Sada je: 15 svi 2024, 10:10.

brzi remont

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

brzi remont

PostPostao/la latica » 23 lip 2014, 12:15

dakle ja u petak moram u jedne svatove i sad sinoć se gledam i nakon vikenda na selu, izgledam ko da sam .. pa došla sa sela ili radne akcije :ajme radila sam malo u vrtu pa imam onak radničku boju oko vrata i na rukama do kratkih rukava, izgrebana sam malo od malina, jedno koljeno mi je ogrebano, po dekolteu me mala izgrebuckala noktićima dok je dojila, na jednoj nadlaktici imam masnicu, uglavnom nisam nikako spojena s haljinom i nekim njegovanim izgledom. nužnost pedikure i manikure da ne spominjem... i sad ne znam kak da se popravim do petka? da odem jednom u solarij da se malo izjednačim? nisam bila u solariju sigurno 8 godina ... jel ima neka kremica za brzo zarastanje ogrebotina? znam da su to sve banalnosti, ali eto, ako imate neke savjete za brzi remont - možda dobar piling i puno kreme za tijelo svaki dan ... ma nemam pojma ... a što je najgore, ništa mi se ni ne da, mala mi je malo bolesna, ništa ni ne stignem, trebam neki čarobni savjet ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: brzi remont

PostPostao/la Hajdi » 23 lip 2014, 12:30

Najbolje bi bilo ići u nekakav salon, pa piling i krema za tamnjenje, da ti profesionalac to napravi, naravno ako imaš love i vremena. Ako ne onda napravi domaći piling, našminkaj se i prestani se sekirati oko izgleda. Do petka će sve izgledati bolje samo po sebi.
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12219
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: brzi remont

PostPostao/la latica » 23 lip 2014, 12:35

ma da, do petka bi se to moglo i samo malo izjednačit - ti prijelazi boje, a i sitne crtice će zacijelit :lol
znaš ja sam malo zabrijala jer sam godinu dana doma na porodiljnom i zapravo mi je ovo nakon dugo vremena prilika da se napokon malo sredim i izađem (s djecom naravno, ali ipak) pa sam valjda malo skrenula s putanje :ajme
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: brzi remont

PostPostao/la Barbi » 23 lip 2014, 12:58

E, dobro si me nasmijala opisom :lol :lol

Ogrebotine se do petka neće vidjeti, razlika u boji sigurno isto nije baš tako zidarska-lučko-radnička kako ti se sada čini. Kad se fino izdepiliraš, opereš kosu, središ nokte odmah ćeš se osjećati triput bolje i još haljina i štikle - mrak. Ne treba ti remont. :)

Btw. ja idem u subotu u svatove i iako nemam malu djecu osjećam se jednako da mi treba generalni remont za izgledati tip-top. Pošto za navedeno nemam ni para ni vremena :lol bit će ista metoda - pranje kose i malo jači make up nego svakodevno (kad se jedva i šminkam uopće).
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: brzi remont

PostPostao/la nevenera » 23 lip 2014, 13:51

Ako ima love odi na remont, neki profi salon
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: brzi remont

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 23 lip 2014, 14:16

uredi se kao i inače i zaboravi ove sitnice
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: brzi remont

PostPostao/la † Volvo » 23 lip 2014, 14:55

Nedekoltirana haljina ;) - a meni je spavanje remont i eventualno frizura (to me "podigne" makar ni za vlastito vjenčanje nisam imala baš neku frizuru, čak mi policajac koji nas je u prekršaju ulovio jedva povjerovao da se ženimo, u čudu pitajući gdje mi je frizura :lol ). Znaš da je mama slađa što je bebe mlađa pa se time rukovodi i napleši i pojedi kolača zabavi kako ti i koliko treba
† Volvo
na solarni pogon
 
Postovi: 3713
Pridružen/a: 13 srp 2005, 10:06

Re: brzi remont

PostPostao/la newmom » 23 lip 2014, 15:00

Volvo je napisao/la:Nedekoltirana haljina
i to kratkih rukava ;)
Avatar
newmom
od Cullenove loze
 
Postovi: 1485
Pridružen/a: 13 stu 2005, 22:09

Re: brzi remont

PostPostao/la latica » 23 lip 2014, 22:47

ma haljina će nadam se pokrit ključne prijelaze :lol
a moram se naručit za frizuru i to će bit to, još kad se našminkam, nakon sto godina ne šminkanja i to će bit preporod :p za drugo nemam ni para ni vremena, bilo bi super da malo bolje odspavam, ali vidjet ćemo ...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41


Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.