Sada je: 15 svi 2024, 07:37.

vađenje krajnika/mandula

Sve o zdravlju, bolestima i preventivi.

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Diami » 04 ožu 2012, 09:51

Moguće je da hrče i od toga, jer može i od toga sluznica nateknuti, kad imunološki previše reagira na nešto.
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la lucy30 » 04 ožu 2012, 23:34

ona više ne hrče toliko kad diše na usta, evo zadnje dvije noći nije hrkala uopće ali kroz nos kad diše jako teško diše i hropti joj u nosu pa onda jadna otvori usta i diše na usta
danas mi je gledala tetka koja je dr i kaže da joj je to čista alergija na licu, a na testiranje je nisam vodila nekako mi se čini još premala za to :dunno
Avatar
lucy30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 183
Pridružen/a: 17 vel 2012, 12:21

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la IINA » 05 ožu 2012, 12:18

mmar je napisao/la:
IINA je napisao/la:Ali meni ovo tvoje pisanje ipak vuče na neku alergiju. Taj lajući kašalj, laringitisi,.

Moje? Prošli smo alergološka testiranja, to sam i ja odmah mislila, jer i ja sam alergičar, a mali od kume, doduše on je i astmatičar, ima skroz slične simptome kao moj.
Pa sam bila uvjerena da je to to, ali nije

:dada
Da tvoje. I vidla sam da prema testovima nije, al ipak tako zvuči. :dunno
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la IINA » 05 ožu 2012, 12:18

mmar je napisao/la:
IINA je napisao/la:Ali meni ovo tvoje pisanje ipak vuče na neku alergiju. Taj lajući kašalj, laringitisi,.

Moje? Prošli smo alergološka testiranja, to sam i ja odmah mislila, jer i ja sam alergičar, a mali od kume, doduše on je i astmatičar, ima skroz slične simptome kao moj.
Pa sam bila uvjerena da je to to, ali nije

:dada
Da tvoje. I vidla sam da prema testovima nije, al ipak tako zvuči. :dunno
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Duga » 05 ožu 2012, 13:47

lucy30 je napisao/la:ona više ne hrče toliko kad diše na usta, evo zadnje dvije noći nije hrkala uopće ali kroz nos kad diše jako teško diše i hropti joj u nosu pa onda jadna otvori usta i diše na usta
danas mi je gledala tetka koja je dr i kaže da joj je to čista alergija na licu, a na testiranje je nisam vodila nekako mi se čini još premala za to :dunno


Zna li ona dobro ispuhati nos?
Najprije sterimar i neka ispuše iz pete, koliko može.
Jesi li joj probala usprejati dječji Operil prije spavanja? Bude li mirna noć, sluznica nosa joj je bila otečena, a ako je stanje nepromjenjeno, najvjerojatnije je treći krajnik u pitanju.
Za dječji Operil najbolje se čuti s pedicom, iako je on u slobodnoj prodaju, ali da imaš njezin blagoslov (i inače, s njim oprezno i samo po potrebi).
Ne mora odmah biti da ima alergiju dišnih putova, sluznica otekne u prehladi, zbog grijanja, suhog zraka...
Tako bih ja napravila da sam na tvom mjestu, vidjela reagira li na dječji Operil :dunno pa onda mislila šta dalje (moguće da se s prvim lijepim danima, dužim boravkom vani i ako nije u kolektivu sve smiri).
Ako ide u kolektiv, to su ti stalne izloženosti svemu i svačemu.

ZM, šta piše na otpusnom? Je li i treći odstranjen?
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6946
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la lucy30 » 19 ožu 2012, 12:22

Duga je napisao/la:
lucy30 je napisao/la:ona više ne hrče toliko kad diše na usta, evo zadnje dvije noći nije hrkala uopće ali kroz nos kad diše jako teško diše i hropti joj u nosu pa onda jadna otvori usta i diše na usta
danas mi je gledala tetka koja je dr i kaže da joj je to čista alergija na licu, a na testiranje je nisam vodila nekako mi se čini još premala za to :dunno


