Sada je: 24 lip 2026, 11:08.
Moderator/ica: nadicab
? Jel smijem? Iako su blagdani prošli?
"Tko u cuda vjeruje taj cuda i stvara!!!!" 


, a ja bez grižnje savjesti vičem.

znači da počnem skupljat lovu i strpljenje za online borbe... i med za svoje glasnice


, gledam ga u tvom avataru i sve ne vjerujem da je nedonošče 


čak je, sad kad je netko napokon zaspao, palo i real-life piće 



njegovim upornim roditeljima!






Ma može li dan biti bolji?









Poljubac nasem junaku 




Nikada, ja se ionako stalno hvalim okolo vama i vašom podrškom! A i svi moji znaju za neki tamo plakat s prekrasnom djevojčicom Leom

od mene
) - pročitaj si prve postove koje si ovdje pisala i koji su ti bili strahovi, pa pogledaj Tea... i jednostavno uživaj
)


i velika 



Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.