Sada je: 24 lip 2026, 21:03.
Moderatori/ce: nevenera, ivana7997


sandram je napisao/la:Miracle od Lancoma


presladak mi je (iako ja inače volim slatkasto puderaste), a i nekako mi nema neki svoj touch, presličan mi je nekim ranijim parfemima... sve u svemu, nije mi grozan, ali mi je čitav nekako osrednji i nebi se odlučila uzeti ga.



Trini je napisao/la:chloe. godinama. MM ga ne voli pa mi zna kupiti neki drugi. ali miris chloea - to sam ja












Neki dan sam ponjuskala Chanel Mademoiselle.


MaminMacak je napisao/la:Neki dan sam ponjuskala Chanel Mademoiselle.
Meni je kčer taj izabrala kad je išla s MM kupovati mi neki poklon.
Ima mala dobar njuh

sandram je napisao/la:Neki dan sam ponjuskala Chanel Mademoiselle. Bolje da nisam jer kupit cu si ga nikad, a diiiivannnn

Meni je to jedini parfem kojem se vraćam, inače stalno tražim nove
ovbako nekako i ja, samo sto je moj "povratnicki" paloma picasso, a u medjuvremenu imam razne. sad mi je super chloe intense, odlican 
Chanel Mademoiselle
i osobno mi je bio dosta jaki, intenzivni miris baš pravi zimski, teški, ali slavila se Nova godina, bilo je puno snijega, hladno i divno mi se uklopio. I dan danas kad osjetim taj miris vrati me 13 godina unazad.
. Osobno me parfemi Hugo Bossa oduševljavaju, ali i kojeg sam god do sada dobila, ništa nisam prosljeđivala dalje. Sa mužem sam od svoje 17-e godine, pa on već "u dušu" zna što mi paše 

Margot je napisao/la:Insolence - Guerlain


Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.