“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.
Odgovori

Maska za lice

25 ruj 2013, 21:40

Koju koristite i koristite li uopce?
Ja upravo tipkam sa Baleinom maskom (sa zinkom) na licu, to me i ponukalo da otvorim topic jer nisam bas redovna po tom pitanju, a nemam ni neku kojoj sam vjerna. Izaberem u dm-u neku od onih u jednokratnim pakiranjima. Obicno izaberem Baleu, Niveu ili Afroditu.

Re: Maska za lice

26 ruj 2013, 09:28

kupujem te jeftine, dupla pakiranja, u dm-u najcesce, ili bipi. uglavnom uvijek kupim one s c vitaminom. odlicne su mi.

Re: Maska za lice

26 ruj 2013, 09:33

Ja u Bio&Bio kupujem glinu, isto malo pakiranje za jednokratnu upotrebu, bolje mi paše za moju masnu kožu od bilo koje maske.

Re: Maska za lice

26 ruj 2013, 09:35

mamashnita od noje je napisao/la:kupujem te jeftine, dupla pakiranja, u dm-u najcesce, ili bipi. uglavnom uvijek kupim one s c vitaminom. odlicne su mi.



ima i u mulleru, njihova robna marka. odlične su. ja volim promijeniti...obično uzmem neku za suhu i osjetljivu kožu. i baleine su ok.

Re: Maska za lice

12 vel 2020, 22:21

Dobre su mi Schaebens u vrećici iz Müllera, niveina urban detox u tubi za masnu kožu i loreal crna glina..
Odgovori