Sada je: 24 lip 2026, 11:08.

Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la nadicab » 11 pro 2008, 10:19

kopije, naravski, originale čuvaš kao oči u glavi
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17718
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 02 sij 2009, 12:16

Jel vas smijem počastit kojim virtualnim :zivili ? Jel smijem? Iako su blagdani prošli?

Jer nama je danas bio naljepši mogući početak nove! :joy

Vježbice kod tete Sanje i odluka: Teo više ne mora odlaziti kod ne! :joy :joy
Pravilno sjedi, pravilno puže, pravilno se iz iskoraka diže u stojeći stav! Ima još sitnica za korigiranje, al to ćemo rješavat povremenim druženjima s njom!
Ni u čemu više ne zaostaje za korigiranim vršnjacima, pa čak je prestigao i neke nekorigirane!!!
A veli da se po kliničkoj slici kad je stigao nije ni nadala da bi se to moglo dogoditi!
Pokazala se istinita izreka mmm3m :kiss "Tko u cuda vjeruje taj cuda i stvara!!!!"

Još jednom vam svima hvala što ste bile uz nas na početku kad sam bila potpuno izgubljena i kasnije u svim silnim trenucima straha i nedoumica :vi
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la thalia » 02 sij 2009, 12:18

Tonka, čestitam tebi i Teu :joy

sad ti mogu napisati, MM je rođen u 28. tjednu i bio je težak samo 1100 g, a vidi ga sad. igra WoW bez problema :xgrin , a ja bez grižnje savjesti vičem.
hoću reći, sve je ok i tako je s Teom :joy

sjećam se da sam te čitala od početka i ništa se nisam usudila napisati, ali ovo je super vijest. sretna 2009., sigurna sam da će vam i biti :fworks
Doorbells and sleigh bells and schnitzel with noodles
Avatar
thalia
Von Trapp
 
Postovi: 14371
Pridružen/a: 31 sij 2007, 22:58
Lokacija: cicely, alaska

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 02 sij 2009, 12:58

Thalia :lol znači da počnem skupljat lovu i strpljenje za online borbe... i med za svoje glasnice :xgrin

hvala ti puno :kiss
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la MaMi » 02 sij 2009, 16:02

Tako mi je drago zbog Tea i tebe :joy
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Zira » 02 sij 2009, 16:30

Tonka, presretna sam zbog Vas :joy , gledam ga u tvom avataru i sve ne vjerujem da je nedonošče :srca
Možete im dati svoju ljubav, ali ne i svoje misli...
H.Dž.
Avatar
Zira
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 572
Pridružen/a: 17 pro 2006, 23:34
Lokacija: ... kad ga očima zagrlim nek me čuva kao mati...

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la breg » 02 sij 2009, 21:46

Super Tonka :joy
Avatar
breg
Ne damo se, idemo dalje!
 
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 vel 2006, 23:44

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 02 sij 2009, 23:09

hvala drage moje :kiss

mene još drži dobro raspoloženje :zivili čak je, sad kad je netko napokon zaspao, palo i real-life piće :alc
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la mmm3m » 03 sij 2009, 12:52

Prekrasne vijesti za pocetak godine :srca
Tako sam vesela zbog Vas a i zbog drugih mamica koje ce tvoje postove procitati i dobiti novu snagu i volju da idu napred,kad pokleknu da se dignu i da se nepredaju jer sve je moguce a dokazi su tu :joy
Dragi nasi drugari,nek Vam ova godina donese samo radost i veselje,puno zdravlja i srece
Ana sa svojm ekipom :xhappy
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la nina » 03 sij 2009, 13:16

super,super,super :joy :joy :joy :joy :joy
slika
Avatar
nina
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 518
Pridružen/a: 06 pro 2005, 22:42
Lokacija: Rijeka

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la watani » 03 sij 2009, 14:39

bravo Teo :joy :joy :joy

velika :kiss njegovim upornim roditeljima!
Jezik ima pravo: uteci znaci spasiti se.
Ako umires, kreni.
Ako patis, pokreni se.
Kretanje je jedini zakon.


vap-su-varivari
Avatar
watani
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 705
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 16:16
Lokacija: Pymistan-Ministarstvo uzdravlje

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la nadicab » 03 sij 2009, 16:51

ma prekrasno! Čitajući prvi i tvoj zadnji post - koje li sreće :joy
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17718
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Miki » 07 sij 2009, 09:24

:joy :joy

prekrasne vijesti za početak nove godine :zivili
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2176
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Sreca najveca » 07 sij 2009, 16:06

Tonka, cestitamo vam na upornosti i hrabrosti, a malom junaku saljemo puno :kiss
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 15 sij 2009, 18:53

Hvala vam svima, drage moje :kiss

A mi sa još malo odličnih vijesti: bili danas na kontroli kod dr. Marna u Klaićevoj i SLUH JE B.O. :joy

i to se oštećenje povuklo, rekao je dr. Marn da nije očekivao da će se tako povuć. Očito je on moje malo čudo :srca
I takva hepi odlazim u čekaonicu i tamo sretnem dvoje dragih kolega s faxa (muža i ženu) koje nisam vidjela ohoho tako da me i to razveselilo. Pa je pao još i šoping ;) Ma može li dan biti bolji? :joy :joy
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la MaMi » 16 sij 2009, 22:32

:joy :fworks
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la sunce » 17 sij 2009, 22:41

Bravo, bravo Teo!! :joy :joy :joy
MATIJA 99
VIKTOR 04
Avatar
sunce
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 kol 2006, 21:51
Lokacija: Zagreb grad

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la thinkPINK » 18 sij 2009, 00:05

