“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.
Odgovori

Re: Koja maskara ?

04 sij 2012, 22:01

Duga je napisao/la:L'oreal Extra Volume Collagene maskara (ona reklama s Evom Longoriom :mrgreen )
:up


Moj komentar na ovaj proizvod je :gaah Dvaput sam je stavila i dvaput mi je tako iziritirala oci da su mi se danima morale oporavljati od crvenila, peckanja, laganog otoka kapaka iznad trepavica. Meni ne pase :dunno

Re: Koja maskara ?

04 sij 2012, 22:13

ja godinama koristim samo max factor 2000 calorie. imam osjetljive oci i ova mi je ok, pa ne eksperimentisem.

Re: Koja maskara ?

04 sij 2012, 23:04

Kako je to kod svakoga drugačije, nevjerojatno. Dakle, treba ići metodom pokušaja i pogreški. Ja nisam nikad prije imala plastičnu četkicu i ova mi je dobra.
:lol

Re: Koja maskara ?

07 sij 2012, 14:43

Rimaithor je napisao/la:
Trini je napisao/la: ima gumenu cetkicu
užasavam se gumenih aplikatora :ajme

I ja, potrosim vise vremena za isti efekt!

Re: Koja maskara ?

09 sij 2012, 09:16

Od srca vam preporucujem Estee Lauder Sumptous Extreme maskaru . Nakon brdo potrosenih para na Dior, Lancome itd. znala sam da ce jedno vrijeme doci red na onu pravu. Koristim je ve vise od godinu dana i ne mjenjam vise :le

Re: Koja maskara ?

05 tra 2012, 23:13

trebam maskaru - napadnu, oću izgledat ko mix preplašene srne, merilina mensona i cajke.
dakle, nešto jako i opako

Re: Koja maskara ?

06 tra 2012, 07:55

Napravila sam grešku i nedavno kupila MaxFactor 2000 Dramatic volume (nekad prije sam ju koristila) - baš sam se razočarala, kao da to više nije-to! Trebala sam se držati ove zadnje, na koju je SM dobila reakciju :oops: , L'oreal Extra Volume Collagene...s prvom su mi trepavice onako jadne, jesu raščešljane i vidi se da su crnje i kao da imaju prored između :roll , a s drugom su skoro kao kod Eve :lol .
U stvari bih i ja nešto ovako kao i kima, ova MF mi je žalibožeparića...

Re: Koja maskara ?

06 tra 2012, 10:44

Ja sam već godinu dana vjerna Heleni Rubenstein, lash queen.
Izvrsna je i traje dugo, puno duže od YSL effect faux cills koju sam prije nje koristila.

Re: Koja maskara ?

06 tra 2012, 22:38

meni je max factor false lash effect jako dobra, koristim je već duže vrijeme i zadovoljna sam :plavusa

Re: Koja maskara ?

06 tra 2012, 22:40

Napravila sam grešku i nedavno kupila MaxFactor 2000 Dramatic volume (nekad prije sam ju koristila) - baš sam se razočarala, kao da to više nije-to

ajme, ja sam je jucer ili prekjucer kupila :whew
dok ovo nisi napisala, mislila sam da je stara, nije to vise to, a nekada je stvarno mrak bila

Re: Koja maskara ?

06 tra 2012, 23:39

ja sam uzela ovu recesijsku od essence i odlučila se na vjernost lancome virtuose, al mi ne pada napamet kupovat u parfumeriji jer deru neumjereno...pa dok ne stigne, bit ce i ova dobra

Re: Koja maskara ?

07 tra 2012, 09:41

meni je dugotrajnija (usudila bi se reći i bolja) od EFC Lancome Hypnose Onyx. To mi je top crna maskara koju sam probala. Helenu nisam probala, stavljam ju na to do listu. :dada

edit: sad vidim da četkica na Heleni izgleda debelo. Barbi?

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 13:45

Dakle, nakon sto sam masno platila Chanelovu s gumenom cetkicom, a hitno mi je trebala jedna za koju nisam bila spremna ponovno dati brdo love, kupila sam u ljekarni crnu maskaru od La Roche Posay-a (koristim neke njihove kreme, zato sam uzela i maskaru, sigurna da ne moze biti gora od Chanelove, iako je duplo jeftinija.

uglavnom, izvrsna maskara koja mi traje vec preko pet mjeseci, ne gruda se, ne mrvi, ne lijepi, ne iritira, a nekako je na mojim tankim i slabim trepavicama onako malo sjajna, tako da skroz fino otvori oci. uglavnom, ne sjecam se koja mi je od ovih skupih trajala tako dugo uz tako zadovoljavajuci efekt. kad bi nasi barem uvezli i plavu, koja postoji ali nije u ponudi u HR, sigurno se ne bih skidala s njihovih proizvoda.

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 14:13

kima, znaš da se ja rajcam na skupe maskare :ajme al recesijska koja je baš crna i napadna je ova;
slika
ako možeš gumenu četkicu...

Ja sam i dalje luda za EL Sumptuous i Sumptuous extreme (naravno s e-baya, kod nas je 360kn :rolf ) a odlična a baš ono turbo crna i napadna mi je i Lancome Hypnose.

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 14:23

dajte mi recite koja je ono poznata forumska recesijska maskara da ne isčitavam 15 stranica.
essence? more i slika.
meni je skoro svaka ok samo da se ne mrvi.

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 14:25

slika

ali je obavezno isprobaj jel friška!!!

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 14:25

edit: sad vidim da četkica na Heleni izgleda debelo. Barbi?


