ono čega se ja sjećam (i sad mi se ž okreće) po zidovima kupatila sigurno nije nemar čistačica, nego, ne znam kako bih to nazvala, pacijentica.

Krumpirić :dada nadam se da je tako. Svaka će više paziti (nadam se, molim se) kad zna da se zna da je ona to napravila.
slika slika
Avatar
ivancica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 02 vel 2010, 18:10
Lokacija: Kaštela

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la ANERI » 28 vel 2010, 12:20

za sada sto sam cula su pozitivna iskustva,a i ja cu tamo uskoro pa cu vam napisat dojmove iz prve ruke.
tv i ostalo je u sobama za odrzavanje trudnoce sto je i normalno,a to da se nesmije izlazit iz sobe je istina jer ako si rodilja ili na cuvanju trudnoce nije ni normalno da izlazis iz bolnice (po topli sendvic ili zapalit)a za bilo sta da ti treba tu je zvono u sobi.
jedino sto mene zalosti je da oni kreveti cucavci i ostali se opet upotrebljavaju samo u lezecem polozaju,a porod u kadi izgleda nikada nece ni bit u funkciji
2000.filozof
2007.bebeli

20.04.2010.principesa
Avatar
ANERI
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 vel 2009, 13:07

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la Mrđi » 28 vel 2010, 12:32

Aneri - dobro ej krumpi rekla. fali im edukacije pa ce i to doc na red
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la Anika30 » 28 vel 2010, 22:42

Ja imam informacije iz rodilišta doduše sa opertivnog odjela. Sobe su opremljene kao u hotelu, dvije žene leže, posjete su jedno po jedno,
svaka ima svoju tv :maslim , stolice su prenesene iz starog rodilišta, a prije toga iz OŠ Vladimir Nazor kad se preuređivala '84.
Neopisivo im fali ležaja, priča se da moraš imat vezu da bi dospio na operaciju i da im fali instrumenata te osnovnog materijala :gace .

Djaba bilo konja vranih po livadi razigranih, djaba bilo ....... :alc
F. 28.05.2003.* 21.09.2005.M.10.01.2009.T. 15.09.2011.

_________________________________________________________________
"Ljubiti Boga vrednije je nego Ga poznavati." — Sv. Toma Akvinski
Avatar
Anika30
Bog je bolji organizator
 
Postovi: 2335
Pridružen/a: 28 lis 2005, 23:30
Lokacija: Split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la ivancica » 28 vel 2010, 23:37

I mi imamo vijesti iz novog splitskog, mala curica se rodila u petak :joy i leži u krevetiću kraj mame, i sve se obavlja u sobi. Mama može sama presvlačiti ili može zvati pomoć (sve ponijeti svoje: i pelene, i maramice i kremicu !!!). Posjeti jesu jedan po jedan, bio čak i moj petogodišnjak u posjeti (ne znam hoće li to biti praksa da puštaju djecu, ili je zbog vikenda smanjena kontrola). Nadam se da sutra izlaze pa ćemo imati više detalja.
slika slika
Avatar
ivancica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 02 vel 2010, 18:10
Lokacija: Kaštela

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la ANERI » 11 ožu 2010, 10:48

ivancice znaci moramo nosit svoju opremu za presvlacenje,a robice je njihova ili..
zna li tko kakva je praksa nakon carskog za rooming in,jel beba isto lezi s tobom u sobi
2000.filozof
2007.bebeli

20.04.2010.principesa
Avatar
ANERI
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 vel 2009, 13:07

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la mirbi » 11 ožu 2010, 10:48

Mame poslije carskog se ne smiju ustajati, tako da rooming in ne bi bio dobro rješenje. :dunno
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la ivancica » 11 ožu 2010, 10:54

Aneri "moja" je nosila pelene pa se ispostavilo da treba i krema i maramice. Robica je njihova. Imala je torbu pristojne veličine. Postoji ormar, valjda je problem što neke cure nose one ogromne kufere s kotačićima, a njih ne možeš ugurati u ormar (nema polica, samo dno i gore vješalice), dakle totba na dno, al ne mora biti skroz mala.
Za carski nemam pojma :dunno .
slika slika
Avatar
ivancica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 02 vel 2010, 18:10
Lokacija: Kaštela

