Prvo smo je mjesecima pustili da jede koliko želi, s tim da sam joj davala Multivitamol od dr. Theissa i jela je loše.
U zadnje vrijeme jede baš nikako. U vrtiću ne ruča, većinom apsolutno ništa a samo ponekad dva tri komadića mesa ili pašte.
Variva, povrće, različiti umaci ne dolaze u obzir ni da ih proba.
Ni desert neće.
Tetama je to već postalo teško, vidim da je i njima krivo da neće ništa i da im je teško svaki dan reći mi kako apsolutno ništa od jutra do 3 popodne nije okusila.
Pokušale su joj i one davati ali ona zatvori usta i okrene glavu.
i pričamo sa njom i ona obećava ali ništa.
Nekidan smo kontrolirali krv da nije anemičnapa da to nije uzrok.
Njoj je HGB 135 (gornja granica je 138), željezo joj 11 (donja je 8). Ni to nije razlog.
Dali postoji nešto što bi joj mogla dati za apetit (prirodno) a da nije kao ovi sirupi koji svi sadrže i željezo?
Bilo što



