
Sada je: 24 lip 2026, 09:40.
Moderator/ica: nadicab










, bar dok ne dođe vrijeme za uključivanje u neke institucije tipa vrtić, škola itd. Onda ćeš morati prekinuti svoj status jer ti dijete ne može ići u te institucije ako si ti njegovatelj.

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.