Sada je: 18 tra 2024, 17:47.

Rodilište VINOGRADSKA

Informacije i razmjena iskustava vezanih uz trudnoću, rodilišta, porod, priprema za dolazak novorođenčeta. Trudnice, pridružite se i svakodnevnom ugodnom čavrljanju na svom generacijskom topicu!

Moderator/ica: Diami

Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la skorpionka » 18 lip 2009, 11:36

Odlučili smo, preglednosti radi, odvojiti podatke o pojedinim rodilištima (barem onima u kojima djecu rodi većina naših forumašica-ostala će rodilišta ostati na zajedničkoj temi).

Molimo vas da svoje dojmove i iskustva nastavite pisati i dalje, a sve radi naših novih trudnica, koje vjerojatno željno iščekuju informacije iz prve ruke

http://www.kbsm.hr/klinike_i_zavodi/ginekologija.htm

Lokacija bolnice
http://www.kbsm.hr/polozaj_i_plan.htm
Zadnja izmjena: IINA; 10 vel 2016, 15:33; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: lakše pronalaženje teme za nove članice-izmjena tipa teme
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la skorpionka » 18 lip 2009, 11:37

Forumašica Yra piše 26.02.2008.


Moja iskustva iz Vinogradske ili Sestara milosrdnica prije 9 mjeseci.

-MM je slobodno išao sa mnom, ntko nije tražio potvrdu o tečaju
-brijanje i klistir su pod normalno
-epiduralnu su mi sami ponudili što sam ja objeručke prihvatila i naisam požalila
-fotići i kamere su dozvoljeni
-mobitel po mogućnosti isključiti zbog ekg-a
-bilo mi je dopušteno bebici milovati glavicu dok je samo malčice izvirivala van (između tiskanja)
-kada je mojoj bebi izašla glavica, ramena i rukice, ostatak sam si sama izvukla i položila bebicu na prsa!!!!! Hvala doktorici Batas i sestri Jasminki!!!
-epiziotomija ovaj put nije bila potrebna, a prvi puta su je napravili tek kada su procijenili da je mogućnost da popucam velika
-MM je mogao prerezati pupkovinu
-MM je naslikavao fotićem tek rođenu bebicu koliko je htio
-moja mama je zvala na telefon u rađaonicu, a doktori su bez ikakve zamjerke prenijeli poruku
-beba je bila sa mnom nekih 15 minuta na mojim prsima, dok je nisu odnijeli, da bi mi je donijeli nakon 4 sata na prvo dojenje (jer se nakon epiduralne mora ležati 4-6 sati)
-nakon poroda sestra se sama ponudila izvaditi mobitel iz nesesera
-bebu nose na dojenje od 7-8h, od 9-11h, od 13-15 h, od 17-19 h i od 21-23 h. Uglavnom, imala sam osjećaj da je cijelo vrijeme sa mnom, a da sam htjela češće, mislim da bi ga donijeli. Ionako u ovo "slobodno" vrijeme idu vizite i hrana, a i higijenu sam obavljačla u to vrijeme
-pedijatri su poprilično pažljivi, odgovaraju strpljivo na svako postavljeno pitanje, ma koliko da ih ima!
-sve je čisto
-hrana je bljutava, a kada se posoli---čisto je ok.
-spavačicu možeš imati svoju, a možeš i bolničku. Rađa se u njihovoj, a i bolje je tako, oni sve to kuhaju...
-njihove su spavačice jako praktične, zbog dojenja, a i uvijek su na raspolaganj, jer sam se ja presvlačila nekoliko puta dnevno
-sestre su se svojski potrudile da mi malenog"prištekaju" na cicu, a i nisu se srdile kada sam ih zvala vrlo često, ali zaista vrlo često


-zaista nemam nikakve veće zamjerke osim vjerojatno jedne, ali najvažnije: prije izlaska iz rodilišta, pri otpustu, sestra u dvije i pol minute pokaže kako bebu premotati, negovati joj pupak i kožu...itd...a, ponekada patronažna ne može doći kući rodilji odmah slijedeći dan, pa ako je žena sama---to je koma!

