Sada je: 24 lip 2026, 13:09.

Željezo

Sve o zdravlju, bolestima i preventivi.

Željezo

PostPostao/la leptir422 » 26 lis 2015, 15:44

Drage moje,

dijete mi je anemično i doktorica mu je pripisala Ferrum Sandoz. Međutim, izgleda da mu taj sirup loše pada, pa mi je pedijatrica rekla, da kad ozdravi (trenutno smo malo bolesni) počne piti Željezo od doktora Theissa - ali ne mogu naći nigdje kako se zove?
Rekla je da će mu trebati 4-5 bočica.

Ako ikoja ima iskustva i zna - molim pomoć.
I ako imate ikoju drugu pametnu ideju. :vi
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Željezo

PostPostao/la † Volvo » 26 lis 2015, 17:13

To Sandozovo nije loše (meni, a neka mi ne pašu inače) :dunno

Da mu probaš s floradixom? https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci- ... tonik.aspx

Sok od cikle, kupine,...
† Volvo
na solarni pogon
 
Postovi: 3713
Pridružen/a: 13 srp 2005, 10:06

Re: Željezo

PostPostao/la mama njonji » 26 lis 2015, 17:35

moja je pila floradix, dobro ga je podnosila i pomoglo je... al ona je bila nesto starija (cca 2 god.)
M 2005
D 2009
B 2015
mama njonji
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1329
Pridružen/a: 15 svi 2007, 12:16
Lokacija: zagreb

Re: Željezo

PostPostao/la Crazy Daisy » 26 lis 2015, 17:50

moja je u toj dobi pila ferum lek sirup. tesko ga je podnosila i imala probleme sa probavom, no sredio joj je zeljezo. nekoh dva mjeseca ga je pila.

edit. nije ferohel vec ferum
Zadnja izmjena: Crazy Daisy; 26 lis 2015, 18:17; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
Crazy Daisy
blinkam ko košuta pred farovima
 
Postovi: 6182
Pridružen/a: 27 lip 2006, 14:55

Re: Željezo

PostPostao/la Ina66 » 26 lis 2015, 18:10

moja srednja je bila baš jako anemična i pila je ferrum kapi koje nije uopće podnosila. nakon puno peripetija i traženja, došli smo do floradix sirupa i to je sredilo krvnu sliku (uz pojačan unos "željeznih" namirnica, naročito leće), ali ona je bila oko godinu i nešto sitno
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Željezo

PostPostao/la leptir422 » 27 lis 2015, 16:47

Hvala na savjetima curke :hug
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37


Natrag na Bubini sam!

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.