12 sij 2012, 13:49
12 sij 2012, 14:50
..ja sam majka bebe rođene sa točno 6 mj.koja će sad imati 2 godine i potpuno je zdrava.meni je porod krenuo zbog prsnuća vodenjaka...ali nisam se još bila otvarala i nebi me porodili još da nisam dobila jaku infekciju u krvi,pa sam i ja bila životno ugrožena.jer kad plodna voda curi čeka se koliko može jer se plodna voda i obnavlja...a mjesec dana prije poroda sam bila hospitalizirana zbog sukrvice i trudova te nakon pregleda i jakog krvarenja sa ugrušcima.tada sau mi otkrili bakteriju ureoplasmu...opasnu za plod..tako da u puno slučajeva budu krive bakterije koje se otkriju ginekološkim brisom...dali su joj radili bris...??
12 sij 2012, 14:55

12 sij 2012, 15:29
12 sij 2012, 15:35
13 sij 2012, 04:14
ne znam sto bih im rekla da se osjecaju bolje. bebin sporvod je sutra,pa ne znam kakos u vec obavili autopsiju i sv eu tako kratkom roku,a jos se nista ne zna.nju sutra ujutro pustaju kuci.tesko mi ih je ispitivat detalje jer im je tesko pricati o tome.ne znam da li su joj radili bris.
13 sij 2012, 18:42