-kada sam rodila prvog sina odmah sam nakon klistira dobila drip i hoooooruk- evo bebe. Bila sam poprilično šivana, pa kada sam došla doma, mom očaju nije bilo kraja! Em rana, em PTSP, em neiskustvo, em beba nije povukla mlijeko...nitko me nije pripremio na to! Nakon dva dana sam nanovo popucala, iako nisam sjedila.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la ismael29 » 17 srp 2009, 00:36

Meni je u Vinogradskoj bilo mrak, potpisujem svaku riječ, jedino su im kreveti takva koma da me više boljelo od kreveta nego od poroda s 21 šavom. A možda sam samo imala bad luck da dopadnem na takve krevete. Šavovi su kao da su na plastici rađeni, doktor se vraški potrudio da me pokrpa kako treba - sjedila sam bez problema čim sam došla doma, nisam ih ni osjetila, sve pohvale.
slika
ismael29
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 sij 2007, 11:27

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la hana20.06 » 21 srp 2009, 16:46

Meni je u Vinogradskoj bilo super, porod, doktori, sestre.....sve za 5, u potpunosti se slažem sa prethodnim postom :D
porod je bio malo teži, 30 šavova,epiziotomija, popucala, ali dali su mi za nešto za bolove i uspila sam to nekako priživit, no za to nisu krivi ni doktori, ni babice...


E i rodila sam 20.06 i još je uvik sve tako kako je opisano u prethodnom postu :lol
hana20.06
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 20 srp 2009, 21:15

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la yra » 16 ruj 2009, 10:33

Imam pitanje, pa ako neka zna odgovor, neka me prosvijetli: kada da odem na pregled u trudničku ambulantu u Vinogradskoj? Oko koliko sati da dojdem da bih najkraće čekala? Idem u petak.
3.12.2003.
20.5.2007.
29.9.2009.
http://il.youtube.com/watch?v=Rr39eyEVWr0
Avatar
yra
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2499
Pridružen/a: 06 pro 2007, 15:43
Lokacija: ...s one strane...

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la snowwhite » 16 ruj 2009, 12:21

ja sam dolazila oko 8 jer i me tako mm vozio kad je išao na posao. čekala sam uglavnom 1h. ali to je bilo prije skoro godinu dana.
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la yra » 16 ruj 2009, 14:38

Snowwhite, tnx!
Tako sam nekako i ja mislila doći. Ok, 1 sat nije puno.
Prije 6 godina sa prvim djetetom sam znala čekati po nekoliko sati, pa me već sada strah te torture na onim groznim stolcima.
3.12.2003.
20.5.2007.
29.9.2009.
http://il.youtube.com/watch?v=Rr39eyEVWr0
Avatar
yra
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2499
Pridružen/a: 06 pro 2007, 15:43
Lokacija: ...s one strane...

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la snowwhite » 16 ruj 2009, 15:35

dosta ovisi o danu. kad sam ja išla ponedjeljkom je bio kaos, a petkom puno puno pristojnije.
sretno :zivili
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la yra » 18 ruj 2009, 19:45

Samo da javim da sam došla u petak u 8h, čekala sam jedan sat!
Obavezno se treba naručiti.
3.12.2003.
20.5.2007.
29.9.2009.
http://il.youtube.com/watch?v=Rr39eyEVWr0
Avatar
yra
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2499
Pridružen/a: 06 pro 2007, 15:43
Lokacija: ...s one strane...

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la vitinamama » 17 lis 2009, 03:28

Jeste nedavno donirale nakon poroda matične stanice u Vinogradskoj? jel bilo problema i s kim ste sve dogovorile?
VITA 09.05.2006.
vitinamama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 75
Pridružen/a: 11 vel 2007, 19:44

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Plusic » 26 stu 2009, 17:52

kako ide sa apartmanima?
jel postoji opcija rezervacije ?
(naravno rezervacija ide samo po principu da imas prednost ako je slobodan, to kuzim, ali me zanima da li to uopce funkcionira?)
kako je sa posjetama? preko stakla? izlazak na hodnik? kako tada moze vidjeti / doci u kontakt sa bebom?
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la snowwhite » 26 stu 2009, 23:19

plusic prije 13 mjeseci :mrgreen: je bilo ovako:
za apartmane fakat ne znam
posjete - ti možeš van, ima par stolova sa stolicama. tamo je i tv mogli bi to nazvati dnevni boravak ;). na kraju posjeta bebu pokazuju preko stakla.
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Plusic » 26 stu 2009, 23:30

hvala snow ;)
znaci tata u principu ne moze primiti bebu u ruke? mozemo se vidjeti samo mi medjusobno i to u tzv. dnevnom boravku?
mozda netko drugi zna u svezi apartmana?
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la yra » 29 stu 2009, 00:08

Nisam sigurna sto posto, ali mislim da nema apartmana. Nisam nikada čula za njih, a tri sam puta tamo rađala.
Posjete su od 15-16 h. U
vijek se može na odjel pozvoniti i sestri predati vrećica ako nešto hitno usfali.
Bebe se gledaju preko stakla u 16:00, no treba se prije upisati, tako da pripreme bebu.
3.12.2003.
20.5.2007.
29.9.2009.
http://il.youtube.com/watch?v=Rr39eyEVWr0
Avatar
yra
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2499
Pridružen/a: 06 pro 2007, 15:43
Lokacija: ...s one strane...

