Sada je: 29 ožu 2024, 08:28.

Anti-age/lifting krema za lice

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Duga » 24 lis 2016, 20:35

Koje su vam se pokazale dobre od ovih anti...
Drzim se Niveinih krema, probala bih neku drugu.
Kako stojite s jo-jo efektom ako malo prekinete koristenje?
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6943
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Adorabla » 25 lis 2016, 13:25

koristila sam ROC, UrL'Orealove face lifting, NIveine Q10 prije toga
Uglavnom došla sam do zaključka da je to sve bacanje para i da maslinovo, bademovo i domaći macerati imaju isti ako ne i bolji učinak.
Ono kaj bih platila to su recimo injekcije hijaluronske ili neki stvarno dobar i skupi tretman.
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Trini » 25 lis 2016, 16:09

Vec sam pisala da sam na vjezbama za kraljeznicu upoznala zenu stariju od mene koja je izgledala sigurno 10 godina mladje.
Zena je radila u uredu. i rekla da si stavlja hijaluronske ampuel.

tad sam pocela ozbiljno razmisljati i o toj opciji a sve kolegice koje su s dosta godina izgledale mladoliko proucavala idu li i one na to :lol

medjutim, zena mi je rekla da se to treba raditi redovito, ona radi dva puta godisnje. dosta kosta ali cinjenica da je efekt popustajuci, me odbio.

dodatno kad mi je kosa pocela bjesomucno opadati prije godinu dana ,pocela sam zazirati od kemije svih vrsta. maksimum mi je Demarlogica ili Nivea. Serum od La Rocha za hidratiziranje. Imam strasan otpor prema kemikalijama svih vrsta na kozi.

Ono sto se meni svidja su sredovjecne zene koje imaju stil, otkacenu frizuru, dobro su nasminkane i interesantno obucene .... nekako mi se taj pravac odrzavanja vitalnom vise svidja :)
I try to take one day at a time, but sometimes several days attack me at once!
Avatar
Trini
sv. Monika
 
Postovi: 6451
Pridružen/a: 26 tra 2002, 15:06

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la JiA » 25 lis 2016, 18:42

Starije kolegice mi hvale dr. Nola kremu broj 3.
Ja nisam jos probala.
Bijah slijep, a sada vidim...
Avatar
JiA
Vjetropir
 
Postovi: 7830
Pridružen/a: 07 tra 2006, 13:02
Lokacija: na štikli

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la nevenera » 01 stu 2016, 09:09

meni je teško zaključiti da li krema djeluje, ako me kužite
najviše mi se čini da bih trebala njegovati vrat
računam da svakodnevna krema bi trebala srediti lice
baš ću pitat svoju kozmetičarku za ove hijaluronske ampule
dosta mi iskreno govori o tome na što da ni ne trošim novac :lol
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Trini » 02 stu 2016, 15:52

sto se tice vrata, meni se situacija drasticno poboljsala s podbratkom i kozom koja je pokazivala tendenciju da visi kad sam pocela plankati. Najozbiljnije :dada Pocela sam zbog pogrbljenog drzanja, a rezultati su visestruki.
I try to take one day at a time, but sometimes several days attack me at once!
Avatar
Trini
sv. Monika
 
Postovi: 6451
Pridružen/a: 26 tra 2002, 15:06

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Jovana_ŠI » 12 vel 2020, 21:04

Držim da je najbolji anti age (bez zahvata) uz zdrav način života - SPF tj. kreme s uva/b zaštitom za svaki dan. Velika većina (npr Lorealove) anti-age kreme su pune silikona, koji daje lažni privid zaglađenost kože (isto kao i reći da je korektor ili puder protiv podočnjaka i nepravilnost), samo zamaskiraju i to je ok, ako ti je to cilj, q10, retinol, hijaluron i vitamin c su u premaloj koncentraciji u tim kremama ili im učinak poništavaju s*anja koja natrpaju u njih poput mirisa i bojila, a tome nije mjesto na licu i ne svaki dan.

Sada je već 2 godine beauty trend layering i serumi, s više aktivnih tvari i mislim da od 20ih treba krenuti s obaveznim SPF-om, vitaminom c serumom i AHA kiseline, plus salicilna (BHA tip) protiv prištića. Od 35 se može uvoditi retinol i slični derivati te hijaluron uz dovoljno zalijevanja lica vodom... Kad budem oko 45 planiram na botox jedne horizontalke na čelu i nekirurški facelifting.
Jovana_ŠI
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 33
Pridružen/a: 05 vel 2020, 17:57

Prethodna

Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron