10 ožu 2011, 11:21
Zna li netko gdje bi mogla kupiti PRAVI domaći med .Imate li nekog svog pčelara da ste sigurni da dobijete baš pravi čisti med
10 ožu 2011, 11:24
imam "svog", sigurna sam i znam što jedemo
Ali, ne radi na veliko, tak da ništ od preporuke
10 ožu 2011, 11:28
e ježiga onda

ja nikako da nađem nekog svog gospona od meda
10 ožu 2011, 12:16
ja imam jednog, ali moram pitat da li jos imaju jer je prosla godina bila slaba. Trazi 35kn za kilo.
10 ožu 2011, 12:17
nina plizzzz pitaj
10 ožu 2011, 13:06
Nista do iduceg vrcanja krajem 6 mj. Izgleda da je svima bila losa godina pa je potraga za medom.
10 ožu 2011, 13:14
Je, svima je loša, a i ova neće biti dobra obzirom na dugu zimu
10 ožu 2011, 13:23
i naš gospon od meda se riješio cijele berbe i prije 11 mjeseca
isto za preporučiti
30 svi 2011, 20:14
znam dva pcelara, i isto kazu da je losa godina, pa ce cijene biti prilicno visoke. Ovaj tjedan bi trebali vrcati pa ako jos uvijek treba, javi.
30 svi 2011, 22:34
Mi smo vrcali u nedjelju ali predaleko si mi.Jedino ako ti netko ide za Osijek ili u blizinu.Usput,med ide sa cijenom gore-oko 40kn za kilu.
31 svi 2011, 08:23
e
Zadnja izmjena:
jopic2; 29 stu 2011, 16:48; ukupno mijenjano 1 put/a.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.