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la martina123 » 13 pro 2009, 09:11

Evo, i ja imam par pitanja:

1.Jer je raspored dojenja jos uvijek isti?

2. Kako to ide sa carskim rezom? Jer je bila koja cura na carskom?

3. Da li dobis epiduralnu ako trazis?

4. Da li su se poboljsali uvjeti sto se tice davanja savjeta: zamatanje pelena, briga oko pupka itd...?

5. Sto velite o doktorima i sestrama?

6. Znaci, pomazu sto se tice nauke o dojenju? (ja sam prvi puta trudnica ;) i zelena sam kao mahuna :lol :jadnimi )...

7. A higijena, da li sestre ciste redovno, kako ide s kupaonicama, ima li ih svaka soba ili samo jedna u hodniku, ili?
slikaslika

8.3.2010. Bog je dobio jos jednog anđela...
Avatar
martina123
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2710
Pridružen/a: 02 ožu 2005, 11:09
Lokacija: Crikvenica

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la snowwhite » 13 pro 2009, 13:16

martina ne znam baš odgovore na sve ali sigurno će i druge cure pomoći.
ovo se odnosi na 10 mjesec 2008:
martina123 je napisao/la:1.Jer je raspored dojenja jos uvijek isti?

raspored je više manje isti iako ima sestra koje ga se strogo pridržavaju a ima smjesni koje ranije donose bebe i kasnije ih odvode :srca
martina123 je napisao/la:3. Da li dobis epiduralnu ako trazis?

mislim da da. ja nisam tražila već su mi oni nakon nekog vremena ponudili.
martina123 je napisao/la:4. Da li su se poboljsali uvjeti sto se tice davanja savjeta: zamatanje pelena, briga oko pupka itd...?

hm ne bi baš rekla. meni kao prvorotki s nikakvim iskustvima i bez pomoći ikoga na odlasku ništa posebno nisu objasnili. ali mene prala takva euforija da i ono što su mi pokazali prošlo kroz glavu :lol. fB dolazi ti patronažna odmah drugi dan.
martina123 je napisao/la:5. Sto velite o doktorima i sestrama?

ima ih raznih sorta :mrgreen: ali meni prevladava pozitivno mišljenje. ja nisam previše zahtjevala, problema nisam imala tak da nisam ni pretjerano trebla ni dr ni sestre
martina123 je napisao/la:6. Znaci, pomazu sto se tice nauke o dojenju?

jako. stvarno ti sve pokažu ali svakako ako štogod trebaš pitaj. ja sam svaki podoj zvala da mi pogledaju jel to pravilno držanje. prve podoje su mi sestre rihtale i bebu i cice :). pomažu i ako bude upale. to se stvarno trude. iako ima jedna smjena koje su nosile bebe ko vreće krumpira
martina123 je napisao/la:7. A higijena, da li sestre ciste redovno, kako ide s kupaonicama, ima li ih svaka soba ili samo jedna u hodniku, ili?

kupaonice su dvije na cijelom odjelu. ja sam se budila ranije ujutro da se u miru otuširam. iako sam se gotoov nakon svakog pišanja tuširala. :/
sve je čisto ali kako je to sve jako staro i derutno ne izgleda baš reprezentativno. meni se sviđalo što u hodniku uvijke imaš čistih spavaćica i plahti i to si uzimaš po potebi. ako želiš sama si možeš presvući plahtu kad god zaželiš. oni inače mijenjaju ujutro prije vizite ukoliko je potebno.

sretno :mah
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la martina123 » 13 pro 2009, 13:53

snowwhite.. puno ti hvala na odgovorima. :ljubav Ja bi najrade u Vinogradsku, i ako cu moci probat cu si je srediti, bumo vidli...
slikaslika

8.3.2010. Bog je dobio jos jednog anđela...
Avatar
martina123
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2710
Pridružen/a: 02 ožu 2005, 11:09
Lokacija: Crikvenica

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Plusic » 13 pro 2009, 14:10

Martina i meni je Vinogradska u opakoj konkurenciji ;)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la martina123 » 13 pro 2009, 18:20

Plusic je napisao/la:Martina i meni je Vinogradska u opakoj konkurenciji ;)


:dada :lol Ti i ja bumo vodile cijelu trudnocu kod naseg doca i na kraju se i porodile u istoj bolnici.

