Evo dijagnosticirano mi je kćeri od 11 godina, sutra idemo kod infektologa za daljnju obradu. Nju boli grlo ( zbog toga sam je i odvela u pedijatrice), i umorna je.
Kakva su vaša iskustva, koliko traje oporavak, prehrana...
Sada je: 24 lip 2026, 11:46.
jedno 5-7 dana užasno, nakon toga brz oporavak. 
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.