danas smo bili na očnom, i dalje je sve u redu... !

Sada je: 24 lip 2026, 09:40.
Moderator/ica: nadicab


onda smo sve snimali na kameru i pokazali fizioterapeutici da vidi sto radi i kako.



Može li mi netko objasniti šta to znači ?






Moja Leona se tek sa osam mjeseci pokrenula, a neki vid izvijanja smo također vukli prilično drugo. Ali kada je konačno krenula, napredovala je brzinom svjetlosti. Ako te uzv još brine, ja bi napravila koji privatno. Bolje puhati i na hladno nego si kasnije razbijati glavu. Mada sam nekako uvjerena da će sve to kod vas sa vježbicama doći na svoje.Ponekad to traje malo duže i izgleda dosta naporno (ne znam da li ste došli do one faze kada panično odbija svaku inicijativu vježbanja
) , ali isplati se.. Mi smo za šakicu radili vježbice u kojoj smo joj otvarali prstiće i vadili ih vani (znaš onu pjesmicu jedan je išao u lov, drugi je ...) . Pozz









razumije, kad joj kazem daj 5, ona mi nabaci, kad kazem Bravo ili taši-taši ona plješće... zna mi baciti loptu, ja njoj vratim, ona meni... voli sve igracke, i sve sto nije igracka, sve mora proci kroz njene prste, a najvise voli svirati gitaru(sa tipkama) i kupati se... rastavlja puzzle itd. mislim da je to ok za njenu dob. mršti se na nepoznate osobe, a nekad i zaplače, jako voli zivotinje, presretna je kad ih vidi, vristi od srece... eto, ne mogu se vise ni sjetiti

tako da ja sam pustila da ona gušta o onome što može....jer sad kažu jedno a za 5 god..će reći da su istraživanja pokazala drugačije.možda se neće neki složiti samnom ali mi najbolje poznajemo djecu i što smo sve uspjele mi a što su sve prognozirali doktori.zato nadoće to sve ja vjerujem u to 

ma nije stvar u tome da ja ne zelim baby sign, ali nismo trenutno u financijskoj mogucnosti... mozda krenemo za mjesec-dva, jeli bi tada bilo prekasno?
A ako ne, nije kasno ...

Baš je pravo malo čudo... 

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.