22 sij 2010, 18:57
24 sij 2010, 00:55
!!!
Presladak je kad mulja hranu u ustima (zakaj me to nije fasciniralo s Martinom
), a njemu se to očito sviđa... i tak... uživamo
26 sij 2010, 09:55
26 sij 2010, 12:52
28 sij 2010, 12:38
, rekla mi je da nas ne treba gledat svaki tjedan, nego se vidimo za dva tjedna ...
. Sad smo na pet obroka žlicom na dan, povećava dozu (oko 100-120 ml po obroku), i sisa 2-3 puta danju i 2-3 puta noću.
28 sij 2010, 13:08
Jako mi je drago za vas. Samo tako nastavite... Trenutno je vrijeme takvo da se i ne isplati ići van, ali vi ste se ionako tempirali na proljetno trčanje po parkovima.
28 sij 2010, 13:43
Trenutno prolazimo i mi kroz istu fazu, napravimo do 5-6 koraka na relaciji ormar-kauč-mi, ali se ne dižemo samostalno ako se nemamo za što uhvatiti. Šta se vježbica tiče, i mi se skroz opustili, mene polako lovi grižnja savjest da bi ipak nešto trebali (tete su nam na seminaru a ne idemo na vježbice do trećeg mjeseca), toliko sam se naviknula na taj režim, da mi svako jutro nešto fali
Sada obožavamo jesti, čim se približim kuhinji dobije napadaj gladi (mada količinski još malo jedemo), ali smo zamzili spavanje! Da li i vaši klinci prolaze tu fazu sada kada su više pokretni? Ne možemo je legnuti a da ne skoči, a čim konačno zaklopi okice se sjeti da bi ipak mogla još malo divljati...
05 vel 2010, 10:53
svima.
05 vel 2010, 13:34
06 vel 2010, 11:20
mali vrag je napisao/la:
Zvanično - prohodali smo (sa punih 8,5kg, 16,5 mjeseci, korigiranih 13).
.
21 vel 2010, 11:40
21 vel 2010, 19:45
21 vel 2010, 23:10
Luki
22 vel 2010, 11:47
22 vel 2010, 11:47
03 ožu 2010, 16:59
. Ipak, pokazao je sve što zna, i dr je jako zadovoljna s njim, veli samo da ga sad trebam forsirati u četveronožnom puzanju, da tako što bolje ojača kukove i ruke, kad počne stvarno hodati da to odmah bude ispravno.
03 ožu 2010, 17:24
21 tra 2010, 15:49

. Najgore mi je što sam ja počela puno kasnije, i s mrvičastom dioptrijom, od samo -0.25, a dogurala sam u cca 8 godina do -7.5... bojim se kako će to biti kod njega.
22 tra 2010, 12:24
23 tra 2010, 13:15
24 tra 2010, 01:52
, a kad počnemo nositi naočalice (dovoljno dugo da mama dohvati fotić i okine) stavim vam slikice.
24 tra 2010, 15:35
17 svi 2010, 10:54
). Krenuli smo na radnu terapiju... i to je problem. Luka je kao zvrk, skakuće po stolu/podu/strunjači, ima ga posvuda. Nema mira ni 2-3 sekunde sjesti, pogotovo kad smo došli u taj novi prostor, sve bi htio vidjeti, pipnuti... Osim toga, kad ga i smirim (ili kad doma vježbamo) sve je ok dok ja radim s njim. Imamo još od seke hrpu didaktičkih igračaka i kad ja vodim njegove rukice da npr slaže kolutove na stalak, hoće slagati. ali kad ga pustim da sam složi, jedino što napravi je da ih sve porazbaca oko sebe što dalje moguće i odšajba dalje. Slaganje kockica u kanticu? Pffffff, da ne bi. To se može razbacati
. Šta da radim?
17 svi 2010, 11:11
17 svi 2010, 11:21
17 svi 2010, 13:13

18 svi 2010, 10:29
18 svi 2010, 14:35
... a taman kad se požalim, on se pokaže... počeo sam tapšati rukicama kad čuje pjesmicu
... (nisam uzalud revala mjesecima
)18 svi 2010, 16:24
) postigli je za 
19 svi 2010, 08:26