Sada je: 13 svi 2024, 03:26.

Proljetne mame i bebe (3.dio)

Informacije i razmjena iskustava vezanih uz trudnoću, rodilišta, porod, priprema za dolazak novorođenčeta. Trudnice, pridružite se i svakodnevnom ugodnom čavrljanju na svom generacijskom topicu!

Moderator/ica: Diami

Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la IINA » 03 tra 2016, 15:37

Lucy25 rodila dečka24.03.2016.
kittylevin rodila Nevu 03.04.2016.
lilkillaink rodila Tonia13.04.2016.

Buba 17.05.2016.cura
ladybug120.05.2016.
lois 23.05.2016.
janja 29.05.2016.
mlada mama19 30.05.2016. dečko
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Buba » 03 tra 2016, 23:49

Bok cure!
Kako ste?
Lilki je li ti M. ozdravila? Jedi bila opet na ctg?

Ja osjećam neku čudni bol pri vrhu trbuha, malo sa desne strane. Kad se sagnem, dok se dižem. ... ali baš bol. Bebica skakuće cijeli dan, mislila sam prvo da se ona rastegnula, ali sad više ne hnam.... ako se bude nastavilo i kroz sutrašnji dan možda odem da me pregledaju...
Value has a value only if its value is valued.
Avatar
Buba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 657
Pridružen/a: 11 kol 2002, 23:04
Lokacija: selo (ne)veselo

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 04 tra 2016, 00:10

Ma vraga je ozdravila,veceras 38,5 prije spavanja. Puna mi je kapa vise,al ujutro je vodim vadit krv pa cemo vidit sta se događa. Danas nisam trebala na ctg. Sada cekam cetvrtak za redovni pregled kod gina,a sutra bi me on treba zvat kad dobije nalaz od cervikalnih briseva.

Gledam danas, iako mi je stomak bio dole,sad je jos nize. Cak je MM primjetia da je na "drugom mjestu" :)

I mene sve nesto boli,probada,pritisce,vise me glava boli od svega. Al rekla sam MM-u i ovaj put ne idem nigdi dok nesto ne krene iz mene van. Osim ako ne bude dramaticno nesto.

Buba,mozda ti beba zuc pristisce?
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 04 tra 2016, 08:31

kitty cestitam na princezi ! :buket :rodj :joy

Ovo moje cudo ima misiju unistiti svaki organ i dok ne uspije ne odustaje :mrgreen nocas me tako nisko i taaaako jako lupala da su mi suze krenule...uzas :ajme onda jutros kaos prije vrtica jer madam postala nemoguca..neopisivo je bezobrazna i bahata....sve pokusavamo na lijepo i bez vike ali jutros nas je posteno izludila pa je dobila po riti :( i u kazni je naravno..kakav pocetak dana :roll
Kasnije idem vadit stent i umirem od straha.samo da se opet ne zakomplicira :strah

Vidim sve se lagano raspadamo...drzite se cure :kiss
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 04 tra 2016, 08:55

ladybug1 je napisao/la:Ovo moje cudo ima misiju unistiti
svaki organ i dok ne uspije ne odustaje :mrgreen


točno znam o čemu pričaš. jutros dok sam se s M vraćala kući sa vađenja krvi, bebonja se aktivira, toliko me bolilo dole, morala sam stavit ruku među noge, majke mi mislila san da je krenia van :ajme :strah jadna M me gleda da šta mi je..tila san plakat.

lady kod nas je na bahatost i bezobraštinu nulta tolerancija. ponekad zaboravi pa je se treba podsjetit. Iako je 99% vrimena divna i razumna i sve naj naj, ali taj 1% :bigno
držim ti fige da vađenje prođe bez drame. ne mogu ni zamislit kako je to :hug :hug
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 04 tra 2016, 12:09