Zna li ona dobro ispuhati nos?
Najprije sterimar i neka ispuše iz pete, koliko može.
Jesi li joj probala usprejati dječji Operil prije spavanja? Bude li mirna noć, sluznica nosa joj je bila otečena, a ako je stanje nepromjenjeno, najvjerojatnije je treći krajnik u pitanju.
Za dječji Operil najbolje se čuti s pedicom, iako je on u slobodnoj prodaju, ali da imaš njezin blagoslov (i inače, s njim oprezno i samo po potrebi).
Ne mora odmah biti da ima alergiju dišnih putova, sluznica otekne u prehladi, zbog grijanja, suhog zraka...
Tako bih ja napravila da sam na tvom mjestu, vidjela reagira li na dječji Operil :dunno pa onda mislila šta dalje (moguće da se s prvim lijepim danima, dužim boravkom vani i ako nije u kolektivu sve smiri).
Ako ide u kolektiv, to su ti stalne izloženosti svemu i svačemu.

ZM, šta piše na otpusnom? Je li i treći odstranjen?


nisam probala to sa operilom, kapala sam joj ga skroz na početku kad je hrkala pa nije pomagao, a sad nisam pokušavala
znaš, hrkala je ona jedno 20 dana, i sad se zadnje vrijeme sstanje smirilo
možda se zahrče 1-2 put u cijelu noć, al često sad diše na usta (i prije je) ali ne hrče, jednostavno diše na usta i to skroz nečujno....
ponekad čak i na nos sad može disati, a ponekad joj hropti lagano u nosu kad diše pa onda zato otvori usta
i da, nije u kolektivu...
mislim vidi se da se to smirilo, jer više ne hrče, al opet to disanje na usta, ne znam bi li me to trebalo zabrinjavati ili ne

ps, bili smo mi kod pedice, prije jedno tjedan dana kad se cijepila i ja joj kažem da lagano u snu hrče, a ona uopće nije obratila pažnju na to :ajme , kaže da joj se to slijeva, moš mislit :/

ne znam....

i hvala vam cure, stvarno ste sve od reda super, svaka vam čast, stvarno pomažete :luv
Avatar
lucy30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 183
Pridružen/a: 17 vel 2012, 12:21

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Diami » 19 ožu 2012, 16:29

A realno ti pedica ne može ništa doli dati uputnicu za otorinca, ona ne može provjeriti je li treća mandula povećana i koliko. Otorinac ima poseban instrument koji kroz nos ugura i vidi kakvo je stanje.

E sad, treća mandula ima svoju svrhu i danas je više ne vade olako, isplati se probati je očuvati konzervativnim terapijama.

Ako misliš da ti malena ima jake smetnje onda potraži drugo mišljenje odn. traži uputnicu za otorinca ili odi privatno.

Al sad ide proljeće, pa možeš i pričekati još koji tjedan, kad učestale viroze i prehlade budu rjeđe, pa vidjeti kako će ići. Pod pretpostavkom da ti malena nema upale uha, probleme sa sluhom, učestale angine i slično.
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la lucy30 » 19 ožu 2012, 18:00

Diami je napisao/la:A realno ti pedica ne može ništa doli dati uputnicu za otorinca, ona ne može provjeriti je li treća mandula povećana i koliko. Otorinac ima poseban instrument koji kroz nos ugura i vidi kakvo je stanje.

E sad, treća mandula ima svoju svrhu i danas je više ne vade olako, isplati se probati je očuvati konzervativnim terapijama.

Ako misliš da ti malena ima jake smetnje onda potraži drugo mišljenje odn. traži uputnicu za otorinca ili odi privatno.

Al sad ide proljeće, pa možeš i pričekati još koji tjedan, kad učestale viroze i prehlade budu rjeđe, pa vidjeti kako će ići. Pod pretpostavkom da ti malena nema upale uha, probleme sa sluhom, učestale angine i slično.


nema zasad,a ubuduće ćemo viditi
imala je ono početkom drugog mjeseca, curio joj je nos, imala je heamophilus influenzae i onda smo popili antibiotik al je i dalje hrkala
i to se samo počelo smirivati
ma jednu noć ona diše dobro a drugu noć malo joj hropti
al ne hrče više, kao što sam gore već napisala....diše ona čak i kroz nos, al malo se više čuje nego što se inače čulo
ja mislim da to nije još toliki problem, išlo je na bolje...al se nadam da neće ići ponovo na gore...
Avatar
lucy30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 183
Pridružen/a: 17 vel 2012, 12:21

