Sada je: 24 lip 2026, 21:25.
Moderator/ica: direktorica svemira









Nikako , ali baš nikako nemoj dijete mazati sa nikakvim kortikosteroidima ako ne želiš unaprijed unakaziti dijete. Onaj tko ti je to dao bi li i svoje dijete mazao s tim. DIJETE TREBA KOD SVAKOG MIJENJANJA PELENE OPRATI ILI U TOPLOJ VODI (OSIM AKO STE NEGDJE VANI POSLUŽIT ĆE MARAMICE) - NIKAKO NE SMIJETE STALNO KORISTITI MARAMICE ZA HIGIJENU JER PARFEMI KOJIM SU AMA BAŠ SVAKE NATOPLJENE IAKO NA NJIMA TO NE PIŠE, ZATVARAJU PORE NA KOŽI.







Bebača se može mazati sa svim baznim uljima koja miješaš sa kremom ili vazelinom. Jedino ako praviš neki mišung za masaže u koji ide određeno eterično ulje ( naravno u određenom omjeru) , onda to ne ide na bebača.






.. hm, pa to barem nije problem!








jer do sada nisam imala nikave probleme sa slicnime i sa cime da mazem.


i čini mi se da najbolje pomaže baby puder, a da od svih masti (isprobali smo svašta) stanje bude samo još gore

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.