Eto mene jos cekam dr..narucena u 11 i pol....no dobro...samo da sve prodje kako treba.
Sto se tice ponasanje moje male zvijeri...na izmaku snaga sam.pokusavamo ne vikati,objasniti..pogotovo sad kad stize seka..ne znam stvarno se trudimo ali u zadnje vrijeme je nemoguca.srce mi puca kad joj moram dati po riti i onda ju otpremim u vrtic bez zagrljaja i puse...okrece mi ocima puse odgovara...nakon bolne riti jutros bila je ko bubica....zao mi je da do toga mora doci jer je zaista divno razumno i pametno dijete.na jesen ide u skolu...valjda ce i to proci :ajme
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 04 tra 2016, 13:00

ja kad dreknem, sva se djeca smrznu :nata a kad se to desi onda zna da je gadno zas**la.ja ne pricam puno :mrgreen

pokupili smo nalaz njen jutros, i kod nje crp 67 :ajme :ajme odma smo išle pedijatru, dobila je Cefalexin, reka je on da će to pokrit i urinoinfekt(ako je) i gornje dišne puteve (šta je 99%). sad će je to dovest u red napokon. To smo garant nas dvi razmijenile neku beštijetinu vražiju.

ja danas do 14h očekujem poziv gina, sa nalazima cervikalnih briseva. Imam Klavocin za još dva dana. i dosta.već mi je muka od njega. Bila sam i kod zubarice, očistila mi kamenac i jedan zub dopunila okrhnuto, i sad sam mirna 6 miseci, i ja i M.

Lady jesi ti gotova? nadam se da je bilo makar manje bolno :kiss
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Buba » 04 tra 2016, 14:21

Bok cure.

Ja jedva čekam da rodim. Imaš pravo Lilki, ovo što me boli je žuč, bila sam kod dr. Još mi je samo to falilo.
A taj osjećaš da sve ispada jako dobro znam.... jutros sam bila vani i na kraju, na izmaku snaga išla sam u lidl. E, jedva sam hodala. Imala sam osjećaj da ću se u ducanu raspasti i da beba izlazi van. Prije toga sam bila kod frendice na kavi i govori mi njen muž : pa kažu žene da im je trudnoća najljepši period u životu a ti samo kukas. Skoro sam ga tresnula nogom jer sam legla na kauč. Oni naravno nemaju djece i samo se čude mojoj kuknjavi . I onda još krenuli savjeti kako trebam odgajati djecu. Uh.....

Lady kako je prošlo?

Lilki sto kaže gin?
Value has a value only if its value is valued.
Avatar
Buba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 657
Pridružen/a: 11 kol 2002, 23:04
Lokacija: selo (ne)veselo

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 04 tra 2016, 15:25

Eto me..opet se kalcificiralo ali danas je bilo puno manje bolno :yess imam novi i idem opet za tri tj :roll
Dr je jedno predivno bice i bas sam imala srecu sto sam na njega naletila...
Idem nesto ubacit u kljun...zvijer je gladna :nesvist
Lilki nadam se da cete brzo ozdraviti :kiss
Buba tko ce prije na stolcic? :lol Te male zvijerkice si kopaju put za van.drugog objasnjenja nema :lol
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la kittyilevin » 04 tra 2016, 15:44

Uh, djevojke, drzite se... Bubi, i mene je puno boljelo s desne strane pod rebrima, od polozaja malene, nista ozbiljno. Sigurna si da je zuc? Ostale curke - drzite se, znam kako vam je ✋ lilki, kakvi su brisevi? moram s vama podijeliti svoju sreću trenutnu: uzivam s malenom. Malo me bradavice bole od dojenja, ali podnosljivo, malo boli dolje, ali podnosljivo. Poanta je da se je sve isplatilo: mala je premedena i sve je tako dobro proslo, s obzirom na okolnosti, da osjecam neopisivo olaksanje. Hocu reci: drzite se, jos malo... ✋
6. 12. 2011.
3. 4. 2016.
Avatar
kittyilevin
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2245
Pridružen/a: 28 tra 2011, 04:32

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 04 tra 2016, 15:55

kittyilevin je napisao/la:Uh, djevojke, drzite se... Bubi, i mene je puno boljelo s desne strane pod rebrima, od polozaja malene, nista ozbiljno. Sigurna si da je zuc? Ostale curke - drzite se, znam kako vam je ✋ lilki, kakvi su brisevi? moram s vama podijeliti svoju sreću trenutnu: uzivam s malenom. Malo me bradavice bole od dojenja, ali podnosljivo, malo boli dolje, ali podnosljivo. Poanta je da se je sve isplatilo: mala je premedena i sve je tako dobro proslo, s obzirom na okolnosti, da osjecam neopisivo olaksanje. Hocu reci: drzite se, jos malo... ✋


Ma sto reci nego :joy :srca :kiss uzivajte! :hug
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 04 tra 2016, 22:42

nisam se čula s ginom danas. ma ako se i ne čujemo, vidit ćemo se u četvrtak u jutro.

