dijete mi je anemično i doktorica mu je pripisala Ferrum Sandoz. Međutim, izgleda da mu taj sirup loše pada, pa mi je pedijatrica rekla, da kad ozdravi (trenutno smo malo bolesni) počne piti Željezo od doktora Theissa - ali ne mogu naći nigdje kako se zove?
Rekla je da će mu trebati 4-5 bočica.
Ako ikoja ima iskustva i zna - molim pomoć.
I ako imate ikoju drugu pametnu ideju.



