U zadnje vrijeme kratkog sam fitilja i jako se raspalim što baš i nije dobro , kako nikada nisam koristila ništa a ne želim kemiju već prirodu , molim pomozite mi

Sada je: 24 lip 2026, 17:01.
Moderator/ica: direktorica svemira






pijes dva tj. i ne kuzis odmah neko smirenje nego jednostavno nakon tjedan dva tri se osjecas ok i prestanes piti i pitas se zakaj si uopce poceo. odlicne su 

yra je napisao/la:Ja znam u vrijeme pms-a biti "našpanana" i u te dane redovito pijem Pms-balanse, od dietpharma.
Primjetila sam da sam vidno smirenija i opuštenija.
Evo linkić:
http://www.dietpharm.hr/?ItemSubID=21&PiID=240


Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.