PetraF je napisao/la:Thalia, kod mene uopće nije bila riječ o prehladi, nos mi je bio zaštopan otprilike od 3. mjeseca trudnoće do poroda, živi užas, a pred kraj, po ljeti, je bilo najgore. Gin. mi je na kraju rekao da je u trudnoći često to neko zadebljanje sluznice, imala sam osjećaj da su mi nosni kanali minijaturni, i kao što sam napisala, na kraju su me spašavale minimalne doze Operila P. Utješna stvar je što mi se nos odštopao onaj tren kad sam rodila.
I meni je tako bilo u obe trudnoće, svi me gledali u čudu, u ovoj drugoj mi je prestalo tek 1,5 mjesec nakon poroda, prije par dana tek, valjda hormoni.
Ali mislim da su se ove curke baš prehladile.

.