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la Mrđi » 25 ožu 2010, 11:51

kazu da je veselo u ST rodilistu. enma izlazaka iz sobe jer nemate di. nema onog predivnog balkona i pogleda na more....
kazu i da je dinamicno jer se sve odvija u sobi.
ako odrzavas trudnocu, dosadno ti je jer nemozes nikud, a ako si rodilja onda imas bebicu za zabavu....
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la veky32 » 25 ožu 2010, 11:54

mirbi je napisao/la:Mame poslije carskog se ne smiju ustajati, tako da rooming in ne bi bio dobro rješenje. :dunno

mislim da ipak bebe budu sa mamama
mozda pusta mame da se odmore taj dan, ali poslje carskog se i preporucuje ustati, druga stvar je sto mamu boli
ali bebe su sa mamama
naravno tu su sestre koje ce ti dodati bebu
Avatar
veky32
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 svi 2008, 14:45

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la ANERI » 25 ožu 2010, 15:05

da li netko zna da li poslije poroda tata moze doc vidit bebu
2000.filozof
2007.bebeli

20.04.2010.principesa
Avatar
ANERI
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 vel 2009, 13:07

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la rusulica » 25 ožu 2010, 15:07

kako piše u novinama gradonačeknik je mogao :mrgreen došao je 2-3 sata iza poroda a sad dali to vrijedi za ostale smrtnike :dunno
L 2007
M 2012
I 2014
Avatar
rusulica
Mediteranski efekat
 
Postovi: 3422
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 14:42
Lokacija: split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la veky32 » 25 ožu 2010, 21:52

ma vjerujem da moze, pa nije zatvor
Avatar
veky32
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 svi 2008, 14:45

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la Madir » 25 ožu 2010, 22:01

Može. :mah
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la rusulica » 25 ožu 2010, 23:41

e to je super. ja i moja L smo u starom rodilištu morale ostati tjedan dana a tata je nije mogao vidjeti :( to mu je teško padalo a još živimo kraj bolnice - tako blizu a tako daleko
L 2007
M 2012
I 2014
Avatar
rusulica
Mediteranski efekat
 
Postovi: 3422
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 14:42
Lokacija: split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la Madir » 25 ožu 2010, 23:44

to je super. ja i moja L smo u starom rodilištu morale ostati tjedan dana a tata je nije mogao vidjeti


Tako nam je svima bilo.
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la rusulica » 25 ožu 2010, 23:47

obično se izlazi treći dan, na to smo se pripremili ova iduća tri dana su mi bila psihoza pogotovo što smo bzvz ostale
L 2007
M 2012
I 2014
Avatar
rusulica
Mediteranski efekat
 
Postovi: 3422
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 14:42
Lokacija: split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la mamin slatkiš » 26 ožu 2010, 12:38

ANERI je napisao/la:da li netko zna da li poslije poroda tata moze doc vidit bebu

moze ja sam bila i to 2 sata nakon poroda i pustili su nas ali samo da vidimo nju i bebu i to je to nismo bile 10-ak min
slika
Avatar
mamin slatkiš
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 329
Pridružen/a: 13 lis 2009, 13:41
Lokacija: ST

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la rusulica » 26 ožu 2010, 13:17

Ja da trebam roditi htjela bih da dođe samo tata nakon poroda. užasno su me opterećivali posjeti šire familije, htjela sam samo mm a ostali da me bar 1. dan puste na miru. ali ne oni su dolazili u hordama i svaki čas je netko odlazio a netko dolazio.
L 2007
M 2012
I 2014
Avatar
rusulica
Mediteranski efekat
 
Postovi: 3422
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 14:42
Lokacija: split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la mamin slatkiš » 26 ožu 2010, 13:51

a to je stvarno,nemozes ni doc sebi malo dok se svi izmjene posjete jos 2 mame u sobi :roll
slika
Avatar
mamin slatkiš
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 329
Pridružen/a: 13 lis 2009, 13:41
Lokacija: ST