lady pa kako se to tako brzo kalcificira? jel to normalno ili je kod tebe karakteristična situacija?

buba drž'mo se još malo :dada

kitty još malo pa si kući, a za bradavice, imaš Purelan mast?mene je spasila u prvoj t..čak se ne mora ni isprat, pošto je lanolin, u rodilištu su nam čak i oni davali.

iden sutra u frizera napokon..uljudit se.očajno izgledam
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 05 tra 2016, 08:06

Kalcifikacija se jako rijetko dogadja...a ja sam medju rijetkim sretnicama :gaah prvi put me narucio za 5 tj i bilo je grozno,drugi put za 4 tj i bilo je podnosljivo tako da sam sad za 3 tj. I cude se sto je lijevi a ne desni bubreg....kamenci me gadno napali.poslje poroda detaljne pretrage.bitno mi je da su mi bubrezi sad super.jedino imam pjeska u mjehuru pa cu to ispisati.
Uzivaj kod frizera...one masaze glave...mmmmmm.... :lebdi
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 05 tra 2016, 08:33

lady pa tebe je to baš "napalo", koma.

ja sam imala pijeska i mulja u žuči, pijeska u bubrezima i jedan mikro kamenčić. to se sve "uzgojilo" u periodu stagnacije sa sportskim aktivnostima. Trenirala sam veslanje, generalno sam se bavila sportom aktivno/rekreativno. Nakon nekih ozljeda i operacija, malo sam stala, i svašta se počelo nakupljat. Kad sam krenila na aerobik prije skoro 2g, sve se iščistilo. išla sam na redovnu kontrolu, uzv abdomena, nigdi ničega, ni zrnca. baš sam sretna bila. Al sam zato osvojila gastritis :mrgreen

A frizerka, s njom sam se skompila prije 6g nakon fatalnog pranja kose. Samo san joj rekla da je zauvik moja frizerka :lol , niko, al niko nikad mi tako dobro nije opra glavu, ta masaža, ima baš karakterističan način i pokrete, majke mi, oduzme mi dar govora, znala sam doć s migrenom, i prošlo bi mi od masaže...veselim se ko malo dite


EDIT: Dobila nalaz od briseva. STERILNI SVI!!!!!!!! šta hoće reći da je bia ili urinoinfekt (ne virujen) ili gornji dišni putevi, kao i kod M..izgleda da smo podijelile neku beštijetinu. majku mu
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la kittyilevin » 05 tra 2016, 11:23

Cure... Mi vec danas idemo doma... Ona lijepo papa, ja ok... Lagana panika, no bit ce sve ok... Bradavice su ziva bol, cice pune mlijeka. No purelan pomaze. Super za sterilne briseve! Ostalo pisem vise od doma s kompa! ✋
6. 12. 2011.
3. 4. 2016.
Avatar
kittyilevin
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2245
Pridružen/a: 28 tra 2011, 04:32

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Buba » 05 tra 2016, 16:32

Kitty bas mi je drago da idete doma!!!! Bradavice će biti bolje kad se uhodaju ;)

Nažalost, ovo kod mene je žuč, al sad se smirilo pa bolje da šutim. ...

Lilki bravo za briseve! Kako malena?

Joj cure, mene zadnjih 2 sata lome trudovi.... zaspala sam poslije ručka na kaucu i prvo sam mislila da je od krivog položaja. ... ali bole me i križa i naprijed, kao menstrualni bolovi. A moram uskoro ići po kćer, ona je na nekom predavanju iz fizike u Ljubljani, a nema mi tko ići po nju.... a tako mi je muka voziti do Ri.... još da nas dvije (tri) završimo u rodilištu. ...
Value has a value only if its value is valued.
Avatar
Buba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 657
Pridružen/a: 11 kol 2002, 23:04
Lokacija: selo (ne)veselo

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Janja » 05 tra 2016, 17:51

Ja sutra pravac Petrove šećer mi je povišen, a i tlak isto.

Baš sam razočarana iako sam to očekivala.