Da, debeljuškasta je ali ja volim debeljuškaste. Četkice. :p To mi je zapravo prvi eliminatorni faktor kod izbora maskare, ako je četkica kao ova npr. što je sad Rima stavila :ne
Ovaj debeljuškasti oblik mi je najjednostavniji za nanošenje i istovremeno uvijanje, tri poteza a izvrstan rezultat.

Kakvu četkicu ima ova što ti Trini spominješ? Nema na linku slike.

Silki, ta je bila Essence ali se ne mogu sjetiti kako se zove, crna sa srebrnim uzorkom, široka bočica i debela četkica. Ali pokvarila se s vremenom, počela se mrviti. :/

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 14:27

ćirnit ću u dm-u, thnx cure.

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 14:37

Bubidea je napisao/la:
Napravila sam grešku i nedavno kupila MaxFactor 2000 Dramatic volume (nekad prije sam ju koristila) - baš sam se razočarala, kao da to više nije-to

ajme, ja sam je jucer ili prekjucer kupila :whew
dok ovo nisi napisala, mislila sam da je stara, nije to vise to, a nekada je stvarno mrak bila


:dunno
Nema blage veze s nekadašnjom...žalibožepara

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 17:12

Ja inace od sminke jedino i volim maskaru,kako imam slabe trepavice i treba mi dosta maskare da bi istaknula okice uvijek kupujem razne i imam nekoliko vrsta.Iskreno ni sa jednom nisam bas zadovoljna,razlog je sto se brzo osuse i mrve,upadaju mi djelici u oci a nosim lece :/
Volim marke koje imaju cetkicu vani uz maskaru jer maskaru kupujem samo sa debelim cetkicama,one male uske,tanke probala nista :|
Trenutno imam 3 i samo sa jednom sam zadovoljna.rimmel scandal eyes je predobra cetkica je :5 ali i to cekam za koji dan da otvorim a ona se krene mrviti :roll

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 17:24

meni je maskara isto jako bitna, ne volim baš previše šminke i preferiram prirodni look
dobrom mi se pokazala Max Factor False Lash :dada
iskreno, ne kupujem preskupe maskare jer imam dosta osjetljive oči i maskaru u pravilu nakon mjesec dana bacam
u protivnom mi oči počinju reagirati na maskaru(čim je stavim, pocrvene, svrbe itd.)
trenutno koristim neku Burjois maskaru(nije ova gore), nije loša, ali četkica je gumena i tanka i nikako mi ne paše

Re: Koja maskara ?

10 tra 2012, 21:28

aaaaaaaa ja sam kupila esence al ne ovu nego onu drugu love nekako, mrsko mi ustajat trazit, ide ravno u smece, nakon par sati sam izgledala ko rakun, izlilo se na sve strane

Re: Koja maskara ?

11 tra 2012, 13:45

recesijska je mrkli mrak. četkica je fantastična. lijepo se nanosi i ne mrvi :5

Re: Koja maskara ?

11 tra 2012, 15:37

meni je bila užas.

Re: Koja maskara ?

25 tra 2012, 19:25

2000 calorie je sad grozna.. što su promijenili ne znam, ali dođe mi da :gaah :gaah i ja sam u potrazi za novom. Trepuše su mi jadne kratke , rijetke i svijetle, a ja bi htjela guste, duge i crne :p

Re: Koja maskara ?

26 tra 2012, 09:41

ja sam u trenutku posjedovanja kupona od 25% i kratkog vremena avanturisticki i nepromisljeno posegnula za burjois nekom (crna je i ima ljubicasti odsjaj poklopca) i super super mi je. Izduzi trepavice, na ljepi se bas je dobra. Tak sam sretna kad tako nesto dobro ugrabim :mrgreen

Re: Koja maskara ?

26 tra 2012, 10:37

Adorabla je napisao/la:ja sam u trenutku posjedovanja kupona od 25% i kratkog vremena avanturisticki i nepromisljeno posegnula za burjois nekom (crna je i ima ljubicasti odsjaj poklopca) i super super mi je. Izduzi trepavice, na ljepi se bas je dobra. Tak sam sretna kad tako nesto dobro ugrabim :mrgreen


ja imam dvije različite njihove i ne znam koja mi je draža.
2000 calorie katastrofa, ni ja ne znam šta se s njom dogodilo.
inače najgora svih vremena mi je niveina, sama voda

Re: Koja maskara ?

26 tra 2012, 11:32

L'oreal lash architect 4D - gusta, postojana, trepe ko lepeze. polijepi ih kod korjena par komada zajedno, a na vrhovima produži. četkica klasična.
inače, meni svaka maskara bolja kad u nju uđe malo zraka tj. kad se zgusne malo.
također, recesijski im produžim vijek trajanja tako da ih ubacim u čašu s vrelom vodom, pa onda ima za još koje mazanje.

Re: Koja maskara ?

26 tra 2012, 14:20

tratinčica1711 je napisao/la:2000 calorie je sad grozna.. što su promijenili ne znam, ali dođe mi da :gaah :gaah i ja sam u potrazi za novom. Trepuše su mi jadne kratke , rijetke i svijetle, a ja bi htjela guste, duge i crne :p

ja sam čula da je bila katastrofa prije nego su promijenili pakiranje i da je sad opet kao i prije ove katastrofične faze.

Re: Koja maskara ?

26 tra 2012, 14:23

Vindaloo je napisao/la: recesijski im produžim vijek trajanja tako da ih ubacim u čašu s vrelom vodom, pa onda ima za još koje mazanje.

ili ukapati par kapi ricinus ulja.
Odgovori