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la martina mama » 30 ožu 2010, 15:29

evo frisko iz prve ruke. prije deset dana sam rodila carskim rezom koji je prethodno dogovoren. malo je bilo panike jer sam u zadnji tren skuzila da oni misle odugovlaciti do bola, a meni je vec dva dana bio prosao termin. na kraju sam dobila prekrasnu doktoricu marusic koja je okupila odlican tim. organizirala mi je i dr kopic za spinalnu pa sam sve dozivjela za razliku od prvog puta.
na intenzivnoj su sestre stvarno krasne i pomogle su mi da se istu vecer dignem na noge. kasnije smo sest dana bile na cetvrtom katu gdje su babinjace od carskog reza. dakle, nema puno vajde od sestara. ima tu dobrih pojedinaca, ali nitko ti ne nudi pomoc ako ju sam ne trazis, a i onda ovisi koja je smjena. uglavnom, meni nije nista trebalo jer mi nije prvo dijete i sve je teklo po zanatu.
posebna pohvala sestri za dojenje koja zaista pruza potporu svim zenama koje zele dojiti.
nakon poroda tata moze odmah vidjeti dijete samo ako je zavrsio tecaj. u protivnom, mora cekati dok mama i beba ne dodju na odjel. nama je dr marusic sve organizirala pa su emu dosli vidjeti tata i marta.
komfor u rodilistu necu ni komentirati jer sve je bolje od onog cumeza, a posebni luksuz je cisti banj u sobi.
istina je da sve treba imati svoje iako ako nemas, nadju oni.
moja topla preporuka svima koji dolaze u rodiliste je da hvataju dobru vezu jer je s vezom sve moguce, a bez veze ovisi na koga naidjes.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la mamin slatkiš » 31 ožu 2010, 20:26

martina mama je napisao/la:evo frisko iz prve ruke. prije deset dana sam rodila carskim rezom koji je prethodno dogovoren. malo je bilo panike jer sam u zadnji tren skuzila da oni misle odugovlaciti do bola, a meni je vec dva dana bio prosao termin. na kraju sam dobila prekrasnu doktoricu marusic koja je okupila odlican tim. organizirala mi je i dr kopic za spinalnu pa sam sve dozivjela za razliku od prvog puta.
na intenzivnoj su sestre stvarno krasne i pomogle su mi da se istu vecer dignem na noge. kasnije smo sest dana bile na cetvrtom katu gdje su babinjace od carskog reza. dakle, nema puno vajde od sestara. ima tu dobrih pojedinaca, ali nitko ti ne nudi pomoc ako ju sam ne trazis, a i onda ovisi koja je smjena. uglavnom, meni nije nista trebalo jer mi nije prvo dijete i sve je teklo po zanatu.
posebna pohvala sestri za dojenje koja zaista pruza potporu svim zenama koje zele dojiti.
nakon poroda tata moze odmah vidjeti dijete samo ako je zavrsio tecaj. u protivnom, mora cekati dok mama i beba ne dodju na odjel. nama je dr marusic sve organizirala pa su emu dosli vidjeti tata i marta.
komfor u rodilistu necu ni komentirati jer sve je bolje od onog cumeza, a posebni luksuz je cisti banj u sobi.
istina je da sve treba imati svoje iako ako nemas, nadju oni.
moja topla preporuka svima koji dolaze u rodiliste je da hvataju dobru vezu jer je s vezom sve moguce, a bez veze ovisi na koga naidjes.

draga koliko san razumila carice su odvojeno od ovih rodilja jell,ako se smi znat kako si ti imala dog,carski,jesi to ti tila ili...
slika
Avatar
mamin slatkiš
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 329
Pridružen/a: 13 lis 2009, 13:41
Lokacija: ST

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la martina mama » 02 tra 2010, 12:47