Da, i meni je V u opakoj konkurenciji.
slikaslika

8.3.2010. Bog je dobio jos jednog anđela...
Avatar
martina123
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2710
Pridružen/a: 02 ožu 2005, 11:09
Lokacija: Crikvenica

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Plusic » 13 pro 2009, 20:13

da ne idem ovdje OFF a mozda znas - jesi gledala Merkur? jel radi njegova kci jos tamo? mozes na temi o Merkuru da ovdje ne oftopicarimo ;)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la snowwhite » 13 pro 2009, 22:25

martina123 je napisao/la:snowwhite.. puno ti hvala na odgovorima. :ljubav Ja bi najrade u Vinogradsku, i ako cu moci probat cu si je srediti, bumo vidli...

ja svakako preporučam.
inače tu si nemaš kaj posebno sređivati. dovoljno je da one zadnje preglede pred porod obaviš tamo. a znam čak i cure koje su prvi put došle tamo na porod i primili su ih bez problema.
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la martina123 » 15 pro 2009, 08:39

snowwhite je napisao/la:
martina123 je napisao/la:snowwhite.. puno ti hvala na odgovorima. :ljubav Ja bi najrade u Vinogradsku, i ako cu moci probat cu si je srediti, bumo vidli...

ja svakako preporučam.
inače tu si nemaš kaj posebno sređivati. dovoljno je da one zadnje preglede pred porod obaviš tamo. a znam čak i cure koje su prvi put došle tamo na porod i primili su ih bez problema.


Joj, super, hvala ti! :ljubav
slikaslika

8.3.2010. Bog je dobio jos jednog anđela...
Avatar
martina123
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2710
Pridružen/a: 02 ožu 2005, 11:09
Lokacija: Crikvenica

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la HoneyB » 21 sij 2010, 11:34

Ja ne bih više nikad u Vinogradsku.
Ležala 10 dana prije poroda tamo, prevrnula nebo i zemlju da iz nekoga izvučem bilo kakvu informaciju, probala skoro sve što imaju u ponudi :mrgreen ; od stres testa, 3 doze gela, 4 dripa do carskog na kraju.
Izmučili i mene i dijete......i na kraju svih krajeva od moje primalje (koja mi je poznanica i jedina svijetla točka tamo) saznam da mi je dijete bilo na korak do ....neću ni pisati čega. A sve zato što carski nije učinjen ranije, iako je sve ukazivalo da vaginalni porod ne ide.
Uz put sam se svega nagledala, a najviše bezobrazluka vrlo mladih sestara. Nisam to osobno iskusila (neće grom u koprive :mrgreen ), ali sam u tih deset dana prije poroda šetajući po odjelu patologije trudnoće i babinjača imala prilike vidjeti i čuti svašta.

Najbolje od svega je što sam tamo došla "prek veze"- dr. koji mi je vodio trudnoću je jako dobar prijatelj s mojom svekrvom. Ne moram ni reći da ga u 2 tjedna bolnice nisam ni vidjela sve do dana kad sam išla kući. Sreli smo se na hodniku, pa mi je morao prići: A čuj mala, znam sve kak je bilo.....ma mi smo morali isprobati.....ispalo je tako....a dobro, sad je sve u redu, to je najvažnije.

Za drugo ne mogu reći, carski mi je napravljen super, drugi dan sam išla sama na wc, za 7 dana uz steznik bila ko da niš nije bilo, hrana je ok, higijena isto, bebe su skoro stalno kod mama, ono malo kaj nisu je taman za otići na wc, tuširanje i jelo i odspavati koju rundu.
Ipak, ovaj drugi put, biram SD.
HoneyB
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 134
Pridružen/a: 17 tra 2007, 10:15

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Mama Mia28 » 22 sij 2010, 14:30

