09 srp 2008, 16:27
23 srp 2008, 15:53
30 srp 2008, 20:04
11 ruj 2008, 14:32
11 ruj 2008, 14:53
Sandra028 je napisao/la:može malo više o matičnoj mliječi?
11 ruj 2008, 17:17
13 ruj 2008, 11:34
13 ruj 2008, 23:31
)... a s druge strane, mliječ je idealna za djecu, za sve moguće tegobe... ja sam se vodila mišlju kako kod nas u obiteljima nigdje ni traga nikakvim alergijama, pa valjda nije ni mališa, inače, kako znati boluje li od peludne alergije ili ne 
13 ruj 2008, 23:38
14 ruj 2008, 07:40
14 ruj 2008, 10:00
22 ruj 2008, 21:57
14 sij 2009, 17:11
15 sij 2009, 10:54
teta iz apoteke mi je rekla da je to jednostavnije davati djeci jer se nakapa direkt u usta, samo se pola sata nakon uzimanja ne smije piti tekucina.
14 ožu 2010, 00:08
13 srp 2010, 12:58
23 ruj 2010, 13:42
Rima koje kapi daješ?
23 ruj 2010, 14:43