Sada je: 29 ožu 2024, 00:13.

Knjige

O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.

Moderatori/ce: Diami, nevenera

Knjige

PostPostao/la Martaq » 29 sij 2023, 10:52

Pozdrav! Ja sam nova ovdje. Odlučila sam napraviti novu temu. Da li vaša djeca vole čitati knjige?
Martaq
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 29 sij 2023, 10:39

Re: Knjige

PostPostao/la Martaq » 29 sij 2023, 10:52

Da li je netko aktivan?
Martaq
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 29 sij 2023, 10:39

Re: Knjige

PostPostao/la latica » 30 sij 2023, 09:12

moja djeca zapravo ne vole čitati knjige, ali vole da imja čitam :ajme meni je to malo poražavajuće na osobnoj razini jer ja volim čitati, volim biti okružena knjigama i jednostavno sam sve napravila d i oni imaju takvu okolinu, ali ne, intrinzični interes za čitanje nemaju, dapače imaju otpor :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Knjige

PostPostao/la Martaq » 04 vel 2023, 12:01

latica je napisao/la:moja djeca zapravo ne vole čitati knjige, ali vole da imja čitam :ajme meni je to malo poražavajuće na osobnoj razini jer ja volim čitati, volim biti okružena knjigama i jednostavno sam sve napravila d i oni imaju takvu okolinu, ali ne, intrinzični interes za čitanje nemaju, dapače imaju otpor :lol


Ja volim čitati knjige kao i moja djeca :dada
Martaq
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 29 sij 2023, 10:39

Re: Knjige

PostPostao/la Adorabla » 02 ožu 2023, 11:17

latica je napisao/la:moja djeca zapravo ne vole čitati knjige, ali vole da imja čitam :ajme meni je to malo poražavajuće na osobnoj razini jer ja volim čitati, volim biti okružena knjigama i jednostavno sam sve napravila d i oni imaju takvu okolinu, ali ne, intrinzični interes za čitanje nemaju, dapače imaju otpor :lol


Lato ja sam kod starije, a viđe je sad na faksu sve sama čita :lol napravila sličnu grešku. Ona je jako jako jako volila da joj ja čitam (tada nisam skuila da je to zato kaj ima blagu disleksiju). Najviše je volila tamo s cca 7, 8 godina Harry Pottera. Sreća je htjela da je zadnji, završni dio izašao taman kad je ona imala godina. Filma nije bilo. Uglavnom kupila sam knjigu. Sama ju pročitala i onda joj malo po malo davala tizere i na kraju je bome interes prevladao. Pričitala je sama i nakon toga je najveći problem postao odvojiti ju od knjige ;)
Drugi način je jednostavno pričekati šesti sedmi razred kad se krenu zatvarati u sobe i kao "učiti" :nata rađe će čitati knjigu nego udžbenik bih rekla. Pogotovo ako im Kindle kupiš :nata
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Knjige

PostPostao/la AnitaHanson » 24 ožu 2023, 12:45

Zdravo! I ja sam nova, dok samo ja čitam svojoj djeci)
AnitaHanson
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 24 ožu 2023, 12:39


Natrag na Cica, boca, žlica

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.