I ja sam se sprešetavala 7 dana po hodniku i svega nagledala.Probala 2 ricinisova i dva gela...prije nego je krenulo(nakon što se je dr.Herman izvikao na osoblje što se čeka jer sam bila u 42tj. trudnoće.).Ali dobro,osim neke starije živčane "narančostokose" koja je u 4 mj kad sam imala bebu na dojenju tik uz naše glave otvarala prozore da "dođe zraka"(pa smo zaradili dobru prehladu oboje) sve je bilo ok.Ostale sestre su bile vrlo ljubazne i navraćale bi često u sobu pitati dali kome šta treba.Za vrijeme trudova u rađaoni jedna mi je masirala križa(ne na moju inicijativu) i davala kockice leda što mi je uvelike pomoglo.Čak je nakon što sam rodila otrčala u sobu po fotić i poslikala bebolina. :mali
Jedino hrana je bljk,neslana.MM je bio glavni kuhar,nosio mi je hranu(jer ovo njihovo mi je bilo premalo) pa sam papala što mi je srce poželjelo :joy
2008.slikaslika
Avatar
Mama Mia28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1617
Pridružen/a: 07 pro 2009, 14:39
Lokacija: Na zapadu

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Mama Mia28 » 22 sij 2010, 14:38

[quote="martina123"]Evo, i ja imam par pitanja:3. Da li dobis epiduralnu ako trazis?


Da,ali ja kako sam bila u Transu od nećeg što su mi dali, kad sam je tražila bilo je prekasno pa je nisam dobila.(dali su mi nešto protiv bolova kad su trudovi počeli neznam što).Trebala sam prije reć za epiduralnu...
2008.slikaslika
Avatar
Mama Mia28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1617
Pridružen/a: 07 pro 2009, 14:39
Lokacija: Na zapadu

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la mašnica » 05 vel 2010, 23:48

Mene zanima kako je s dojenjem u Vinogradskoj nakon samog poroda, da li odmah stave bebu na prsa, ako da, koliko dugo je beba još s vama? Pretpostavljam da ovisi i u koje vrijeme se beba rodi. Da li ima smisla tražiti da se bebi ne daje adaptirano ili to baš tako mora biti (npr. preko noći) ja bih to svim silama htjela izbjeći
mašnica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 sij 2010, 11:52

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Mama Mia28 » 06 vel 2010, 00:06

Stave ju odmah na prsa,moj maleni je sa mnom bio nekih 10min,onda su ga odnjeli na kupanje i sve što ide uz to,a ja na šivanje. Kroz dan je gotovo stalno s tobom,odnose bebu za vrijeme posjeta,doručka,ručka i večere.Ovo za po noći nažalost neznam.Nisam sigurna dali su noću kome nosili dijete na dojenje,ali naravno možeš ih pitati.Bebe su bile kod nas do 23:00,a ujutro od 05:30.Nadam se da sam ti bar malo pomogla... :mah
2008.slikaslika
Avatar
Mama Mia28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1617
Pridružen/a: 07 pro 2009, 14:39
Lokacija: Na zapadu

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la iwa » 09 vel 2010, 16:30

Rodila sam u Vinogradskoj malenog prije 7 mj i jako sam zadovoljna sa odabirom bolnice i naravno opet bih išla tamo da moram.rodila sam na carski rez jer je maleni bio na zadak.sam carski je bio dosta bolno iskustvo,al Bože moj šta se može :| Što se tiče doktora i ostalog medicinskog osoblja meni su svi bili super,osim naravno sestre Zile koja je duša od žene :) i koja se bori nadljudskom snagom da sve bebe počnu sisati.treba joj dići spomenik u znak zahvalnosti :klanja :klanja
Matej,Marko........ Mia
Avatar
iwa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 vel 2010, 08:44

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la Mama Mia28 » 10 vel 2010, 10:16

iwa ovo zadnje definitivno stoji!Svaka joj čast.Žena stvarno daje sve od sebe :dada :dada :dada
2008.slikaslika
Avatar
Mama Mia28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1617
Pridružen/a: 07 pro 2009, 14:39
Lokacija: Na zapadu

Re: Rodilište VINOGRADSKA

PostPostao/la iwa » 11 vel 2010, 18:45

mamamia2828 je napisao/la:iwa ovo zadnje definitivno stoji!Svaka joj čast.Žena stvarno daje sve od sebe :dada :dada :dada

moj sin nebi nikada ni počeo sisati da nije bilo nje. :up
Matej,Marko........ Mia
Avatar
iwa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 vel 2010, 08:44

Sljedeća

Natrag na Trudnoća i porod

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.