O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.
Odgovori

Koju formulu dajete?

Hipp
77
20%
Bebimil
87
23%
Milupu
24
6%
Aptamil
67
17%
Hipp s probioticima
25
6%
Conformil
10
3%
Humanu
15
4%
nesto drugo- sto?
81
21%
 
Ukupno glasova : 386

Re: Koje mlijeko dajete?

12 svi 2013, 17:05

mi smo od rodenja pa do sad davali hipp pre bio kombiotik i hipp 1 bio combiotik (neznam u cemu je razlika). prije nekih tjedan dana nisam nasla hipp 1 bio kombiotik i kupim obican hopp 1.
e sad... meni on grozno al stvarno grozno smrdi po pokvarenoj masti :shock . neznam... mala ga normalno jede, a meni se dize zeludac kad joj pravim i kad ga trebam probat.
jel jos kome tako? mm kaze da ima drugaciji miris i okus, ali ne smrdi mu tako kao meni

Re: Koje mlijeko dajete?

12 lip 2013, 11:51

Ja san se izdajala i pija je moje mliko. A nocni obrok san mu davala Bebimil. Mali mi ima dva miseca,napunija prije 2 dana i tocno tad mi je mliko nestalo. Sad smo samo na adaptiranom :(

Re: Koje mlijeko dajete?

26 ruj 2013, 12:58

mojih prvi dvoje jeli Hipp, a i ovo treće je počelo s Hippom nadam se da joj i dalje bude odgovarao

Re: Koje mlijeko dajete?

06 pro 2013, 06:43

Dajemo mu Nan Ha 1 i prezadovoljni rezultatima ;) ima 2 mjeseca i mjesecno dobije 1kg i 100 ;) ...rodila sam hitnim carskim i nemam mlijeka a da sam imala sigurno bi dojila :(

Re: Koje mlijeko dajete?

11 tra 2015, 16:55

Koje je mlijeko u rangu nekadasnjeg Conformila?
M sam davala comformil i bili smo jako zadovoljni. Ali sad gledam i ne vidim ga vise u prodaji.
Planiram dojit ovaj put ali ako ne uspije moram znat koje mlijeko uzeti da ne krenem istrazivati kad bude stani-pani....

Re: Koje mlijeko dajete?

11 tra 2015, 18:48

ja mislim da je to sad aptamil

Re: Koje mlijeko dajete?

11 tra 2015, 21:30

Da, aptamil confort. Ima i običan aptamil, ovaj confort je ono što je nekad bio Conformil.

Ja sam bila u šoku kada nijedna hrana nije mogla zadovoljiti mog mlađeg, bio je gladan vrlo brzo nakon bočice, bez obzira na količinu. Jedva smo pronašli mlijeko koje je dovoljno zasitno, a koje istovremeno ne zatvara - milumil mild. Jedino na običnom milumilu je bio sitiji, ali se jako mučio s kakanjem

Re: Koje mlijeko dajete?

15 tra 2015, 18:26

Puno hvala, cure! :)
Odgovori