Kitty već idete kući, baš lijepo.
Buba polako samo.
slikaslikaslika
Avatar
Janja
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1857
Pridružen/a: 18 pro 2009, 18:17
Lokacija: među zvijezdama

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 05 tra 2016, 20:10

kitty baš super šta si sad već kući..javi dojmove prvorođene!!

buba M je već malo živnila i danas je bez temperature, neće u vrtić cijeli tjedan, al ujutro ćemo u laganu šetnjicu nije od subote izašla van. Ja imam osjećaj da me šibaju BH više i češće kad spavam i ležim :ajme kako se okrenem i namistin, samo me stisne

janja baš mi je žao šta te snašlo.

cure moje, pa nas je baš unešestilo prid kraj sad..nadam se da neće na gore :lebdi
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 05 tra 2016, 21:01

Nevolje nas snasle :shock
Meni trbuh malo mekan malo tvrd..malo ju osjetim gore malo ju lovim dole da ne ispadne...pa je neki party unutra pa je skroz mirna....a ja sam tako umorna...od muza,djeteta...same sebe.neka tuga me pere.a da ne pricam o panici kad pomislim na porod... :( :strah :znoj :ajme
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Buba » 05 tra 2016, 21:26

Bas nas je sve stislo sad pred kraj.....

Janja zao mi je za šećer. ... :hug

Lady polako..... daj si oduška od svega.... :hug

Ja navečer tj. po noći ne mogu nikako spavati....nikako se namjestiti, baš mi tlaka od svega....
Sad me opet boli sve, jesu li bh kontrakcije ili trudovi ne znam.... ali ako bude i ujutro ode ja u bolnicu na pregled....
Value has a value only if its value is valued.
Avatar
Buba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 657
Pridružen/a: 11 kol 2002, 23:04
Lokacija: selo (ne)veselo

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 05 tra 2016, 21:31

Mene su unazad sat vrimena poceli tako kukovi bolit,imam feeling da ce mi se noge odvojit od ostatka tijela
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Buba » 05 tra 2016, 22:17

Bas smo prave jeremije :hahaha :hahaha
Value has a value only if its value is valued.
Avatar
Buba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 657
Pridružen/a: 11 kol 2002, 23:04
Lokacija: selo (ne)veselo

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la mlada mama19 » 06 tra 2016, 06:17

Mene je strah druzit se s vama hahaha jer realno dobro mi je, nekako podnosim sve to nelose. Ima teskih dana kao jucerasnjih al dobro... Nemoze svaki bit dobar

Danas mi je pregled pa se javim.

Kitty vi vec doma! Aaaaaaa uzivaj u svojoj bebici

A ostale drage trudnice izdrzite jos malo, jos malo...
slikaslika
Avatar
mlada mama19
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 445
Pridružen/a: 10 lip 2007, 18:01

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 06 tra 2016, 08:13

Buba je napisao/la:Bas smo prave jeremije :hahaha :hahaha

:hahaha :hahaha :hahaha :zivili
kitty uzivajte u mazenju :srca
buba i ovdje su noci nemoguce...nesanica me pere a kad bi i pocela tonut u san gđica odluci drugacije i udri po organima.i boli me bas jako ostro sve DOLE ....ak me razmete :oops: svaki put kad se pomakne...ne znam u kojem je sad polozaju da me tako razvaljuje :znoj u petak je pregled...mozda se pomakne do tad :lebdi
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la lilkillaink » 06 tra 2016, 09:15

Buba je napisao/la:Bas smo prave jeremije :hahaha :hahaha


amen to that :hahaha :hahaha

ajde dobro smo se rasporedile :zub mladamama danas pregled, ja sutra, lady prekosutra :D

bila san u frizeraju jučer. ko da sam na godišnji otišla.majke mi, izašla san tako sretna i zadovoljna :mrgreen još je friza došla samo zbog mene, i bile smo same cilo vrime.napričale se, ismijale.baš je bilo dobro

ja sam noćas MM-a budila da me podigne iz kreveta. virujte mi da nisam mogla.majke mi.još sam se skoro upišala u krevet :ajme :ajme

buba kakva je situacija kod tebe? jesi dobro? hoćeš ići doktoru?
slika


slika
Avatar
lilkillaink
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1070
Pridružen/a: 25 kol 2011, 09:10
Lokacija: Split

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Buba » 06 tra 2016, 11:34

Sretno na pregledima cure!
Ja ipak neću ići u bolnicu, malo mi se smirilo, zadnjih par dana sam prilično aktivna i vjerojatno je to dalo svoj danak. Danas ću odmarati i vidjeti hoće se smiriti u potpunosti.
A tako je krasno vrijeme.... htjela sam u šetnju, no danas ću to ipak propustiti....