Teu velikom borcu cestitke za desetomjesecnicu! :party
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 18 sij 2009, 11:43

hvala cure :kiss
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la frrr » 18 sij 2009, 19:24

joj, tonka suze su mi krenule na tvoj prvi post na temi...a zapravo, suzama nema mjesta jer je kraj sretan i teo je pravi frajer!
even i as sick as i am
i would never be you
Avatar
frrr
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2825
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:40

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 18 sij 2009, 19:35

je frrr, kad se sjetim prvih dana... neizvjesnosti, straha... stvarno se nismo ni nadali ovakvom razvoju situacije :joy
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la mmm3m » 19 sij 2009, 15:47

Prekrasne vijesti,prekrasne.Jako sam sretna zbog Vas :joy :joy :joy Poljubac nasem junaku :srca
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la hrvoje1 » 21 vel 2009, 21:50

Puno pozdrava malom Teu od nas troje. kad čitam ovakve priče, postanem svjestan koliko su ovakva djeca posebna i uporna.
...tata hrabrog sina
muž hrabre žene....
Avatar
hrvoje1
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 26
Pridružen/a: 26 sij 2009, 16:06

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la lea.marijela » 23 vel 2009, 13:39

Kako je krasno čitat sretan rasplet! Zaista se iskreno veselim Vašem napretku i drago mi je da je sve prošlo baš kako se poželjet može. Iako je Teo bolje još uvjek očekujemo da nas izvještavaš kako gura naprijed, lako je zaboravit nas kad sve krene u dobrom smjeru a baš Vaši dobri primjeri guraju i hrabre nas koima je nešto teže - sjetite nas se :srca
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 23 vel 2009, 14:00

LM vas ovdje zaboravit? :srca Nikada, ja se ionako stalno hvalim okolo vama i vašom podrškom! A i svi moji znaju za neki tamo plakat s prekrasnom djevojčicom Leom :ljubav ;)

Samo zapravo nemamo sad što pisat, sve nam je nekako stalo, ja se bakćem s birokracijom (taj vam je dio, vjerujem, poznat), a Teo samo raste :lol
Sa vježbica smo dobili voljno, barem u bolnici, ima još nekih problemčića oko hipertonusa, stajanja na prstima i sl, al ništa što doma polako ne rješavamo... Kod naše tete Sanje idemo jednom u 3 tjedna, tako da odjednom imamo slobodnog vremena ko u priči :lol
Što se same motorike tiče, ustaje uz iskorak, al se dosta zadržava na prstima (sad već znatno manje, uz vježbice), uz namještaj radi po nekoliko koračića i bočno i prema naprijed, puže ko zmaj, brz je ko munja, samo kad nešto želi dohvatit ili recimo zbrisat od mene :mrgreen:
Pincetni se hvat polako javlja, još je malo neprecizan, al bitno da je tu :drink
Neke veće bolesti (puj puj da ne ureknem) su nas mimoišle, prehladica ima, šmrkavitisa, danas po prvi put i lagana temperatura, al ništa ozbiljno. I Synagis još uvijek dobivamo, evo sad ćemo dobiti 5. dozu!!! A ispočetka kao uopće nismo imali pravo na njega! :dunno
I ono najgore, ja stalno pratim što njegovi vršnjaci mogu i uspoređujem i uspoređujem :roll: al sreća da imam vas tu i mma doma koji me svako toliko malo prizemljite :oops:

a na početku sam rekla da nemam što napisati, ha?
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Miki » 24 vel 2009, 14:55

samo brzinska :kiss od mene :mah
malo sam na Vi s vremenom :lol

super mi je čitati ovako dobre vijesti o Teu...

a kad ga opet kreneš uspoređivati s vršnjacima (nadam se da ga onda barem uspoređuješ sa bebama od 9 i nešto mjeseci - koliko on korigirano ima, zar ne? ;) ) - pročitaj si prve postove koje si ovdje pisala i koji su ti bili strahovi, pa pogledaj Tea... i jednostavno uživaj :kiss

to si ja u zadnje vrijeme mantram kad nelu krenu šize (a bome su je krenule u zadnje vrijeme :roll: ) : "sjeti se kako si se osjećala prije 3 godine i što bi onda dala da ti je netko rekao što će te mučiti danas" - mislim to ja sama sebi ponavljam (nakon 50-tog po redu brojanja do 10 :bonk )
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2176
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la mmm3m » 24 vel 2009, 23:41

Super super,fantasticno.
Nebi mi bile mi, kad se nebi stalno za nesto sekirale.Uvjek nam nesto neodgovara.!Da se nebrinemo bilo bi nam previse dosadno :naughty
Poljubi tog vragolana :srca
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la watani » 13 ožu 2009, 13:30

DRAGOM TEU SRETAN 1. RODJENDAN!

:rodj :rodj :fworks :band

mami i tati :buket i velika :kiss
Jezik ima pravo: uteci znaci spasiti se.
Ako umires, kreni.
Ako patis, pokreni se.
Kretanje je jedini zakon.


vap-su-varivari
Avatar
watani
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 705
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 16:16
Lokacija: Pymistan-Ministarstvo uzdravlje

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 13 ožu 2009, 13:47

Hvala draga :kiss

velika :kiss svima od mog malog čuda

http://img.photobucket.com/albums/v74/a ... eo-web.jpg
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Plusic » 13 ožu 2009, 13:49

upravo sam pomislila kako bi trebalo sve cestitke prenijeti i ovdje kad vidim da je watani to vec napravila , pa evo i mene :)

dragom nasem Teu sretan rodendan, mami sretan njen "drugi rodendan" i tati cestitke na predivnom sincicu :rodj
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

PrethodnaSljedeća

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.