je, carice su na cetvrtom katu, a ove druge na drugom i trecem. nakon carskog se moras odmah dignuti na noge jer postoji opasnost od stvaranja trmoba u nogama. uz to, sestara bas i nema pa su im najdraze mame koje sve rade same. ja sam bila bas dobro tako da sam oko malene sve sama radila. cak sam ju i kupala sama. meni je to bio gust jer mi je marta kad se rodila zavrsila na neonatologiji i sve skupa mi je to jedno bolno iskustvo.
meni je trudnocu vodio mimica i nekako smo od pocetka razgovarali i tome da ce to vjerojatno biti carski rez. postojalo je puno momenata kad je nesto moglo krenuti napako, ali je srecom sve islo svojim tokom. ja sam se nekako tempirala da izdrzim do termina. dogovor s mimicom je bio da par dana prije termina udjem u bolnicu i da ako ne dobijem trudove, da idemo na carski na ladno. prvo je bila frka za uci u rodiliste jer nije bilo mjesta. na kraju sam u rodliste usla na termin. mimica je imao dogovor s jednim poznatim ginekologom u bolnici, ali je ovaj okrenuo pricu kad sam ja usla u rodiliste i ispostavilo se da me misle drzati do trudova, a onda u zadnji tren odluciti kako ce ici porod. ja nekako na tu varijantu nisam bila spremna i htjela sam da se sve zavrsi sa sto manje rizika za bebu.
bila sam cak spremna izaci iz rodilista i ici u zagreb gdje sam vec imala dogovoren ulazak u rodliste i carski rez. na kraju su ovi u splitu ipak na intervenciju prema tadinu odlucli da bude carski na ladno. dobila sam krasnu ekipu, cak i spinalnu i fantasticnu dr kopic, a tome se uopce nisam ni nadala i nekako mi se cinilo previse traziti buduci da su se ovi postavili kao da trauma iz prvog poroda i jedno dijete s nizom dijagnoza nije indikacija da se ta mogucnost za drugo dijete svede na minimum buduci da je beba bila dobro, trudnoca uredna i termin za petama.
kasnije sam iz razgovora s drugim zenema zakljucila ( a nemojte me drzati za ric) da se carski na ladno radi kad je zadak, kad je blizanacka trudnoca i bebe premale, kad je trudnoca patoloska (al onda ne ide spinalna, nego totalna) i kad je treci carski. ove kao ja imaju sanse jedino ako dignu bolnicu na noge. ja sam uz malo panike i nervoze na kraju dobila uslugu kakvu bih u zagrebu bila platila lipe novce i time sam imala porod iz snova. sto je najvaznije, rodila sam zdravu curicu i to je poputbina s kakvom startaju najsretniji.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la Ina66 » 02 tra 2010, 12:59

martina i emina mama :srca
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33921
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la mamin slatkiš » 04 tra 2010, 21:58

martina mama je napisao/la:je, carice su na cetvrtom katu, a ove druge na drugom i trecem. nakon carskog se moras odmah dignuti na noge jer postoji opasnost od stvaranja trmoba u nogama. uz to, sestara bas i nema pa su im najdraze mame koje sve rade same. ja sam bila bas dobro tako da sam oko malene sve sama radila. cak sam ju i kupala sama. meni je to bio gust jer mi je marta kad se rodila zavrsila na neonatologiji i sve skupa mi je to jedno bolno iskustvo.
meni je trudnocu vodio mimica i nekako smo od pocetka razgovarali i tome da ce to vjerojatno biti carski rez. postojalo je puno momenata kad je nesto moglo krenuti napako, ali je srecom sve islo svojim tokom. ja sam se nekako tempirala da izdrzim do termina. dogovor s mimicom je bio da par dana prije termina udjem u bolnicu i da ako ne dobijem trudove, da idemo na carski na ladno. prvo je bila frka za uci u rodiliste jer nije bilo mjesta. na kraju sam u rodliste usla na termin. mimica je imao dogovor s jednim poznatim ginekologom u bolnici, ali je ovaj okrenuo pricu kad sam ja usla u rodiliste i ispostavilo se da me misle drzati do trudova, a onda u zadnji tren odluciti kako ce ici porod. ja nekako na tu varijantu nisam bila spremna i htjela sam da se sve zavrsi sa sto manje rizika za bebu.
bila sam cak spremna izaci iz rodilista i ici u zagreb gdje sam vec imala dogovoren ulazak u rodliste i carski rez. na kraju su ovi u splitu ipak na intervenciju prema tadinu odlucli da bude carski na ladno. dobila sam krasnu ekipu, cak i spinalnu i fantasticnu dr kopic, a tome se uopce nisam ni nadala i nekako mi se cinilo previse traziti buduci da su se ovi postavili kao da trauma iz prvog poroda i jedno dijete s nizom dijagnoza nije indikacija da se ta mogucnost za drugo dijete svede na minimum buduci da je beba bila dobro, trudnoca uredna i termin za petama.
kasnije sam iz razgovora s drugim zenema zakljucila ( a nemojte me drzati za ric) da se carski na ladno radi kad je zadak, kad je blizanacka trudnoca i bebe premale, kad je trudnoca patoloska (al onda ne ide spinalna, nego totalna) i kad je treci carski. ove kao ja imaju sanse jedino ako dignu bolnicu na noge. ja sam uz malo panike i nervoze na kraju dobila uslugu kakvu bih u zagrebu bila platila lipe novce i time sam imala porod iz snova. sto je najvaznije, rodila sam zdravu curicu i to je poputbina s kakvom startaju najsretniji.


