06 lis 2008, 02:10
06 lis 2008, 21:49
13 lis 2008, 09:01
23 lis 2008, 10:40
nazvala ovu travarku i popričala s njom oko pola sata. Zvala sam zbog migrene i bolova u koljenima. Poslat će mi čaj i ulje za mazanje, kad popijem prvu turu javit ću vam kako se osjećam. Cijena pregleda je 100 kn + troškovi čaja i ulja, mene će doći s poštarinom 250 kn. I nije strašno ako se stvarno riješim migrene. Rekla mi je da su joj do sada svi slučajevi sa migrenom uspješno izlječeni. Isto tako rekla je da je to ulje jako dobro za moj slučaj bolova u koljenima (istrošena hrskavica). 23 lis 2008, 11:12
24 lis 2008, 07:05
27 lis 2008, 14:34
30 lis 2008, 17:59
08 pro 2008, 00:24
08 pro 2008, 13:27
13 pro 2008, 19:53
.
13 pro 2008, 22:33
31 pro 2008, 15:19
11 sij 2009, 00:49
18 sij 2009, 15:01
19 sij 2009, 19:24
24 sij 2009, 15:04
opet samo sa cajem i biljnim tabletama koje mi je travarka rekla da uzimam. Dakle opet se je nekako vratilo u "normalu" sada da jos ju dobivam svaki mjesec to bi bilo odlicno.
) i danas (29 dc) dobila sam M. Sada pauza dok M ne prođe i onda opet u napad na caj, biljne tab. i Vitex.
24 sij 2009, 18:17
29 sij 2009, 04:00
18 vel 2009, 15:27
18 vel 2009, 19:33
18 vel 2009, 20:03
18 vel 2009, 20:09
18 vel 2009, 22:21
19 vel 2009, 02:46
19 vel 2009, 19:29
sa cajem i biljnim tabletama + sta jos ujutro uzmem vitex i normalno vitamine.20 vel 2009, 21:09
21 vel 2009, 14:28
22 vel 2009, 19:05
23 vel 2009, 18:27