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la lucy30 » 19 ožu 2012, 18:04

ma ja sam inače mislila da će to hrkanje ići odmah na bolje, jer inače kad je bila manja to bi trajalo nekih 7 dana i poslije bi nestalož
a sada nakon ove metode je ostalo i ide skroz polako na bolje
Avatar
lucy30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 183
Pridružen/a: 17 vel 2012, 12:21

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la zauvijekmama » 19 ožu 2012, 18:38

Duga je napisao/la:ZM, šta piše na otpusnom? Je li i treći odstranjen?

sve odstranjeno :mrgreen

ali, posto nema vise mandula - sada su pocele upale grla, kasalj...nikada mira
jedva cekam ljeto! :dada
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Duga » 20 ožu 2012, 11:43

zauvijekmama je napisao/la:
Duga je napisao/la:ZM, šta piše na otpusnom? Je li i treći odstranjen?

sve odstranjeno :mrgreen

ali, posto nema vise mandula - sada su pocele upale grla, kasalj...nikada mira
jedva cekam ljeto! :dada


:mrgreen (ovaj smajlić je za prvi dio odgovora), jer inače bi vi bili prvi kojima bi ostavili adenoid, a nepčani odstranjeni.
...a za ovo drugo, znam da ti je tlaka, ali nemoj sad odmah misliti da je tako jer nema krajnika, pogledaj koliko ste toga prošli zimus, treba i njegovom malom organizmu da se oporavi.
Vjerujem, da će se, dugoročno, vidjeti prednost što ste to obavili.
:mah
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6946
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la IINA » 20 ožu 2012, 12:07

Kako to misliš?
[quote="Duga:mrgreen (ovaj smajlić je za prvi dio odgovora), jer inače bi vi bili prvi kojima bi ostavili adenoid, a nepčani odstranjeni.
[/quote]
Normalno je da se vade krajnici, a adenoid ne ukoliko nema za to indikacije.
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la zauvijekmama » 20 ožu 2012, 12:10

i ja se nadam da ce se dugorocno vidjeti rezultati svega toga
:dada
iako pocetak nije bas obecavajuci :mrgreen

da, da...bila si u pravu...iako nam je receno da treci nece ici, ipak su ga maknuli
:ajme
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la zumba » 25 tra 2012, 23:27

Može par savjeta što poslije operacije treće mandule? :) Mi čekamo operaciju u vinogradskoj, treba biti kroz 5-i mjesec jer za sada još apartmani nisu gotovi, pa kako se peti mj bliži pročitala sam sve o op ali me zanima kako izgleda oporavak. I htjela bi još samo dodati mok K. samo hrče. Ima 2 god, nikada (kuc kuc) nije imao upalu uha, jedan put laringitis, nikada bronhitis niti išta slično, a na operaciju idemo isključivo zato što je zbog hrkanja rađena polisomnografija u kojoj je nađeno 44 opstruktivne apneje. Tijekom te noći je čak imao apneju koja je trajala preko 20 sec i 16 puta se probudio zbog apneje.
zumba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 106
Pridružen/a: 17 lis 2010, 20:44

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Duga » 26 tra 2012, 08:39

Zumba :hug, miš mali...ajme :ajme (ovo za apneje).
Dobit ćete detaljne upute kako se ponašati nakon operacije pa ne trebaš puno čačakati po netu ;) jer prijeti opasnost da svašta pročitaš :lol .
Mi smo dobili papir na kojem je pisalo sve, baš sve - od jelovnika za sljedećih par dana, do higijene, koje su normalne pojave i na šta treba odmah reagirati (tipa, normalna je temp. do 38,2, ali ako se pojavi krv odmah dijete voziti u bolnicu...). Moja curka je isto prenoćila.
Petak je operirana, subota kod kuće - bila topla, nedjelja - dobila 38,3...ja samo pratila taj dan, u ponedjeljak je već živnula... glas joj se trajno promijenio :luv :mrgreen , piše i kad smije sladoled :mrgreen - ne odmah po operaciji, već negdje drugi-treći dan.
Nisam joj dala van na dvorište (bio je kolovoz i vrućine) dobrih tjedan dana, poslije je bila u debeloj sjeni i mirnije igrice igrala, nisam joj dala među ljude (ni posjete njoj) dobrih dva tjedna da nešto ne pokupi i onda je krenula u vrtić (tri tjedna nakon operacije i taman nova školska godina).
Sve u svemu, znam kako ti je, držite se i sretno!
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6946
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la zumba » 26 tra 2012, 23:41

