11 ožu 2010, 15:12
11 ožu 2010, 23:35
gogo nisu gluposti ne,ne.uči,pamti i radi.
12 ožu 2010, 11:38
12 ožu 2010, 14:06
gogo je napisao/la:danas su nam bile neke vježbice meni se to cini cista glupost ko ce onako dite dizat jednom rukom.
malom Anti.
12 ožu 2010, 14:17
13 ožu 2010, 15:16
13 ožu 2010, 17:09
13 ožu 2010, 20:07
13 ožu 2010, 21:30
14 ožu 2010, 09:49
14 ožu 2010, 17:07
14 ožu 2010, 17:27
17 ožu 2010, 15:48
17 ožu 2010, 15:53
17 ožu 2010, 15:57
17 ožu 2010, 22:10
18 ožu 2010, 00:22
18 ožu 2010, 08:48
I još jedna vesela vijest koju ću staviti kao naslov na forum: U Splitu se formira podružnica udruge "Palčići" koja će prosror dobiti u novom rodilištu.Detaljnije ću napitati u naslovu, pa pogledaj
18 ožu 2010, 14:56
19 ožu 2010, 08:11
19 ožu 2010, 15:44
19 ožu 2010, 15:57
19 ožu 2010, 19:09
Anti
19 ožu 2010, 19:11
19 ožu 2010, 20:51
19 ožu 2010, 21:01
19 ožu 2010, 21:19
19 ožu 2010, 23:00
20 ožu 2010, 11:04
bravo!uživajte i puno ga mazite,to mu je sad najpotrebnije!!!!!i vježbajte,vježbajte,vježbajte!
20 ožu 2010, 11:48
Volite se, mazite i uživajte...prva godina pebrzo prođe!