Sada je: 15 svi 2024, 00:45.

puderi, tekući i ostale vrste

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

Re: puderi, tekući i ostale vrste

PostPostao/la maslina » 14 ožu 2010, 03:35

jel ima tko da koristi od calvin kleina puder?dosad sam koristila vichy,revlon,maxf ali ni s jednim nisam baš zadovoljna i krećem u potragu za nekim novim
maslina
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 263
Pridružen/a: 12 sij 2010, 22:03

Re: puderi, tekući i ostale vrste

PostPostao/la mahima » 14 ožu 2010, 11:01

Ja od pudera (Max factor) i Hauschine hidratantne kremice - radim toniranu kremu.
A za podočnjake Hauschin highligher.
mahima
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2125
Pridružen/a: 14 sij 2005, 14:24

Re: puderi, tekući i ostale vrste

PostPostao/la newmom » 14 ožu 2010, 12:12

ja imam dosta zahtjevnu kožu lica(mješovita,sa sitnim nepravilnostima,negdje pore,negdje crvenilo,alergična sam na sunce,jaako blijeda...ma svašta nešto...problem mi je izabrati i kremu i puder)

uglavnom,najbolji puder mi je T.Leclerc,ima ga samo u nekim apotekama,i skup je,ali nije mi žao kad mi paše...
međutim,više nema za kupiti nijanse koja meni paše(porcelain),pa sam silom prilika morala naći novi
cura u irisu mi preporučila Revlon ColorStay, i zasad sam zadovoljna,već par mjeseci
Avatar
newmom
od Cullenove loze
 
Postovi: 1485
Pridružen/a: 13 stu 2005, 22:09

Re: puderi, tekući i ostale vrste

PostPostao/la su » 14 ožu 2010, 17:14

[quote="eliod cure sa jako nezahvalnim tenom i iskustvom sa puderima čula sam da su sisly daleko najbolji.
[/quote]

potpisujem, sisley koristim već par godina, i iako su dosta skupi u usporedbi sa drugim tekućim puderima, daleko su najkvalitetniji i jako dobro prekrivaju i ne sjaje...
Avatar
su
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 252
Pridružen/a: 02 ožu 2005, 17:37

Re: puderi, tekući i ostale vrste

PostPostao/la danni » 15 ožu 2010, 11:31

evo ja neki dan kupila neki tekući puder od Lancome-a i malo jes skuplji ali mislim da nisam falila :dada
lijep je, lagan, i lijepo prekriva :dada
Avatar
danni
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1624
Pridružen/a: 24 vel 2010, 14:12

Prethodna

Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.