Sada je: 24 lip 2026, 17:14.
Moderator/ica: direktorica svemira






ja sam skužila atop. dermat. mi smo mazali malenom arganov maslac zbog atop.dermatitisa.
s tim da moram napomenuti da sam ga ja osim što sam ga svaki drugi dan utrljavala u vlasište i uzimala oralno dva puta dnevno po malu žličicu



kurtizana je napisao/la:Btw, argan se dobiva na dva načina: jedan je da se skupi sa poda nakon što ga koze probave pa tiješti (i to ulje užasno smrdi), drugi je da se ubere sa drveta i tiješti - ova druga verzija je puno, puno rjeđa i puno, puno skuplja, i zapravo gotovo nitko ne deklarira na koji način je dobiveno. Također, ulja argana koja nemaju miris ili lijepo mirišu su ili rafinirana ili obrađena na svakojake načine.


Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.