Sada je: 24 lip 2026, 17:01.

Grlobolja

Moderator/ica: direktorica svemira

Grlobolja

PostPostao/la Jullishka » 08 ožu 2009, 21:00

Danima me muči....znam da ako odem dobijam ATB, a neću...sisala sve sisaljke koje "pomažu", sada vas molim za sigurno i provereno nešto.
Med+limun je standard...drugo?
Vanja 18.10.2006
♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪
mama, ti mi se jako svidjas, vidi kako si mekana i lepa i nemoj da mrsavis, ja volim kad si debela
Sofija 03.08.2011
Avatar
Jullishka
老师
 
Postovi: 5070
Pridružen/a: 09 ožu 2006, 11:20
Lokacija: Na zvezdama...uvek!

Re: Grlobolja

PostPostao/la Luantaro » 08 ožu 2009, 21:05

grgljaj propolis, nama pomaže
Avatar
Luantaro
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2378
Pridružen/a: 03 ruj 2005, 22:46

Re: Grlobolja

PostPostao/la Fluffy » 12 ožu 2009, 12:30

Citrofit je zakon za grlobolju!
Avatar
Fluffy
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 20
Pridružen/a: 25 sij 2008, 00:25

Re: Grlobolja

PostPostao/la JiA » 12 ožu 2009, 13:11

sisala sve sisaljke koje "pomažu


bas sve? :cool

kako znas da ces dobiti antibiotik? imas one bijele tockice po krajnicima? pece te kad gutas? kasljes?
Bijah slijep, a sada vidim...
Avatar
JiA
Vjetropir
 
Postovi: 7830
Pridružen/a: 07 tra 2006, 13:02
Lokacija: na štikli

Re: Grlobolja

PostPostao/la srećice » 12 ožu 2009, 15:24

Moj lijek, al u zadnje vrijeme kod nas se rjetko nađe: Golia bomboni sa onom plavom tekućinom unutra.
Propolis u spreju je isto ok.
K 01.02.2005.
J 08.01.2008.-09.07.2008.
M 17.04.2010.
srećice
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 361
Pridružen/a: 27 lis 2008, 11:00
Lokacija: Istra

Re: Grlobolja

PostPostao/la mamatina » 31 lis 2009, 22:14

Propolis u spreju i Petrovićev med sa dodatkom propolisa. Propolis u spreju na svakodnevnoj bazi neko vrijeme treba špricati par puta dnevno.
mamatina
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 12 lis 2009, 14:57


Natrag na Bakina apoteka

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.