“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.
13 svi 2013, 18:59
hajdmo, dame, dajte da se više kako svemir zapovijeda ošišam i stavim neke normalne pramenove. a da ne ode pola plaće... ima li koja kakvu preporuku - frizer, po mogućnosti novi zagreb (ali ne treba, mobilna sam, pa može i drugdje u gradu).
thanx unaprijed
13 svi 2013, 19:35
beauty centar IN u Sortinoj imaju i web, mislim da su ok s cijenama. ja sam bila na jedno.m šišanju i opet cu. ne znam ti za farbanje
13 svi 2013, 22:00
thanks, mrs.
14 svi 2013, 10:03
ima kod mene u kvartu 170 kn šišanje i pramenovi
14 svi 2013, 12:53
VIPmama, hajd' javi na PP
28 lip 2013, 18:19
Matis u Središću je skroz OK.
28 lip 2013, 18:55
thanx! ja već ošišana više od mjesec dana kod super frizerke u zapruđu. ponosno nosim friz. za svaku preporuku je ženska - ako tko zatreba...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.