Ajme jadničak izolacija mjesec prije op a očito i mjesec poslije :ajme nema veze, samo nek sve dobro prođe. Hvala ti.
zumba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 106
Pridružen/a: 17 lis 2010, 20:44

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Duga » 27 tra 2012, 08:14

zumba je napisao/la:Ajme jadničak izolacija mjesec prije op a očito i mjesec poslije :ajme nema veze, samo nek sve dobro prođe. Hvala ti.


Od pedijatrice smo dobili potvrdu za dva tjedna (toliko se dobije za operaciju krajnika) pa povratak u vrtić. Ja sam uzela još tjedan svojih dana od godišnjeg.
Tako da, tehnički gledano, dva tjedna trebate izdržati :) .
sretno i bit će sve ok!
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6946
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la IINA » 27 tra 2012, 08:48

Zumba, deset dana je pošteda nakon operacije.
Za tri dana je kao nov.A za mjesec dana se nećeš niti sjećati da je
bio na operaciji.
Izbjegavajte vruću hranu,jako začinjenu.
I to je to.
Ako stružete samo treći nije neka procedura kasnije.
Više treba paziti kada se vade ovi dolje krajnici, jer su
rane dostupne.
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Madir » 27 tra 2012, 09:01

Moj I. i dalje nema snage za napuhati onaj nosni balon, otovent. :whew
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Duga » 27 tra 2012, 09:43

Zumba, deset dana je pošteda nakon operacije.

Kako sad kod vas deset dana, a propisano je dva tjedna. Ne daju to pedijatri odokativno i napamet, sve je propisano - pogleda u tablicu i napiše.
Mi kao da ne živimo u istim državama.

no svi kažu da je to s bolovima vrlo individualno

Tako je. Toga sam se bojala (kod nje su sve tri bile u pitanju) i vrlo malo se žalila na bol (neka 2-3 puta) i niti jednom ništa protiv bolova nije dobila, a isto sam mislila da će biti ludnica po tom pitanju.

Mi smo još bili kod dr na kontroli, sve ok, sluh dobar, to je promjena samo takva, grlo isto ok, nema kašlja, nema hrkanja, nema gušenja u snu.

:zivili
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6946
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la IINA » 27 tra 2012, 09:58

Pa nama i na otpusnom iz Merkura piše deset dana :dunno
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Duga » 27 tra 2012, 10:13

Nama 2 tjedna poštede isto kao i mmar. Naša pedica (a vjerojatno tako i svi) ima tablicu za svako stanje/bolest zbog propisivanja bolovanja roditeljima.
Vama, izgleda, samo radne dane računali ;)
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6946
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la zumba » 28 tra 2012, 00:02

mmar, hvala za iskustvo do nećaka, uopće mi nije jasno kako tako dugo čeka operaciju?? 5 h? i to pretpostavljam ne smije ništa ni jesti ni piti, a kako da ja to objasnim svom dvogodišnjem gurmanu? Užas. Nadam se da manja djeca ne čekaju tako dugo. NIsam znala da se dobije bolovanje čak 2 tj nakon operacije, super, ja sam za svaki slučaj ostavila skoro sav godišnji.
zumba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 106
Pridružen/a: 17 lis 2010, 20:44

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la zumba » 06 svi 2012, 23:37

Nadam se da ni mi nećemo tak dugo čekat, jer moj malac je pravi mali gurman i ako ne dobije ništa papat kroz par sati bit će frke :) Sad smo u pretragama pred op. Šta ste vi sve prije op obavili?
zumba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 106
Pridružen/a: 17 lis 2010, 20:44

