Sada je: 24 lip 2026, 17:01.

Nešto za smirenje

Moderator/ica: direktorica svemira

Nešto za smirenje

PostPostao/la mamatigrica » 07 tra 2008, 15:02

E ovako drage moje recite mi što vi koristite (ako koristite )za smirenje živaca ?
U zadnje vrijeme kratkog sam fitilja i jako se raspalim što baš i nije dobro , kako nikada nisam koristila ništa a ne želim kemiju već prirodu , molim pomozite mi :nevi
Avatar
mamatigrica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 39
Pridružen/a: 24 vel 2006, 15:40

Re: Nešto za smirenje

PostPostao/la direktorica svemira » 07 tra 2008, 15:09

Valerijana (imas valeras kapsule od jgl), hmelj, maticnjak, pasiflora - za piti.

Za udisati (etericna ulja): rimska kamilica, prava lavanda, mandarina, neroli, bergamot, limeta, maticnjak (maticnjak, neroli i kamilica su dosta skupa ulja).
Avatar
direktorica svemira
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1022
Pridružen/a: 07 sij 2003, 23:48

Re: Nešto za smirenje

PostPostao/la dorin@mama » 12 tra 2008, 11:26

persen su super biljne tabletice, ima i forte verzija za malo jače raspaljene...
dorin@mama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 tra 2008, 20:24
Lokacija: sk

Re: Nešto za smirenje

PostPostao/la mamatigrica » 13 tra 2008, 15:18

Kuma mi je pričala da je neko vrijeme koristila valeran kapsule i da nakon 10-ak dana mora pojačavati dozu jer kada popije jednu ili 2 kapsule na dan kao da nije ništa popila zatim je probala persen i sa njima je bilo isto tako , a u kutiji piše (kupila sam ih )da nije potrebno povečavati dozu , a ispada da nije tako.

Za sada sam se snašla , moja majka mi je smješala nekakav čaj od nekih biljaka koje je ona brala i za sada mi je super , volim ga popiti onako navečer jer me opusti i smiri pa više ( za sada ) nemam problema sa spavanjem , inače sam se vrtila po par sati u krevetu jer nisam mogla zaspati .
Avatar
mamatigrica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 39
Pridružen/a: 24 vel 2006, 15:40

Re: Nešto za smirenje

PostPostao/la yra » 26 tra 2008, 14:17

Ja znam u vrijeme pms-a biti "našpanana" i u te dane redovito pijem Pms-balanse, od dietpharma.

Primjetila sam da sam vidno smirenija i opuštenija.
Evo linkić:
http://www.dietpharm.hr/?ItemSubID=21&PiID=240
3.12.2003.
20.5.2007.
29.9.2009.
http://il.youtube.com/watch?v=Rr39eyEVWr0
Avatar
yra
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2499
Pridružen/a: 06 pro 2007, 15:43
Lokacija: ...s one strane...

Re: Nešto za smirenje

PostPostao/la Dobri andjeo » 26 tra 2008, 18:05

ne znam , ja sam probala i valeral i persen , nisam nikad trebala dizat dozu, dapace nakon kratkog vremena , tjedan dva smanjim dozu i zaboravim da pijem uopce ;)
isto i aktivin h :up pijes dva tj. i ne kuzis odmah neko smirenje nego jednostavno nakon tjedan dva tri se osjecas ok i prestanes piti i pitas se zakaj si uopce poceo. odlicne su :up
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Nešto za smirenje

PostPostao/la Ciara » 26 tra 2008, 18:08

yra je napisao/la:Ja znam u vrijeme pms-a biti "našpanana" i u te dane redovito pijem Pms-balanse, od dietpharma.

Primjetila sam da sam vidno smirenija i opuštenija.
Evo linkić:
http://www.dietpharm.hr/?ItemSubID=21&PiID=240


ja pijem isto to! i meni je puno bolje od tada!
sad ih više ni ne pijem cijeli mjesec nego samo par dan prije M.
Avatar
Ciara
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1922
Pridružen/a: 29 pro 2007, 20:37

Re: Nešto za smirenje

PostPostao/la mamatina » 31 lis 2009, 22:19

Trenutno idem na jogu i nadam se da će mi to pomoći jer sam u zadnje vrijeme ispaljivala naživce nekoliko puta dnevno, a ako ne stignete čula sam da Petrović ima med za živce, nisam još probala ali ako ne upali joga budem to.
mamatina
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 9
Pridružen/a: 12 lis 2009, 14:57


Natrag na Bakina apoteka

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.