Javim stanje ;-)

Sada je: 24 lip 2026, 17:14.
Moderator/ica: direktorica svemira
mackamama je napisao/la:NAKON TOGA NIŠTA TAKO DOBRO NE ODRŽAVA KOŽU ČISTOM KAO GAVEZ MAST OD BIOFARMA



Crteži



Uzme se par zlica svinjske masti i ta mast se pere u 9 voda, znaci stavite mast u pijet i polijete je vodom, malo promjesate i onda polako izlijete vodu. To treba ponoviti 9 puta. Dobicete neku cudnu rjetku smjesu. S tim bebi namazete guzu nekoliko puta dnevno i vjerujte mi proci ce prije nego od neke kreme. Probajte. Ja sam to koritila kod jaaakog pelenskog osipa. Ni jedna mi krema nije bila tako dobra.






Ivy26 je napisao/la:Sudocrema-u meni za sve vrste pelenskog osipa- No1. potpisujem





I-STA je napisao/la:I ono zbog čega sam došla na ovaj topic - u vodu za kupanje uspite malo sode bikarbone (preporučuju pedijatri) - ona je lužnata pa neutralizira kiselost ojeda.

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.