Mene skoro svaku noć md podigne iz kreveta, osjećam se kao nilski konj dok se vrtim da bi se digla :hahaha
Value has a value only if its value is valued.
Avatar
Buba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 657
Pridružen/a: 11 kol 2002, 23:04
Lokacija: selo (ne)veselo

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la Buba » 06 tra 2016, 14:37

Mislim da ću ipak ići u bolnicu.... sad čekam da B napiše zadaću i da mu dam za jesti, samo mi je problem što me sad nema tko voziti, a sama do bolnice... ne znam....
Value has a value only if its value is valued.
Avatar
Buba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 657
Pridružen/a: 11 kol 2002, 23:04
Lokacija: selo (ne)veselo

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la ladybug1 » 06 tra 2016, 16:17

Ajoj buba :( bas mi je zao...drzi se i javi kad zavrsis....sretno! :hug
ladybug1
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 11:28

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la kittyilevin » 06 tra 2016, 17:30

cure, držite se... :hug što da vam kažem... baš su se zaredale nedaće kasne trudnoće... javljajte se s novostima! i samo polako - ako ikako možete - šetnje su super, ali bojim se da se malo previše forsiramo....

kada smo kod forsiranja, mi danas već bili u prvoj šetnji. nadam se da me ne smatrate nemajkom zbog toga... no vrijeme je tako divno, svi smo doma - nemamo posjete, prvorođena, Neva, MM i ja - kavica na suncu :luv neviđena uživancija nakon mjeseci strepnje :srca

beba je super. :srca ima dugu crnu kosicu, sitna je i skroz medena. danju uglavnom prespava, uz buđenje za dojenje, tijekom noći je nemirnija. već vidim da ću biti posve iscrpljena, ali sam se toliko zaljubila u malenu (možda čak i brže nego što je išlo s prvorođenom) da nemam strahova od iscrpljenosti. baš me zanima koliko ta moja instant povezanost s bebom ima veze s time što su mi je odmah po izgonu stavili na prsa i što smo zajedno uživali dva sata. prvorođenu su odveli na grijanje i doveli je nakon što sam ih ne znam koliko puta (u prerađaoni jer nije bilo slobodnih kreveta!) pitala gdje mi je dijete - cca. 6 sati je prošlo.

no i nedaća ima - dojke su mi prepune; ragade su tu; trenutno hodam s kupusom u grudnjaku (to me prošli put spasilo od upale). ostalo je podnošljivo, odnosno očekivano...

sutra mislim da dolazi patronažna - danas sam je zvala, ali se nitko ne javlja.

BTW, kakvi su vaš stavovi oko širokog povijanja? rekli su mi u rodilištu da je široko povijam, ali znam da prvorođenu nisam (premda sam isti savjet dobila u rodilištu) - po savjetu patronažne, kao, to se je napustilo dosad.
i još nešto sam htjela pitati... ah, da, planirate li stavljati išta na pupak? osim mijenjati kompresu? octenisept je inače bio u mom planu.

i još jedna sitnica... izletio mi jedan gadan hemoroid na porodu... any advice?

:hug

edit... lilki, pitala si kako je prvorođena reagirala. ukratko: divno. mazila ju je po kosici, ljubila ju je i oko svega mi želi pomoći. smeta joj kada malena plače i čini mi se da će joj brzo dojaditi ovakva - samo papa, spava i tu i tamo plače, ali OK. zasad je jako dobro reagirala. malo si je zabrijala ovo "ja sam starija seka", pa kada sam joj danas popodne rekla da mora pojesti bananu odgovorila da "nisi mi ti šefica, ne možeš mi ti naređivati". srezala sam to u korijenu. :p
6. 12. 2011.
3. 4. 2016.
Avatar
kittyilevin
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2245
Pridružen/a: 28 tra 2011, 04:32

Re: Proljetne mame i bebe (3.dio)

PostPostao/la IINA » 06 tra 2016, 22:23

kitty, ako možeš naći ultraproct kremu onda ti je to rješenje za par dana.

Inače meni ništa ne pomaže.
Priručno možeš hladne kupke, probaj onu švedsku grenčicu kao oblog staviti.
Kreme koje imaš po apotekama meni ne vrijede ništa,na žalost.

Buba, javi se :hug
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Sljedeća

Natrag na Trudnoća i porod

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.