Sada je: 28 ožu 2024, 10:30.

Maska za lice

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

Maska za lice

PostPostao/la sandram » 25 ruj 2013, 21:40

Koju koristite i koristite li uopce?
Ja upravo tipkam sa Baleinom maskom (sa zinkom) na licu, to me i ponukalo da otvorim topic jer nisam bas redovna po tom pitanju, a nemam ni neku kojoj sam vjerna. Izaberem u dm-u neku od onih u jednokratnim pakiranjima. Obicno izaberem Baleu, Niveu ili Afroditu.
Djeca nisu bojanke. Ne mozemo ih ispunjavati svojim omiljenim bojama.
Avatar
sandram
pahuljica
 
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sij 2003, 14:46

Re: Maska za lice

PostPostao/la mamashnita od noje » 26 ruj 2013, 09:28

kupujem te jeftine, dupla pakiranja, u dm-u najcesce, ili bipi. uglavnom uvijek kupim one s c vitaminom. odlicne su mi.
Avatar
mamashnita od noje
Muza
 
Postovi: 16392
Pridružen/a: 10 stu 2005, 14:01

Re: Maska za lice

PostPostao/la Rimaithor » 26 ruj 2013, 09:33

Ja u Bio&Bio kupujem glinu, isto malo pakiranje za jednokratnu upotrebu, bolje mi paše za moju masnu kožu od bilo koje maske.
Vanity is my favourite sin.
slika
Avatar
Rimaithor
Ljupka Heidi
 
Postovi: 14734
Pridružen/a: 03 sij 2004, 10:18
Lokacija: Dragons' Den

Re: Maska za lice

PostPostao/la malamaja » 26 ruj 2013, 09:35

mamashnita od noje je napisao/la:kupujem te jeftine, dupla pakiranja, u dm-u najcesce, ili bipi. uglavnom uvijek kupim one s c vitaminom. odlicne su mi.



ima i u mulleru, njihova robna marka. odlične su. ja volim promijeniti...obično uzmem neku za suhu i osjetljivu kožu. i baleine su ok.
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Maska za lice

PostPostao/la Jovana_ŠI » 12 vel 2020, 22:21

Dobre su mi Schaebens u vrećici iz Müllera, niveina urban detox u tubi za masnu kožu i loreal crna glina..
Jovana_ŠI
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 33
Pridružen/a: 05 vel 2020, 17:57


Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.