ajme draga zato te i pitan prosla san ja vec jedan carski pa te i pitan da se informiran za 2 kad mi bude jer isto san se odlucila na tu varijantu iako jos nisam ni trudna sve zbog toga sta sam sa 1 imala problema pa je sve bilo u zadnji cas pa bi cak i isla u zg ako ne uspijen s nikim sredit ali valjda se moze..otom potom kad mi zatriba o svemu cu se onda detaljn ije informirat...
hvala ti na odg. i veeeelika :kiss punoo pozzz :mah
slika
Avatar
mamin slatkiš
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 329
Pridružen/a: 13 lis 2009, 13:41
Lokacija: ST

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la ANERI » 01 svi 2010, 11:23

evo malo iz prve ruke
na porodu svi krasni,sestre ljubazno odgovaraju po stoti put na telefon,ne jos nije rodila... :lol
u radaonicu se moze ponijeti ugasen mob.,i vode.mene su u jednom momentu na moj zahtjev za wc skinuli s dripa i pustili da idem na wc i setam neko vrijeme sto u starom rodilistu nije bilo sanse.cim se beba rodila stavilu su je na mene i dali nam da dojimo(isto novost),kad vas voze u sobu uz vas odmah voze i bebu i s vama je od prvog trena.oni ih mjenjaju tri puta i kupaju jednom.sve sestre su mi ostale u jako dobrom sjecanju,al jos nesto sto nitko ne spominje cistacice su br.1,uvijek ljubazne s toplom rijeci
2000.filozof
2007.bebeli

20.04.2010.principesa
Avatar
ANERI
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 vel 2009, 13:07

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la rusulica » 01 svi 2010, 12:52

Aneri super vijesti. To je delux tretman.
Čistaćice su po meni i u starom bile broj jedan osoba koja će ti pomoć, skoro je bilo bolje ako ti je čistaćica ili kuharica veza nego doktor. :D
L 2007
M 2012
I 2014
Avatar
rusulica
Mediteranski efekat
 
Postovi: 3422
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 14:42
Lokacija: split

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la mala mama » 07 svi 2010, 00:00

Znate sta, ja nisam jos ni trudna a volim citati ove razne dojmove.Imam jednu curicu i rodila sam je u starom rodilistu.Imala sam neku vezu a ko da i nisam.(e zamislite ko mi je veza bila-OD SVEKRVINE RODICE SESTRA, zenu nikad u zivotu nisam vidila) Dosla sam u rodiliste u 19 h a rodila sutradan u 14:15,imala sam trudove a nisam se otvarala .Drip su mi dali tek u 6.30 ujutro a islo je jedva 1 kap u 5 min.Imala sam strasne bolove ko i sve mi,dr me "rucno otvarao"... i dalje da ne nabrajam .U tih nekoliko sati prozivis nesto sto ne mozes ni zamisliti, i lijepo i ruzno i svakakvo ali kad vidite produkt svega toga ne bi vam bilo zao da su bolovi bili jaci,ljudi divljiji i neljubazniji, doktori grublji...Kad uzmete u narucje to malo divno stvorenje zaboravite sve, ali bas sve.
mala mama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 06 svi 2010, 13:47

Re: Rodilište SPLIT

PostPostao/la Mater » 03 lip 2010, 17:16

Evo, prije tri godine rodila u splitskom rodilištu, nemam riječi za, od doktora do sestara i čista je sve bilo o.k.,jer kada ti je sve u redu sve je super. Nisam ni mislila da idem u hotel s 5 zvjezdica, nego rodit bebu i odradit to sve pa put svoga doma s zmajem. Doktori su bili dobri, babica mi je bila nešto najlipše s poroda, Bože blagoslovi joj ruke, smirila me, izmasirala,bila je predivna prema meni, nisam imala vezu nikakvu, jednostavno je žena bila u svojoj smjeni,mislim da se preziva Tomić, beba bila kod mene koliko sam god htjela, sestra me malo pogurala u dojenju i sve najljepše, stvarno , prostor nije bio naj-naj, ali osoblju svaka čast.
Mater
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 39
Pridružen/a: 07 sij 2008, 23:17

PrethodnaSljedeća

Natrag na Trudnoća i porod

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.