Sada je: 14 svi 2024, 04:18.

Hipoglikemija

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

Hipoglikemija

PostPostao/la barboza2 » 01 stu 2015, 08:43

U zadnje vrijeme se nekako loše osjećaj. Premorena sam, neraspoložena, znalo mi je srce lupati, i povremene vrtoglavice. Nalaz krvi baš i nije dobar, blaža anemija i hipoglikemija koju treba dalje pratiti. Dobila sam željezo i upute za hipoglikemiju al nekako nabrzaka i preko telefona tako da nisam baš najbolje shvatila.
Ima li netko s tim iskustva?
Nothing is perfect. I am nothing.
slika
slika
Avatar
barboza2
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 lis 2006, 22:21
Lokacija: sjever i jug

Re: Hipoglikemija

PostPostao/la alexandra » 01 stu 2015, 12:15

nemam iskustva, niže ti je tekst koji obuhvaća mnogo stvari o hipoglikemiji.

za početak, trebala bi uredno živjeti, spavati i redovito jesti. i kao što su ti i rekli, pratit krvnu sliku i dignut željezo.

http://www.krenizdravo.rtl.hr/zdravlje/simptomi-zdravlje/hipoglikemija-uzroci-simptomi-i-lijecenje
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: Hipoglikemija

PostPostao/la TmamaKiN2 » 02 stu 2015, 11:45

moj sin je imao problema s hipoglikemijom, treba uravnoteziti prehranu, probaj malo procitati o zoni, pisalo se i ovdje o tome. namirnice koje sporo dizu secer u krvi, redovito jesti... :hug
BUDILICE I MARATONCI
skolarka K 10/2001
skolarac-maratonac N 07/2003
Avatar
TmamaKiN2
puna razumijevanja
 
Postovi: 8490
Pridružen/a: 23 stu 2004, 12:26
Lokacija: Tresnjevacka dotepenka

Re: Hipoglikemija

PostPostao/la Stefanova_mama » 02 stu 2015, 17:37

Ja imam hipotireozu. Nedavno kada su mi radili testove krvi na razne hormone, uradili su i test za insulin. Ispostavilo se da imam hiperinsulinemiju i da mi to izaziva povremene hipoglikemicne epizode. Nemaju puno pojma o tome, jer se izuzetno retko desava. Mozda bi bilo dobro da odes do endokrinologa i opises mu svoje tegobe, a on ce te onda uputiti koje bi testove bilo dobro obaviti. Sretno!
S. 17.01.2004.
M. 29.08.2007.

Quae volumus, credimus libenter!
Avatar
Stefanova_mama
Roza Luksemburg
 
Postovi: 3989
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 14:50
Lokacija: Chardak ni na nebu ni na zemlji


Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron