Sve o zdravlju, bolestima i preventivi.
Odgovori

Re: postprandijalna HIPOglikemija

09 lip 2009, 18:49

samo :hug

Re: postprandijalna HIPOglikemija

09 lip 2009, 22:04

tnks svima :grligrli
ivanaCH - hvala sto si se odazvala :kiss ja bih vjerujem radije zonu, to mi se nekako cini jednostavnije :dada ,pogotovo sto mi to pod odmah treba, a ovo drugo em mi je puuuno kompliciranije, em je N. kako sam vec rekla moj mali covjek od cevapa i sl., a to u zoni ipak smije jesti (bez lepinje :lol ). ja ti se jako divim :klanja , sigurno je jako ukusno i fino (i neobicno :mrgreen: ) ono sto ti spremas, ali to bi nam bio puno preveliki preokret. enivej, hvala puno

Re: postprandijalna HIPOglikemija

14 sij 2017, 09:31

Pozdrav!
Podizem post. Buduci da su mi pretrage pokazale snizenu glukozu u krvi (4, a donja granica je 4,4), napravit cu dodatne pretrage. Vadit cu krv nataste pa pojesti nesto pa nakon 2 h mirovanja opet vaditi krv. E, sad, doktorica mi je rekla da pojedem pecivo i jogurt. Mislila sam ponijeti 2 snite integralnog kruha koji pecem doma (potpuno integralno brasno - psenicno ili pomijesano s razenim ili sl.). E, sad, smije li to pecivo/kruh (zbog testa) biti potpuno integralno? Ili bas treba pojesti ugljikohidrate koji se brzo razgradjuju (kupovno pecivo) da se vidi kako ce tijelo reagirati?
Odgovori