nakon jednog incidenta u pon. u vrticu, vodila sam N jucer kod dr, poslao nas na vadjenje krvi (sve kompletno) i to 2x danas ujutro iz vene, prvi put na taste, pa je onda morao doruckovati i nakon odredjenog vremena ponovo. nemam jos nalaz, ali su mi rekli da mu je GUK na taste je nizak, ALI da mu je i secer nakon obroka bio jos nizi
ono sto me zanima, kako to nastaje i zasto? jos vise kako se to "lijeci", sto treba, sto ne treba.....?? svaki je savjet dobrodosao
nesto sam se malo vec informirala, ali pedijatar nam je tek u pon. popodne, a ide vikend......voljela bih cuti jos ponesto


, mozda mu se sve samo nakupilo, a mozda i nije. Vidjet cemo sto dalje. Vodicu nije progutao sigurno. A da je pojeo ujutro malo bijelog kruha i zasladjeni caj jest
, i da su isli na salatu i tamo skakali i to jest


uzela mu bila crnog puza, ali je nastao mali skandal kad je trebao pojest jer je znao da sam kupila i zemlje (puno njih, duga prica) i tako sam mu dala zemlju.
valjda tomu sluze prijatelji


Nadam se da ce promjena prehrane donijeti rezultate. Svojedobno sam bila Dumićev pacijent, ma sjajan je i kao covjek i kao sturcnjak.
tu sam
)