Sada je: 13 svi 2024, 01:24.

Zimske mame i bebe (2. dio)

Informacije i razmjena iskustava vezanih uz trudnoću, rodilišta, porod, priprema za dolazak novorođenčeta. Trudnice, pridružite se i svakodnevnom ugodnom čavrljanju na svom generacijskom topicu!

Moderator/ica: Diami

Re: Zimske mame i bebe (2. dio)

PostPostao/la marijask » 26 stu 2015, 22:52

sunčeko oduševljena sam vašim slikanjem!
Mi imamo prijatelja koji je profi fotograf, slikao nas je za krstitke od J, isto super slike, a ovo ti je odlična ideja da se slikamo dok sam još trudna...meni je u planu slika na proljeće na našoj livadi, bebana će imati 2-3mj, pa ju mislim izraditi u nekom većem formatu i uokviriti za iznad kauča jer mi je taj zid prazan!
Inače obožavam fotografije, imam u hodniku jedan zid pun fotografija svih važnijih događaja i naših putovanja, kada uredimo potkrovlje, plan mi je nastaviti s tim slikama uz stepenice :mrgreen

Mi ćemo raditi obične kekse od kakaa u obliku čovječuljaka pa im crtati oči, nos, usta, gumbiće, razne božićne dekoracije, crtam s bjelanjkom i šećerom u prahu koji onda obojam jestivim bojama!

Ja sam danas baš nekako umorna i nervozna, a J je to očito osjetio, kao i uvijek, pa ni on nije bio najbolje volje, što je naravno pospješilo moju nervozu... vjerojatno sam umorna od bolnice, nespavanja, vožnje do Zg-a i nazad, uz to sve smo nas dvoje sami od pon do sutra, kada se mm vraća, naravno u pon opet odlazi, ali barem imam vikend za odmor!

Hoćete vi bebice stavljati u vreće za spavanje?
J nije imao vreću iako je rođen u 12mj jer smo bili u stanu u kojem je bilo nenormalno vruće iako smo stalno provjetravali, ali sada smo u kući u kojoj je isto jako toplo tokom dana tj dok je netko budan, ali po noći bude malo hladnije, ono ugodno za spavanje, ali opet za malu bebu možda prehladno
slika

slika
Avatar
marijask
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 svi 2013, 13:02

Re: Zimske mame i bebe (2. dio)

PostPostao/la IINA » 27 stu 2015, 16:57

Ključam.
Eto vam novi dio
viewtopic.php?f=35&t=78857
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Prethodna

Natrag na Trudnoća i porod

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.