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la IINA » 07 svi 2012, 15:49

Vađenje krvi i ekg, pregled kod anesteziologa i mislim da je to sve.
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la zumba » 10 svi 2012, 22:30

Tak i mi, osim pregleda anesteziologa, kaže da će ga pred op. pregledat anesteziolog, tj. pogledat nalaze.
zumba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 106
Pridružen/a: 17 lis 2010, 20:44

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la lucy30 » 19 svi 2012, 14:05

mi smo imali mir od hrkanja jedno 2 mjeseca, i evo ponovo nakon prehlade je počela prije 3-4 dana hrkati...noćas nisam oka sklopila...nadam se samo da će brzo proći
zadnji put u 2 mjesecu nam je trajalo jedno 20-ak dana, i mislila sam da neće više doći, bar do poslije ljeta, kad ono evo ga opet

jel indikacija za vađenje tog krajnika kad dijete non stop hrče ili je indikacija kad se događa ovako kao i mojoj :dunno :dunno

i jel ovdje išta pomažu inhalacije?
Avatar
lucy30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 183
Pridružen/a: 17 vel 2012, 12:21

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la Diami » 19 svi 2012, 22:38

Inhalacije ne mogu odmoć, a dal mogu pomoć ne znam, mom sinu ne pomaže.

ovako kao tvoja mislim da nije indikacija, čak ni stalno hrkanje ne mora biti indikacija - ovisi o intenzitetu, da li ima drugih problema prisutnih i tako dalje. nama je pedijatar rekao nakon infekcije da traje i 3 tjedna da se smiri, nama traje i dulje... Taman mu se bilo nakon duuugo vremena smirilo kad je nedavno opet pokupio prehladu, i evo sad je mjesec dana i još hrče, ali manje i tiše...
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la lucy30 » 20 svi 2012, 21:12

Diami je napisao/la:Inhalacije ne mogu odmoć, a dal mogu pomoć ne znam, mom sinu ne pomaže.

ovako kao tvoja mislim da nije indikacija, čak ni stalno hrkanje ne mora biti indikacija - ovisi o intenzitetu, da li ima drugih problema prisutnih i tako dalje. nama je pedijatar rekao nakon infekcije da traje i 3 tjedna da se smiri, nama traje i dulje... Taman mu se bilo nakon duuugo vremena smirilo kad je nedavno opet pokupio prehladu, i evo sad je mjesec dana i još hrče, ali manje i tiše...


a ona nema zasad nikakvih problema osim tog hrkanja...spava ona normalno, al nekad zna zastati u disanju pa se malo trgne, al spava ona cijelu noć...ne plače, ne buni se i ne budi...
da, da mislim da si mi ti već bila rekla da to može potrajati i 3 tjedna nakon infekcije, tako je nama bilo u 2 mjesecu
bila je ona prehlađena i u 3 i u 4 mjesecu al nije joj došlo do hrkanja, nego evo sada nakon ove prehlade

a ja se baš nadala sad kad su počela lijepa vremena i kad smo stalno vani da se neće pojavljivati hrkanje kad ono evo ti ga na opet :ajme

e, meni je baš zanimljivo kod moje da dosta malo hrče do negdje 4,5 ujutro i onda počme oko 5 ujutro hrkati ko luda...npr. sinoć sam mislila da neće ni hrkati pa je opet počela ujutro :)
ja ću probati sa inhalacijama, nadam se da će bar malo pomoći...
Avatar
lucy30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 183
Pridružen/a: 17 vel 2012, 12:21

Re: vađenje krajnika/mandula

PostPostao/la lucy30 » 21 svi 2012, 10:30

nama je noćas bila užasna noć :(
nije ona toliko ni hrkala, niti hrče toliko, al jednostavno ona uporno zatvara usta i pokušava disati na nos, a ne može i onda joj dolazi do zastoja u disanju, stane ono na par sekundi :( ...to mi je baš užasno

da vas pitam, jel postoji ikakav način da joj pomognem po noći pri takvom disanju???
Avatar
lucy30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 183
Pridružen/a: 17 vel 2012, 12:21

PrethodnaSljedeća

Natrag na Bubini sam!

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.

cron